Pages:
Author

Topic: 25 Ekim'den sonra fiyat ne olur. Tahminleri alalım ? - page 3. (Read 2195 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 256
An itibariyle 6000 dolar seviyesinin altına düştü bitcoin.Benim görüşüm 25 ekimden önce 6000 doların üstüne çıkacağı forktan sonra 4500-5000 dolar seviyelerinde işlem göreceği.Bakalım şurda 4-5 gün kaldı zaten.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
6000 doların üstünü görmesi artık an meselesi gibi dakika başı takip etmiyorum geçmedi galiba geçedebilir geri çekiledebilme ihtimali olabilir ne olacağını kestirmek şu sıralar çok zorlaştı yükselmesini hepimiz bekliyorduk ama bu kadar kısa sürede yükseleceğini ben bile düşünmedim çünkü hep olumlu bakıyordum herkes düşer diye tahmin yürütürken yükseleceğini yazıyordum fork dolayısıyla aldı başını gitti ama bu kadar yükselmesini ummuyordum hiç yoksa bir nefes alır soluklanır deniliyordu.
member
Activity: 224
Merit: 10
Bitcoine bak hey maşallah  resmen meydan okuyor  ya da bir başka açıdan bakarsakta bedava Bitcoin Gold almak isteyenler Bİtcoine koşuyor resmen. Ellerinde patlamaz  umarım.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bitcoin 25 ekimden önce 6000 doları geçer diye düşünüyordum bu tahminimde yanılmadım şu an itibariyle bitcoin preev kuru ile 6080 dolar.Gerçekten son bir senede bitcoinin kaç katına çıktığını düşününce insan hayret ediyor. Cheesy
full member
Activity: 196
Merit: 101
Benim görüşüm 25 ekime kadar 6 bini geçecek, daha sonra 5600 a kadar düşüp tekrar yükselecektir. Yeni yılda aydayız  Grin ytd
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
25 ekimden sonra olacağı şu bence: BTC belirli seviyelerde sabitlenip altcoinler tekrar rayına geçecek. Çıkış yapanlar ve yeni girenler altcoinlere dağılacaktır. Bunun için sabırlıl olmak gerek.
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
Benim tahminim Bitcoinin bizi şaşırtacağı ve yukarı doğru gideceği yönünde, 6.200 dolar seviyelerine çıkmasını  bekliyorum, olur da 25 Ekimde düşüş yaşanırsa da  bu düşüşün  en fazla 4.500 dolar olacağını tahmin ediyorum.  Piyasa psikolojisi artık bu tür olaylara alıştı ve olası bir kârı  kaçırmak istemiyor en azından ben bu olasılıklara göre yatırım yaptım. Sizlere tavsiye değildir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
Benim tahminim Bitcoinin bizi şaşırtacağı ve yukarı doğru gideceği yönünde, 6.200 dolar seviyelerine çıkmasını  bekliyorum, olur da 25 Ekimde düşüş yaşanırsa da  bu düşüşün  en fazla 4.500 dolar olacağını tahmin ediyorum.  Piyasa psikolojisi artık bu tür olaylara alıştı ve olası bir kârı  kaçırmak istemiyor en azından ben bu olasılıklara göre yatırım yaptım. Sizlere tavsiye değildir.
member
Activity: 504
Merit: 10

Perşembe günüyle birlikte Bitcoin fiyatı 5.700$ bandına geri döndü ve bir günde neredeyse 600 dolara yakın bir artış kaydetti.  Gün içerisinde gördüğü en yüksek işlem seviyesi 5.700$’a ulaştı. Peki Bitcoin fiyatı ne kadar olur?

Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin, son 7 günün en düşük seviyesini dün 5.100 dolar seviyelerinde gördü. Çarşamba günü gün boyunca seyreden 5.700 dolar bandından bir günde 5.100 dolar seviyelerine gerilemesi, 6.000 dolar bandına tırmanış için bir geri çekilme gibi görülüyor. Son 24 saatlik tükselişinde yaklaşık %12 artış kaydetti.

Bitcoin fiyatı ne kadar olur
Coinmarketcap Bitcoin Grafiği
Kripto paraların toplam piyasa hacmi 169 milyar dolar iken, Bitcoin 95 milyar dolar olan piyasa hacmini koruyor ve toplam hacime oranı %56.

https://www.kriptoparahaber.com/bitcoin-fiyati-5-700-bandina-geri-dondu.html
Pages:
Jump to: