Pages:
Author

Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC - page 19. (Read 12741 times)

full member
Activity: 1358
Merit: 193
Hoca su an durum nedır bugun ters geldı hersey g.kore yasaklaması yuzunden. Sız altlardan cıktınızmı yoksa devammı elınızdekılerı tutmaya
merhaba dediğim gibi uzun vadeli sepet. daha uzun süre elde tutulacak.
sepetin şu an ki ederi 3.5 btc. yani 0.1 btc etkilendi kar 2 btc den 1.9 a düştü ki buda hiçbirşey.
member
Activity: 378
Merit: 11
Hoca su an durum nedır bugun ters geldı hersey g.kore yasaklaması yuzunden. Sız altlardan cıktınızmı yoksa devammı elınızdekılerı tutmaya
full member
O nasıl bir kar ya ki bu kadar coin kıtmızıya dönmüşler gerçekten çok güzel kar tebrik ederim seni başarılarının devamını dilerim.
piyasaya 2013 sonunda girdim.son 1.5 seneye yakın ise tamamen bağımı koparmıştım. 1.5 sene uzak kaldıktan sonra bu sepeti topu topu 3 günlük araştırmayla yaptım.
öyle müthiş dahiyane teknik taktikler yok basitçe pump-dump coinleri yerine gelecek vaad eden projelere girdim.
bir tek forumun gazıyla waves almıştım ordanda uzatmadan çıktım.
full member
Valla hocam sizin gibi bir cüzdanda ben yaptım . Al sat yaptıgım zamanlar icin nasıl pişmanım bir bilseniz .

2 Haftada 3x falan yaptı kendini cüzdan . Bir daha tövbe al sat .
şöyle söyleyim hold işi sizi ya zengin eder yada sermayenizden eder, ama alsat işinden en iyi ihtimalle olduğunuz yerde sayarsınız.
bol şanslar.
full member
öncelikle herkese iyi dilekleri için teşekkür eder bol kazanç dilerim.

Hayır tam tersi mainnete kadar yükselir icx zaten yukardakini yazdığımdan beri yanılmıyorsam 2x falan yaptı.

Peki 24 ocaktan sonra icx düşermi dıyorsunuz tekrar bozudurup wavesmı kollayacaksınız yanı almak için, sizce icx su an ne durumda bu sevıyelerden girilirmi dersiniz

hayır düşer demiyorumda bir müddet yatay kalabilir. burdanda bir miktar edilen kar waves e aktarılabilir. icx e sizin için alın almayın diyemem ama ben sene içinde alacağım daha.
bu sene için min 50 usd yi göreceğini düşünüyorum.
full member
öncelikle herkese iyi dilekleri için teşekkür eder bol kazanç dilerim.

ziya bey merhaba,
bütün yorumlarınızı okudum, umarım daha iyi bir noktaya gelirsiniz

Bilmediğim için size 2 sorum olacak
0.20 btc tutarında kcs coin aldım sadece sizce tek bundan almakla hata mı yaptım sizin gibi eşit bölmem mi gerekirdi ?
ikinci sorum ise tekrar almak istiyorum bu sefer sizin güvendiğiniz tavsiye ettiğiniz coinler nelerdir 2018 için
teşekkürler
merhaba kcs benim pek aklıma yatan bir coin değil ama mükemmel yükseldi. sanki devam edecekde gibi yani dediğim yükselmesi tamam ama bu kadar yükselmesi enteresan.
kaderi kucoin borsasının kaderi belirleyecek.
ilk mesajımdaki coinleri tavsiye edebilirim özellikle icx ve sonra bnb. yanlız kesinlikle kcs leri satın bunları alın demiyorum zira bu piyasa pek akıl mantık analizle dönmüyor.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Sizi tebrik ederim seçimleriniz çok harika kârlar bırakmış. Geçtiğimiz gün bende bir sepet yaptım. Ancak sepetim henüz + ya geçemedi. Muhtemelen 1 ay içinde toparlayacaktır diye düşünüyorum. Sepet + ya geçebilirse elimdekileri sizin seçimlerinizle güncelleyip sizinle birlikte takipte kalacağım. Sizden aldığım bir yatırım tavsiyesi değildir Cheesy
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Valla hocam sizin gibi bir cüzdanda ben yaptım . Al sat yaptıgım zamanlar icin nasıl pişmanım bir bilseniz .

2 Haftada 3x falan yaptı kendini cüzdan . Bir daha tövbe al sat .
hero member
Activity: 661
Merit: 509
sepeti öyle bir zamanda yapmışsın ki o zamandan beri birçok coin fiyatını 10x yaptı bile. ben de aynı tarihlerde büyük coinlere girmiş olmama rağmen portföyümü üçe katladım. portföy küçük coin ağırlıklı olsa 5-6ya katlayabilirdim. kazancımız daimi olsun.
member
Activity: 294
Sizi ilk günden beri takip ediyorum. Tebrik ediyorum çok güzel kazandınız. Başarılarınızın devamını dilerim.
full member
Activity: 602
Merit: 120
O nasıl bir kar ya ki bu kadar coin kıtmızıya dönmüşler gerçekten çok güzel kar tebrik ederim seni başarılarının devamını dilerim.
member
Activity: 299
ziya bey merhaba,
bütün yorumlarınızı okudum, umarım daha iyi bir noktaya gelirsiniz

Bilmediğim için size 2 sorum olacak
0.20 btc tutarında kcs coin aldım sadece sizce tek bundan almakla hata mı yaptım sizin gibi eşit bölmem mi gerekirdi ?
ikinci sorum ise tekrar almak istiyorum bu sefer sizin güvendiğiniz tavsiye ettiğiniz coinler nelerdir 2018 için
teşekkürler
sr. member
Activity: 630
Merit: 267

Hayır tam tersi mainnete kadar yükselir icx zaten yukardakini yazdığımdan beri yanılmıyorsam 2x falan yaptı.

Peki 24 ocaktan sonra icx düşermi dıyorsunuz tekrar bozudurup wavesmı kollayacaksınız yanı almak için, sizce icx su an ne durumda bu sevıyelerden girilirmi dersiniz
full member
24 ocaktaki mainnet nedeniye tüm waves leri bozdurup icx e çevirdim. 24 ocaktan sonra waves için tekrar uygun zaman bekleyip pozisyon alacağım.

Mainnet açıklanana kadar düşecekmi hocam ön görünüz bu şekildemi burda bu tarz paylaşımlar yapsanızda sizinle aynı portfoyu oluşturmaya çalışıyorum, dedıklerını yaparak bende bırseyler kazanabılırı dıye dusunuyorum

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
24 ocaktaki mainnet nedeniye tüm waves leri bozdurup icx e çevirdim. 24 ocaktan sonra waves için tekrar uygun zaman bekleyip pozisyon alacağım.

Mainnet açıklanana kadar düşecekmi hocam ön görünüz bu şekildemi burda bu tarz paylaşımlar yapsanızda sizinle aynı portfoyu oluşturmaya çalışıyorum, dedıklerını yaparak bende bırseyler kazanabılırı dıye dusunuyorum
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Merhaba güzel coin önerileri var, ek olarak TRX ve ADA yı araştırabilirsiniz.
full member
ne tatlı bi sepet olmuş cok güzel kar var ortada bi waves üzmüş sanırım 2 bitcoin gerçekten güzel bi kar bol kazançlar umarım devami gelir  sepet büyütmeyi düşünüyormusunuz?
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. 31 aralıkta tüm waves leri icx e çevirdim zaten. xspec, wabi , elixir gibi coinler bir ihtimal girebilir sepete. her ay 0.2 btc civarı ekleme düşünüyorum 2018 boyunca.
full member
Activity: 206
Merit: 100
ne tatlı bi sepet olmuş cok güzel kar var ortada bi waves üzmüş sanırım 2 bitcoin gerçekten güzel bi kar bol kazançlar umarım devami gelir  sepet büyütmeyi düşünüyormusunuz?
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
güzel bir sepet güzel bir kazanç allah yardımcın olsun dostum şimdiden 2 btc kazanmışsın iyi yatırım tebrikler umarım bizde başarabiliriz sanırım bizim tek eksiğimiz hodl tutamamamız Cheesy
member
Activity: 476
Merit: 31
o kadar yatırım yapabilsem bende buna benzer bir sepet olusturcam güzel kazanç tebrikler
Pages:
Jump to: