Pages:
Author

Topic: 4. Fatih Terim dönemi hakkında görüşleriniz nelerdir ? - page 3. (Read 441 times)

member
Activity: 196
Merit: 10
Fatih Terim bu ülkenin yetiştirdiği en kariyerli ve en iyi teknik hocalardan biridir. Söz konusu galatasaraysa hem hoca hem takım için en güzel  ortak noktadır galatasaray. bence bundan önceki 3 dönem gibi başarılı olacaktır. ilk defa yarı dönemde takımın başına geçti. kendi kurmadığı bir takımı yöneticek. Başkanda değişmişken biraz tölere etmek gerekir. takıma ve yönetime alışması lazım. ama sonunda Galatasarayı olmak istediği yere taşıyacaktır.
member
Activity: 167
Zamanla nekadar doğru bir karar olduğu daha iyi anlaşılır..Şampiyonluk Fatih Terim den geçer..
member
Activity: 127
Fatih Hocakaba bir adam, misyonunu doldurup kenara çekilmesi gerekiyor. Yakında onuda kovarlar.
member
Activity: 224
Ben diğer dönemlerde ki gibi Galatasaray başarılı olacak diye düşünüyorum
jr. member
Activity: 90
Merit: 2
Daha düne kadar tüm Türkiye sövüyordu Fatih'e. Senaryo tekrarlanır kovulur yine sonra tekrar gelir sonra yine kovarlar falan filan işte klasik .
newbie
Activity: 94
Merit: 0
fatih terimin kendine hayrı kalmamış ego tavan biri
newbie
Activity: 56
Fatih Terim'in Galatasaray'da sonsuz kredisi var, kabul.Çok büyük şeyler başardı bu kulüp altında.Umarım başarılarını devam ettirir fakat son dönemde imajında baya zedelenme oldu medyaya yansıyan saçma olaylarıyla.Siyasetle çok içli dışlı olmasa daha bir severdik.
Umarım bizi şampiyon yapar.
newbie
Activity: 126
İnşallah gelişi ile gidişi bir olur bir galatasaray taraftarı olarak takımdan soğudum. Ben bu adamdan nefret ediyorum...
newbie
Activity: 77
bu sezon basarili olmazsa muhtemelen kendisi kadroyu kurmadigi icin bahanesi olacaktir. ancak seneye de basarili olamazsa kovulur sonra bir iki sene sonra tekrar geri gelir bu dongu boyle surer gider.
newbie
Activity: 31
umarım bu derbi yenilgilerine bir çözüm olur şampiyonluk çok uzakta değil.
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Alışkanlıklardan kurtulamadığı sürece futbol bir adım ileriye gitmez bu ülkede. Adam abone gibi 2-3 yılda bir Gs'nin başına geliyor. Yine anasına söverek istifa diye bağıracaklar 1 yıl sonra. Tugay Kerimoğlu diye bir adam var bunu görmüyorlar hiç.
newbie
Activity: 8
Uefa alındı edildi güzel imparator ama sonrasında hiçbir faydası olmadı, zirvede bıraksaydı diyorum ben bazen.
newbie
Activity: 32
Bu adam para varsa iyi yönetiyor. Gs, Terim'in istediği paralara harcamazsa Terim yine milli takıma döner. Umarım Gs harcama yapar, milli takım batacağına Gs batsın. Fatih Terim imPARAtordur. Wink
member
Activity: 223
Merit: 11
Geldiği günden beri yaptıkları ortada çıktığı her maçı aldı şuan 5 maça çıktı 3ü resmi olmak üzere ve güzel skorlar elde etti.
newbie
Activity: 63
terim para harcamayı seven biri ama gsde para yok umarım batmazlar Cheesy
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Balık beyinli millet milli takımdayken suratına tükürdüğü adamı geldi yine baş tacı yaptı ya hiçbir şey demiyorum  Cheesy
full member
Activity: 179
Merit: 100
Augmented Reality World Discovered
başka adam bulamadılar şu adamı görmek istemiyorum galatasarayda.O milli takımın başındaki hareketleri beni soğuttu
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
ulan 6 ayda bir teknik direktör değiştirilmez ki. adam kendi sistemini kuracak. kendi kadrosunu oturtacak. gelişimini sağlayacak. bu ne lan yeni teknik adam geldi diye ilk haftasında farkla yenmek mi zorunda. çorap değiştirir gibi teknik adam değiştirilmez ki.
jr. member
Activity: 33
Merit: 2
galatasaray taraftarı sanki takıma büyü yapılmış bir anda yükselişe geçecek gibi davranıyor bu kadar abartmamak lazım bence terimi
newbie
Activity: 32
bu gidişle arada bir terim gider gelir. anlayamadığım şey başka teknik adam mı kalmadı da az bi başarısızlık halinde baskı kurup getiriyorlar adamı
Pages:
Jump to: