Pages:
Author

Topic: 4 yıl önce yazılan esrarengiz btc tahmini (Read 518 times)

full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Gelecekten gelen adam Cheesy Üstad hani bu ütopik şeyleri geçersek önce şöyle söyleyeyim,şuandada mesela nasıl diyim ileride bor şu yılda şunları yapacak diyen insanlar çıkar her zaman bir şeyi diyen insanlar bulunur bu sadece bir tahmindir ve tutmuştur şanstan başka bir şey değil bana göre.
full member
Activity: 210
Merit: 100
neyi esrarengiz bu yazının Cheesy ya ne meraklısınız saçma sapan anlamlar yüklemeye. adam trollemiş. çıkar mı çıkar diye bir fiyat koymuş ortaya. iyi alıştınız moon yazılarına tweetlerine. ne kadar devam edecek bu peki. hepiniz hesabınızdaki 100 dolar ile lambo alacağınızı mı düşünüyorsunuz harbiden. balon abi bu yıldan yıla patlıyor tekrar şişiyor.
full member
Activity: 490
Gelecekten gelme olayları falan inanmıyorum ama adamın dedikleri sonuç olarak tutmuş bu yılın solunda btc 100 k dolar olursada bence hiç şaşırmayın.
member
Activity: 266
Merit: 10
Bu yıl 100000 dolar seviyelerine gelmesi pek olası gözükmüyor  Smiley Aslında olmamalı da. Nasıl bir olay olabilir ki o değere gelsin? Öyle bir olay olacakki herkes yükseldikçe alsın ve bu değere ulaştığında bile satmasın. 50k dolarlarda bile elden çıkaracak çok kişi olur
full member
Activity: 206
Boş tahmin bunlar kim ne derse desin ne olucagı belli degil bu piyasanın bu sene 30 40 k olsa bile yeter artar daha ne olsun öyle cok yükseklerde degil gözümüz ufak bi ivme kazansa yukarı doğru o yeter zaten
full member
Activity: 420
bende glecekten geldim arkadaşlar hatta rüyamda gördüm kalktım bu saatte ethereum 3000 dolar olacak yılsonuna kadar ben depoladım sizde depolayın ahada buraya yazdım ister inanın ister inanmayın.
Şimdi yukarıdaki yorum tutarsa eğer eth yılsonuna kadar 3k doları görürse benim mesajıda alıntılayın gelecekten geldi diye.böyle şeylere itibar etmemek lazım
member
Activity: 714
Merit: 82
adam 2025'ten geldiğini yazmış ve bitcoini yok edin diyor.
bitcoin yüzünden işkence görecek insanlardan bahsedilmiş ve rusyalı hackerlerin afirkalıların bitcoinlerini çalarak afirkayı sömürdüğünü yazmış.

full member
Activity: 322
Merit: 102
Bunun gibi tipler çok çıkmaya başladı son zamanlarda. Bunlara inanıpta prim vermeye gerek yok. hepsi bişeyler söylüyor illa ki birinin dediği yaklaşacak veya tutacak bu sefer de gelecekten geldiği düşünülecek bunlar boş işler.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Gelecekten geldiğini iddia edenlerin birinin dediği tutmasa diğerinin dediği tutacak. Herkes bir BTC tahmini yapıp duruyor. Bitcoinin değerleneceğini biliyoruz zaten fakat fiyat tahmini yapanlara çokta itimat etmemek lazım geldiği kanısındayım.
full member
Activity: 686
Merit: 101
Hocam btc zaten keşke çektirmekte usta bir şahıstır kendileri. Satarsın pişman eder satmazsın pişman eder. Hedef fiyatta yada hedef yılda çıkılması lazım :d yoksa yine pişman ediyor.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
daha 2018 in sonu gelmemiş sonunu bırak ortası gelmemiş, kalkmış btc bu sene 20k yı zor görür diyenler var. btc bu şekilde konuşanları vakti zamanında çok kapak etmişliği var biliyorsunuz dimi  Cheesy Smiley

Geçen yıl 1000$ olduğunda 5000-10000$ olacak diyenler vardı. Aynı şekilde 5000$ olsun kafamı keserim diyenlerde vardı. Ama şuan farklı. O zaman daha popüler olmamıştı. Şimdi herkes biliyor. Tabi 2014'de de duyulup unutulmuştu onun gibi 1-2 sene sonra çok sağlam gelebilir.

aynen öyle ama ben bu seneden de ümitliyim. bakın elinde en yüksek miktarda btc bulunduranlar 1 adet bile satmıyor aksine bu 3 aylık süreçte cüzdanlarına btc eklemesi yapıyorlar fazlasıyla. kanıt mı aşağıda kendi gözünüzle görün inceleyin bakın  Smiley

https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
Yazıyı google çevirici ile okudum. Bana göre tek çarpıcı sonuç dijital devrim er geç gerçekleşecek ve sonunda para da dijitalleşince tek gerçek değer toprak olacak.
Hiç bir emtia toprağın yerini tutamaz. Toprak deyince araziden bahsediyorum. Ev tapusundan değil.
Altın - elmas - para yı yiyemezsin. ama toprak seni yaşatır.

Yazıyı yazan kişinin tahminlerinin bir kısmı tutmuş bir kısmı yanına yaklaşamamış. Biraz üfürük tahmin gibi geldi bana.
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
Bu forumda çok çok daha isabetli tahminler var, zaten 100 kişi bir şeyler söylüyor birininki mutlaka tutuyor. Bu sonraki dediklerinin gerçekleşeceği anlamına gelmiyor, mantık her şeyden önce gelir  Cool .
member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
Gelecekten geldiyse diğer coinleri de soyledimde bizde ona gore yatırım yapalım güzel olmaz mı. Mesela etherium neo bu coinleri soylesinde ne kadar olacak seneye bizde yatırım yapalım zengin olalım.cok güzel olur bence.
member
Activity: 168
Benim de hedefim milyon dolar btc Smiley Ama tabi söylemekle olmuyor. Büyük finansal problemler var şuan dünyada ve bu tüm borsaları
etkilemiş durumda btc nin kafasına vura vura aşağı doğru itiyorlar. Bu sebeple 100 bin dolar bile bu yıl çok zor gibi duruyor ama bir gün olacağına inanıyorum ben kendi adıma.
full member
Activity: 602
Gelecekten geleni bilmem ben ama noter tasdikli Bitcoin Değeri Tahmini yapan Mehmet Hamdi Bol'u tanırsınız, 31.12.2020 tarihinde Bitcoin'in değeri tahminim;. 1 Bitcoin = 18.000 TL (onsekiz bin türk TL ). demişti tl değerini bırakın dolar olarak tutturdu. Hatta bu tahminimi daha düşük tutuyorum aslında daha yüksek seviyeleri görebilir demişti öngürüsü yüksek adamın ne diyelim
full member
Activity: 350
Gelecekten gelen adamı bilmem ama benim de bi tanıdığımın tweeti var 2013 te atmış hatta altın almayın bitcoin alın diyr ama kendi almış mı o zaman hayır duymus birinden yazmıs iste
full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
Bu gelecekten geldiğini iddia eden adamlar neden sadece Bitcoinden bahsediyorlar? Gelecekte başka hiç bir yenilik olmaması imkansız, önce gelecekten nasıl geldikleri ve gelirken kullandıkları teknolojiden bahsederseler daha inandırıcı olabilirler belki.
member
Activity: 406
Merit: 11
Bu sene sonu hedefi 40.000$ olarak konuşuluyordu, geçen seneki gibi konuşulanın çok üzerine çıkarsa mümkün.
member
Activity: 476
Merit: 31
Güzel farklı bir yazı tabi ütopik bir yazı gerçeği yansıtmıyor ben sadece tahminlerinin tuttuğunu söyleyebilirim hatta bir başka tahmin tutturan şey malumunuz simpsonlar var mı bitcoinle ilgili Simpsonlar da bir sahne varsa onu da atında ona da bakalım belki tutar  Grin
Pages:
Jump to: