Pages:
Author

Topic: 4. Fatih Terim dönemi hakkında görüşleriniz nelerdir ? - page 5. (Read 470 times)

member
Activity: 84
Merit: 10
Gambling Investment Fund
Fatih Terim çok tecrübeli bir hoca eskisi gibi hırslı olursa kendini Galatasaraya verir egosunu kenara bırakırsa Galatasaray güzel bir çıkış yakalar.

Fatih Terim ne zaman egosunu kenara bırakabilmiş de şimdi bırakacak??
member
Activity: 84
Gambling Investment Fund
Fatih Terim devrinin çoktan kapandığını düşünüyorum.O eskiden di ilk başta bi gazla futbolcular gider ama zamanla gerçekler yavaş yavaş günyüzüne çıkmaya başlar bence.
Terimin artık gs de çok da başarılı işler yapacağına inanmıyorum
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Futbolcuların işini ciddiye alacağı kesin. Terimin kulübede olduğunu gören futbolcu sıkıyorsa koşmasın mantığı oluşacaktır. Ama gaz vererek çoşkuyla saldırarak belli bir yere kadar gidilebilir. kapanan takımlara fazlasıyla zorlanılacaktır.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
Bu kadar antipatik bir adamın bu kadar fanı olması ayrı bir sorun. Geçmişine saygı duyarım, gerçekten başarılıydı ama yaşlandıkça kendini kaybetti. Birkaç hafta bu gazla takım iyi gider, sonra eski haline döner.
member
Activity: 112
Şampiyon yapacak bence kadro iyi.
member
Activity: 93
CLOUT media.decentralised
Son zamanlarda ne başarısı var ki getirmişler bu paragöz adamı.
Zamanında uefa kupasını almış diye hala o zamanların ekmeğini yiyor. Yatsın kalksın HAGİ'ye dua etsin. Hagi olmasa nah alırdı kupayı.
Yaşı küçük olanlar hatırlamaz, Hagi sahaiçinde teknik direktör gibi yönetiyordu takımı.

Milli takımın ağzına sıçtığı yetmezmiş gibi ödül olarak galatasaray'a getiriyorlar. Neyse amk galatasaraylı değilim bişey değilim. Böyle zihniyetin aq yinede. Neyse...

Tam da bu adamdan tiksinen bir ben miyim yahu diye düşünüyordum. Düşüncelerinize katılıyorum.
newbie
Activity: 112
Dünkü Göztepe maçonda da görüldüğü üzere Galatasaray Fatih Terim balonda ilken çok farklı oynuyor
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Son zamanlarda ne başarısı var ki getirmişler bu paragöz adamı.
Zamanında uefa kupasını almış diye hala o zamanların ekmeğini yiyor. Yatsın kalksın HAGİ'ye dua etsin. Hagi olmasa nah alırdı kupayı.
Yaşı küçük olanlar hatırlamaz, Hagi sahaiçinde teknik direktör gibi yönetiyordu takımı.

Milli takımın ağzına sıçtığı yetmezmiş gibi ödül olarak galatasaray'a getiriyorlar. Neyse amk galatasaraylı değilim bişey değilim. Böyle zihniyetin aq yinede. Neyse...
member
Activity: 285
Merit: 12
Yine artistlikler kavgalar dövüşler içinde geçer bu dönem de, sonra yine ayrılık zamanı gelir aynı senaryo devam.
member
Activity: 546
Egosu şampiyon olur ama takım olur mu bilmem. Tudor'un harcandığını düşünüyorum. Daha önce hiçbir teknik direktöre karşı kullanılmayan üslupları kullandı gazeteciler tudor'a. Fatih terim'in de basın üzerinde ki etkisi malum. Tudor'da karabük'ü satmıştı gerçi etme bulma dünyası.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Fatih Terim çok tecrübeli bir hoca eskisi gibi hırslı olursa kendini Galatasaraya verir egosunu kenara bırakırsa Galatasaray güzel bir çıkış yakalar.
member
Activity: 123
Türkiye nin en iyi hocası geldi...Maçları sabırsızlıkla bekliyorum..Göztepe maçımdan anladıkki gs güzel top oynayacak...
member
Activity: 167
Şuan yapılacak en iyi işi yaptı yönetim Fatih hocaya güveniyorum...
member
Activity: 116
TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS
Fatıh terımlı galatasarayı  dun gorduk takıma bır ruh geldı  oyuncular canlandı  At  sahıbıne gore kısnıyor galatasaray sampıyonlugun en buyuk adayı fatıhle  hocayla bırlıkte
member
Activity: 111
TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS
4.Fatih terim donemi butun galatasaraylilarin beklentisi sampiyonluk tabiki. ama basaksehir bu sene sampiyonlugu kimseye birakmaz. fatih hoca sezon sonu takimi birakir.
member
Activity: 378
Merit: 14
Başarılı olacağına inanıyorum, zaman gösterecek. Galatasaray ile şansı yaver gidiyor.
newbie
Activity: 280
         Fatih Terim ile Galatasaray bir çok kupa kazanmış avrupa fatihi lakabını almıştır yazılan çizilenlerden çok bence icraatlara bakmak gerek
member
Activity: 252
futbolcular canlanmış gıbıler prest yapıyorlar mücadele var 
newbie
Activity: 70
İnşallah başarılı olur takım, dünkü maçta ilk sinyaller geldi ama bakalım devamı gelebilecek mi, önemli olan da devamını getirmek zaten.
newbie
Activity: 56
dün oynanan göztepe maçında galatasaray da agresiflik vardır. takıma iyi yansıyacağını düşünüyorum.
Pages:
Jump to: