Pages:
Author

Topic: 4 yıl önce yazılan esrarengiz btc tahmini - page 3. (Read 518 times)

full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Sadece yaptığı yorumun denk geldiğini düşünüyorum ben, sonuçta kendini piyasa uzmanı diye tanıtan çoğu kişi kendince bir sürü tahminler yapıyor, mutlaka içlerinden birinin yada birkaçının tahmini tutabilir, bu olay da bu şekilde olmuştur.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Bu yazı gibi çok fazla yazı var. Tutmayanlar dolu ve tabi tutanda birçok yazı var. Doğal olarak da o kadar çok makaleden birisinin tutması gayet normal. Şimdi bende 2018 hedefi 5k diyorum. Tutarsa kahin mi olacağım.

Anlamadıgınız nokta su kahinlik değil orası işin espirisi sen diyorsunki 2018 için iyide bilader sen önce bir
2018 tahmini yap tutsun
2019 içinde bir hatmin yap bakalım
2020 içinde tahmin yap oda tusun bakalamım
2021 içinde bekliyoruz aynı sekil
2022 yılı içinde tahmin yapacaksın onuda bekliyoruz.

Hedef 2023 BTC 1milyon dalır Cheesy Forumda yüzlerce binlerce konu var adamlar btc 100k$ olacak 1k$ olacak diye sallayan onlar da mı kahin Smiley
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Bu yazı gibi çok fazla yazı var. Tutmayanlar dolu ve tabi tutanda birçok yazı var. Doğal olarak da o kadar çok makaleden birisinin tutması gayet normal. Şimdi bende 2018 hedefi 5k diyorum. Tutarsa kahin mi olacağım.

Anlamadıgınız nokta su kahinlik değil orası işin espirisi sen diyorsunki 2018 için iyide bilader sen önce bir
2018 tahmini yap tutsun
2019 içinde bir hatmin yap bakalım
2020 içinde tahmin yap oda tusun bakalamım
2021 içinde bekliyoruz aynı sekil
2022 yılı içinde tahmin yapacaksın onuda bekliyoruz.

full member
Activity: 392
Merit: 101
Öngörüsü yüksek olan birisidir tahminleri tutmuş olabilir ama ben çok uçık kaçık tahmin yapanları gerçekçi bulamıyorum Türkiye'de Ahmet Hamdi Bol BTC tahmniyle alakalı notere girmişti ve adamın belirttiği tarihten önce  tahmni gerçekleşti. Bu adam piyasayı uzun süredir yakından izleyen ve gerçekçi olan birisi
member
Activity: 448
Merit: 10
milyon $ lardan bahsedenler bile var şimdi herkesin lafına inanıpta böyle bir yatırım yapmaya gerek yok. Henüz elinde neredeyse sıfır maaliyetli bir sürü btc tutan var. Bunlar o seviye ye gelmesine engel olacak en büyük faktör zaten en azından kısa zamanda. (5-10 yıl) Birde devletler var bunun bu kadar yükselmesine izin vereceklerini sanmıyorum.
jr. member
Activity: 82
Merit: 2
Bir ara da futbol maçı tahmini yazanlar vardı. Her skor için tahmin yazıp tutan tahmin haricindekileri siliyorlar ve oooo nasıl bilmiş dedirtiyorlardı kendilerine Smiley 100k $ olabilir btc elbette. Ama milyon doları görecek kısmı bana göre tamamen saçmalık. Dünya ekonomisi yerle bir olur böyle bir şey olursa zaten. Oldurmazlar yani Smiley
member
Activity: 224
Merit: 12
doğru da olsa yalan da olsa btc için güzel haber insanlar herzaman geleceği merak etmiştir ve bu yüzden kahvefalı medyum felan başvururlar bu haberdede btc ile ilgili tahminlere insanlar kayıtsız kalmaz diye düşünüyorum:))
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
bunun gibi onlarcasını gördüm ama bu biraz hit almış, mcafeede 1 milyon dolar olmazsa kendi aletimi yerim diyordu. Ama bence olmayacak bitcoin için 100k veya üzeri gerçekten büyük hayal olacaktır.
sr. member
Activity: 588
Birsürü kişi burda-diğer mecralarda tahmin yapmış farklı fiyatlar öngörmüş/sallamış kendince. Elbet birkaçının ki tutacak yada yaklaşacak.
Gelecekten nereye geliyo.
Umalımda bu 3 ay ve belki daha da uzayacak yaşadığımız sıkıntılara değsin.
member
Activity: 378
Merit: 11
2018 hakkında neden yorum yapmamış acaba keşke yapsaydı, ayrıca 2017 kapanıştan bahsediyorsa yaklaşmış denebilir ath den bahsetmediğini varsayarsak
member
Activity: 252
Merit: 10
herkez tahmınde bulunabılır ama gelecekten geldım bitcoin 100bin dolara olacak onlara pek ınanmıyorum acıkcası. zaten yaklasık tahmınde bulunmus herkez yapabilir.
full member
Activity: 770
Merit: 103
bu arkadaş gibi yüz tane adam var piyasada . bu yüz arkadaştan ikisi yada üçünün attığı tahminler tutuyor. ondan sonra gelecekten gelen adam muhabbetleri başlıyor. yok öyle bişey inanmayın Smiley
newbie
Activity: 189
Merit: 0
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Madem gelecekten geliyor. O zaman neden ilk çıktığı yıla gitmemiş de 2013 yılına gitmiş. Gitsin bulsun BTC çıkaranı öldürsün bu iş bitsin. o zaman milyarlarca insanın ölmesine de Smiley gerek kalmaz.

Bir de altına bakınca Yorumlar Yorumlar. Arkadaş güzel sallamış bazısı yaklaşmış bazısı tırt çıkmış. Bende şimdi başlıyayım yazmaya muhakkak bir kaç tane yazdığım da tutar. Yazıyı okuyacak arkadaşlar boşuna zaman kaybı yaşarlar.

https://img.etsystatic.com/il/11c5ff/1478364417/il_570xN.1478364417_r1ht.jpg

Gelecekten Gelen kişi ancak gider BTC alır
Belki 2013 yılında 2025 e gidip gelmiştir  Cheesy 2017 yılı tahmini nasıl tutmamış ben onu anlayamadım. 2017 nin son 4-5 ayı bitcoin zaten 10k üstü seyretmedimi hatta 20k oldu bi ara ama ortalama 10-12 arasıydı. Daha nasıl tutsun tahmin?
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
geçen sene mart aylarında yıl sonu btc fiyat tahmini 3000 dolar civarındaydı, neredeyse 7 katı daha fazla arttı son günlere doğru...şimdi 8-10k'lardayız konuşulan 30-40-50k'lar...oran orantı yaparsak 100- 200k'lar sene sonuna neden görülmesin?

yukarıda teknolojileri edinme-kullanma hızını gösteren grafik var, şu geçen yılbaşındaki 830 milyar dolara çıkan marketcap hemen herkeste heyecana neden oldu, etraftan gelip bilgi almak isteyenler, soru soranlar, konuşmadıklarım bile telefon numaramı almaya başladı...bakalım kısmet artık  Wink
newbie
Activity: 112
Gelecekten gelmek saçma ve inandırıcı gelmiyor, ancak geleceği görebildiğini iddia eden ve nokta atışı kehanetlerde bulunan insanlar beni çok etkiliyor ve bu insanlara kesinlikle inanıyorum. Yaşadığımız dönemde somut bir örneği olduğunu düşünmüyorum, ancak geçmişte gerçekten çok büyük kahinler yaşamış. Acaba neden yakın gelecekte hiç çıkmamış? Ya da var da bu yeteneğini kendi çıkarları için mi kullanıyor Smiley
newbie
Activity: 140
Madem gelecekten geliyor. O zaman neden ilk çıktığı yıla gitmemiş de 2013 yılına gitmiş. Gitsin bulsun BTC çıkaranı öldürsün bu iş bitsin. o zaman milyarlarca insanın ölmesine de Smiley gerek kalmaz.

Bir de altına bakınca Yorumlar Yorumlar. Arkadaş güzel sallamış bazısı yaklaşmış bazısı tırt çıkmış. Bende şimdi başlıyayım yazmaya muhakkak bir kaç tane yazdığım da tutar. Yazıyı okuyacak arkadaşlar boşuna zaman kaybı yaşarlar.

https://img.etsystatic.com/il/11c5ff/1478364417/il_570xN.1478364417_r1ht.jpg

Gelecekten Gelen kişi ancak gider BTC alır
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
2017 hedefi tutmamış ki ozaman, bu adamın gerçekten gelecekten geldiğine inananlar var ya hala gerçekten inanamıyorum

Siz hangi gezegende yasıyorsunuz acaba btc 2017 yılında 10k$ gördü ve geçti. Şimdi 2018 yılında 120k$ geçti btc sizde deseniz adam 100k$ demişti tutmadı diye buna ancak gülerler.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
2017 hedefi tutmamış ki ozaman, bu adamın gerçekten gelecekten geldiğine inananlar var ya hala gerçekten inanamıyorum

geleceği bilememiş olabilir ancak yaklamış adam en azından Smiley yani illa ki birebir tutturması zaten mümkün değil ancak adam sonuçta bir nebze tutturmuş
sr. member
Activity: 361
Pages:
Jump to: