Pages:
Author

Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC - page 21. (Read 12741 times)

newbie
Activity: 167
Merit: 0
çok başarılı hocam tebrikler
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Kısa surede ikiye katlamıssınız tebrık ederım hocam, btc bazında katlamak daha guzel calkantılı zamanlarda bunu yapmak bıraz zor oluyor malum. Guncel olarak elde ne duruyor ınceleyeyım bakalım.
member
Activity: 99
Merit: 10
           Yatırım olarak görülebilir ama sonuçta risk var tabi ki ondan dolayı buraya yatıracağınız parayı gözden çıkarın buraya bel bağlamak yanlış olur kazanır iseniz ek gelir gibi düşünün

adam +80bin kazanmış, ne güzel bir ek gelir hocam  Grin
newbie
Activity: 280
Merit: 0
           Yatırım olarak görülebilir ama sonuçta risk var tabi ki ondan dolayı buraya yatıracağınız parayı gözden çıkarın buraya bel bağlamak yanlış olur kazanır iseniz ek gelir gibi düşünün
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
portfoyun buyuk kısmı waves olmasına ragmen 2 kat olmuş.
ahh waves ahh mahvettin hepimizi.
member
Activity: 68
#Blog Writer
çok başarılı gidiyor tebrik ederim inşallah karınız artarak devam eder.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
arada kar satışı yapmanız gerekiyor diye düşünüyorum hocam. körü körüne uzun vadeli beklenilmez bence. aç gözlü olmamak lazım diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Maşallah eline attığın yerden kar getirin olmuş . En iş yapmaz denilen token bile son 1 - 2 haftadır bir şekilde pump lanıyor. Bakalım terste kalmamak adına zamanını tam ayarlaman gerekiyor . Bir yerde altlar düşüş yaşayacak gibi ..
member
Activity: 93
Tebrik ederim hocam , yatırım konusunda bende sizinle aynı fikre sahibim.
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
Waves, ICX, ZRX, BNB olan bir sepette kar gelir. Bu şekilde uzun süre bekler isen sabrin sonu selamettir. ICX, ZRX ve BNB son günde ciddi yükseliş gösterdi. 1.4 BTC gibi yüksek bir rakamla girmişsin. Karın da epey fazla olacak.

full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
sepet çok güzel bence. bnb'de çok sağlam kar getirmiş anlaşılan. ayın 15'ine kadar yükseliş trendinde kalacağını düşünüyorum. sonrasında salabilir biraz.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Güzel bir sepet olmuş bnbden iyi kar etmişindir dahada edicegini düşünüyorum ama bu waves insanı cıldırtır bayadır bekliyorum hiç bi kıpırdama yok sonunda bozmayı düşünüyorum elimdeki bütün wavesleri
full member
Activity: 1358
Merit: 193
ilk mesajdaki coin lerin kar oranlarını güncelledim. ismi japon spor arabalarını andıran zrx %151 le bir numara. dünkü çıkışıyla %100 ü vuran benimde sepetteki favorım bnb ikinci.
icx den ciddi çıkış beklemekteyim.
tüm koinleri satıp, müneccimlik sektöründe yeni bir kariyer yapma kararı aldım Smiley
üsteki yazımdan 7 saat anca geçti icx 7 saatte %33 gibi bir prim yaptı. sepetin btc bazında karı nerdeyse 2x e dayandı.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Güzel bir kar oranı gerçekten. Hayırlı olsun. Ben de HSR'yi inceliyorum son zamanlarda pek bir durgun. Yakında atağa geçecek gibi geliyor.
full member
ilk mesajdaki coin lerin kar oranlarını güncelledim. ismi japon spor arabalarını andıran zrx %151 le bir numara. dünkü çıkışıyla %100 ü vuran benimde sepetteki favorım bnb ikinci.
icx den ciddi çıkış beklemekteyim.
full member
bnb için fırtınadan önce sessizlik demiştim yanılmışım. meğersem kasırgadan önceki sessizlikmiş.
bir günde btc bazında %55 usd bazında sanırım %75 civarı kara geçti.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Tebrikler hocam kısa zamanda güzel kar yapmışsınız önümüzdeki 2-3 ayda pumplar devam edicektir bence , ayrıca yeni coin eklemeyi düşünüyormusunuz yoksa bu portföy ile devam mı?
merhaba SONM ve XSPEC eklemeyi düşünüyorum
SONM güzel bir seçim bence , umarım bunu yazdığınızda ekemişsinizdir çünkü %20 artmış. Ayrıca Monetha'yada bir göz atmanızı tavsiye ederim eğer roadmaplerini yerine getirirlerse mart-nisan aylarında 5x yaparlar düşüncesindeyim
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
Wavesten bu performansı ben de beklemezdim açıkçası bu kadar konuşmanın sonunda çıkışı güzel oldu. Sepete gvt,ripple ve bcpt de ekleseydiniz çok iyi kar olurdu cidden.  Ben bu üçüne yöneldim son zamanlarda ve gayet mutlu ettirdi beni.
full member
Activity: 364
Merit: 102
en güzel yaıtırım bence ya uzun vadeli sepetinde saglam 5 coin olucak ne sinir ne stress 2 sene sonra aç al evini arabanı ol emekli bi akıllanmadım ben
member
Activity: 365
Sepetinizi buradan takip edeceksiniz diye fiyat hareketlerinden yararlanma fırsatlarını kaçırmamanızı öneririm. Mesela waves ve stratis taban bulamamış hareketli coinler. Diğer coinleriniz takibimde olmadığın dan hareketlerini bilemiyorum. Waves ve stratisin fiyat hareketlerinden yararlanırsanız daha çok kazanırsınız.
Pages:
Jump to: