Pages:
Author

Topic: 4. Fatih Terim dönemi hakkında görüşleriniz nelerdir ? (Read 439 times)

jr. member
Activity: 182
Merit: 4
Acikcasi oldukca fazla umutluydum ama gorunen o ki sampiyonluk su an icin kritik gorunuyor. Basaksehir macindan sonra belli olacaktir hersey.
newbie
Activity: 336
Merit: 0
fatih terim çok iyi bir teknik adam vede çok başarılı ama başarı yalnız hocayla olmaz futbolcularda hocayla uyumlu olmak zorundadır hocanın verdiği taktikleri yerine getirirlerse işte o zaman takım başarılı olur
member
Activity: 143
Merit: 10
Rakamlara baktığımızda Tudor'dan çok da iyi sonuçlar almadığını gördük. Bakalım şampiyonluk ipini göğüslerse o zaman kral ilan ederler.
newbie
Activity: 42
Eski tas eski hamam türk kafası hocam 1 ileri 3 geri
newbie
Activity: 172
hala iyi gidiyoruz, sıkıntı yok imparatora güven tam Wink
jr. member
Activity: 74
Merit: 1
Türkiye futbolu için güzel oynuyorlar yani. Türkiyenin dünya üzerindeki futbolu ayri bir konu zaten.
Fatih terim ile de farklı bir ruh kazandıklarını düşünüyorum ben.
jr. member
Activity: 140
Merit: 3
Basarili bir çıkış sağlandı. Öncesinde iyi gidiyor olsa bile Fatih terim ile biraz daha magazin değeri kazandı. Futbol olarak da kaliteli günler olacağını düşünüyorum.
newbie
Activity: 98
Fatih Terim oynanan oyundan memnunsa bende hiçbir şey bilmiyorum arkadaş takım çok rezil oynuyor lider olabiliriz ama oynanan oyun taraftara da Fatih Terime de keyif vermiyor çok açık bence
newbie
Activity: 70
Adamın adı bile yeter bence. Çünkü sağlam bir manevi gücü var adamın. Şey gibi 190 adamın tifil zayıf İsmet paşaya tekmil verirken bir anda bayilmasi gibi. Zor günler geçirip yeniden Fatih terim ile bu ruhu yakaladığını düşünüyorum ben
full member
Activity: 266
Merit: 100
https://cryptassist.io
Fatih Hoca her Galatasaray döneminde takıma hareket katmış,ivme kazandırmış ve şampiyon yapmış bir antranör. Ve Galatasaray ile özdeşleşmiş, artık sembol haline gelmiş biri. Takım taraftarları içinde çok sevilen biri. Galatasaray Zaten Şampiyonluğun En büyük adayıydı.Şimdi daha güçlü adayı. İşler kötü gitsede bir süre Fatih hoca ipi göğüsleyecektir.
newbie
Activity: 168
Bence takima cok fazla birsey katmadi. Terim gelmesede sampiyon olabilirdi zaten simdi basaksehir maci kilit nokta oldu.
jr. member
Activity: 154
Merit: 3
Bu sezonu sampiyon bitirmemizde onemli bir etken bence kesinlikle umarim yeterli olur.
member
Activity: 322
Merit: 16
fatih terim ile gs nin toplanıp da avrupa şampiyonu olmasını beklemeyin. türkiyede şampiyon oluruz ancak. Bakın man.city - barcelona ikisi de alt yapıya çok önem veriyor. hatta genç oyuncularının düzenli başka liglerde oynaması için para teklif ediyor. alt yapıdaki sistemin aynısını gs ye getir ve teknik direktöre göre değil, klübün oyun sisteminde kalsınlar bak neler oluyor. ama onu yapacak yürek lazım.

hem klüp'de kazanır bu şekilde. altyapıdan bir tane adam çıktığı zaman bilmem kaç milyon dolara satıyorlar. biz alıştık hazırcılığa. dayan abi sık dişini 4 5 yıl sonra nasıl oyuncular çıkıyor. bu aldığımız oyuncular anasının karnından mı futbolcu çıkıyor sanki veya inşaatta çalışırken mi keşfediyor birisi. altyapı hepsi.
newbie
Activity: 84
Bence Fatih hoca gelecek sene için yapılmış bir yatırımdır.
newbie
Activity: 28
ne yaparsa yapsın yararlananlardan nasıl bir adam anlamıyorum ya ne yapsa yaranıyorr !!
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
fatih terim ile gs nin toplanıp da avrupa şampiyonu olmasını beklemeyin. türkiyede şampiyon oluruz ancak. Bakın man.city - barcelona ikisi de alt yapıya çok önem veriyor. hatta genç oyuncularının düzenli başka liglerde oynaması için para teklif ediyor. alt yapıdaki sistemin aynısını gs ye getir ve teknik direktöre göre değil, klübün oyun sisteminde kalsınlar bak neler oluyor. ama onu yapacak yürek lazım.
newbie
Activity: 182
Galatasarayi harika bir noktada aldi. Sampiyon edecektir. Olmasa sampiyon olur muydu. Belki olurdu ama daha zor olacakti.
newbie
Activity: 42
Fatih Terim'i genel olarak sevmesemde Galatasaray'a katkısı bulunan bir teknik direktör, gelişiyle birlikte birçok şey değişti.
member
Activity: 210
Merit: 10
Galatasaraya her zaman iyi gelmis bir teknik direktor. Kesinlikle sampiyon yapacaktir takimi.
newbie
Activity: 168
Galatasaray harika bir takim zaten. Kadro olarak belki besiktastan kotu olabilir ama fatih terim onemli bir faktor ve one gecmesini sagliyor galatasarayin.
Pages:
Jump to: