Pages:
Author

Topic: 30 yasinda bir insanin gitar calmaya egilimi konusunda ne dusunuyorsunuz? (Read 332 times)

newbie
Activity: 126
Merit: 0
Yorumlara baktığım zaman umut doldum. Herkes kendini gerçekleştirme yönünde hareket ediyor. Ülkemizde bu kadar aydınlık ve iyi insan olduğunu görmek çok mutlu etti Smiley
Öğrenmenin, hayattan keyif almanın, zamanı iyi geçirmenin yaşı mı olurmuş hiç?
member
Activity: 448
Merit: 12
Yaşamaktan keyif aldığını gösterir bu. Bence bu eğiliminden dolayı kendinle gurur duymalı ve kendini geliştirmek adına her zaman bu tür adımlar atabilmelisin  Smiley
member
Activity: 106
Merit: 11
IPV6 Proxy | AWS Account
Niye geç olsun ki ne güzel işte Smiley
Babam nerdeyse 50sine gelicek ama saz / bağlama öğrenmeye başladı Smiley
İnsanda  heves ve istek olunca hiçbirşey durmaz önünde.
jr. member
Activity: 154
Merit: 4
Küçük yaşta ya da ergenlik döneminde çalınmaya başlanan enstrüman sayesinde; beynin sağ ve sol lobunu bağlayan korpus kallosum demeti daha da kalınlaşarak aynı anda iki işlevi yapma yeteneğini geliştirir. Bu yaşta bu beyin bölgesinde bir değişiklik olmaz büyük ihtimalle ancak güzelce çalmayı öğrenip başarabileceğinizi düşünüyorum. Kim bilir
newbie
Activity: 122
Cok istiyorsan gec degil her yasta calarsin
newbie
Activity: 97
Müzik kulağın varsa çalabilirsin yaş sorun değil. Yaşın sana getireceği tek dezavantaj daha fazla antrenman olucaktır.
full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
İnsan istedikten sonra yaşın  bir önemi olduğunu düşünmüyorum azim ile yapabilirsiniz sadeve kolay kolay vazgeçmeyin.
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
İnsan hangi yaşta olursa olsun öğrenmek istediği şeyleri öğrenmeli
hero member
Activity: 1532
Merit: 560
30 yüksek bir yaş değil, erkek 70 ine kadar kendine bakarsa her şeyi yapabilir, kadınlar erken dökülüyor ve birçok konuda erkeklerden geri kalıyorlar.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
yaş çok önemli durum değil bence yani sen çok fazla takılmıyorsan yaş konusuna çünkü istek ve yetenekle alakalı bir durum.
newbie
Activity: 4
Bence yaşa takılma, her ne olursa olsun başlayabilirsin. Benim arkadaşım senin gibi bir iki parça keman çalıyordu. Keman a 32 yaşında yeniden başladı. Yaş toplumun bir baskısı. İçinden geldiği gibi takılmana bak Smiley
member
Activity: 308
Merit: 11
Kesinlikle istek varsa yasin bir onemi yok olmaz degil olur daha fazla zaman kaybetmeden baslayin derim.
newbie
Activity: 112
70 yaşında çalmaya başlasaydı ya? 30 herşeyin en başı en güzeli bence çokta iyi.
full member
Activity: 316
Merit: 100
Belki zor gelebilir.
member
Activity: 62
Öğrenmenin yaşı yok.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Bunun yaşla bir ilgisi yok aslında 35 yaşımda ney üflemeye merak saldım 8 hafta kursa gittim. Eve kitap ve CD ler aldım çalıştım ve kısmen başarılı oldum.. şimdi kendi çapımda üflüyorum. uzun zamandır dokunmuşluğum yok ama bu sizin ne istediğinizle ilgili yaş 30 olmuş 70 olmuş farketmiyor. bence devam edin geliştirin kendinizi çok güzel bir uğraş olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 238
bir zorluk olmuyor ben de denedim calisinca ilerlenebiliyor. tek problem zaman ayirmak.
member
Activity: 266
Ben baya yeteneksizmişim o yaşlarda denedim ama olmadı, fakat yetenek varsa her yaşta yapılır bence.
member
Activity: 98
“Innovation Powered by Crypto”
Önemli olan azimli ve sabırlı olmak.Öyle olunca  başaracağınızdan eminim, yaş hiç önemli değil.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Hangi yaşta olursan ol hiçbir şey için geç değildir , tamam reflekslerin zayıflamış olabilir bu en iyisi olmanı engeller ama öğrenmeni engellenmez ayrıca 30-35 yaş insanın en verimli yaşıdırda .
Pages:
Jump to: