Pages:
Author

Topic: 4 yıl önce yazılan esrarengiz btc tahmini - page 2. (Read 519 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Bu gelecekten gelen ya da geleceğe giden ve yahut arafta kalan şahıs muhtemelen mutasyona uğramış güzel sallamış, kahve falında da ben kadar çok sallarsan o kadar denk gelme olasılığı yüksektir 😂
member
Activity: 336
Merit: 17
Alpsea sana katılıyorum söylediklerinde çok haklisin. Zaten şuan herkes biraz yükselse çıkış yapar mesela btc şuan 15 bin dolara yukselse eminim birçok kişi satar. Bu böyledir daha sonra dussede alsam diye dusunur. Kimse o tepe noktasına kadar beklemez çok az bir kesim belki.
member
Activity: 490
Merit: 16
İlgimi çekti yazı ama sadece bilimkurgu kısmı hoşuma gitti kuzey Kore ile Arabistan’ın süper güç olacağı efenime söyleyim bitcoin için savaşların çıkacağı 0.01 bitcoinle bir kişinin ömür boyu yetecek parası olması 2021 de 1 btc 1 milyon doları görmesi sonrasında ise doların tedavülden kalkması sonucu başka şeylerle endekslenmesi efenim 70 iq üstündeki herkesin bitcoinden vazgeçmek istememesi Afrika’nın halkına yatırımı sonra Rus bir terör grubunun 48 saatte Afrika’nın gelirinin yüzde 60 ını sömürmesi kuzey Kore’nin buna karşı gelmesi sonucu Afrika’nın gözünde kahraman görülmesi nefesim kesilerek okudum  Grin
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Varsayalım ki 100k oldu btc. Elinde btc tutanların %90 ı satar %10 toparlayan kesim olur. Marketcap da sallıyorum 1.7-2 trilyon dolar oldu. Ama sadece oldu yani reel olarak fiziksel olarak olmadı. Herkes satmaya çalışsa ve alacak kişi sayısı olmasa x coin istese 1 milyon dolar olsun kime satabilirsiniz ki Smiley
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Gelecekten geldiğini iddia edip de BTC'nin geleceği hakkında epey bilgi veren, bilimkurgu ayrıntılarıyla da olayı güzel süsleyen bu kişi Reddit'te kendine hem destek bulmuştu hem de sağlam dalga konusu olmuştu zamanında. Bizim Türkçe forumda da epey yorumlandı bu konu. O yüzden güncel ya da enteresan bir bilgi yok.

Sadece tek söyleyebileceğim şu: Tüm bu söylemler, bazı ekonomistlerin ve kripto uzmanlarının tahminleriyle de tutarlılık gösteriyor. Yani gelecekten gelme kurgusunun ya da gırgır-şamatanın dışında değerlendirirsek, Bitcoin'i gerçekten $100.000'e taşımak için çok fazla spekülasyon dolaşıyor ortalıkta. Tüm bunlar belli bir grubun elinden çıkıyor da olabilir. Tabi bir de zıt kutupta olup da $100 olacak diyen bir tayfa da var. 1-2 sene içerisinde zaten her şeyi görmüş olacağız.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
gidin redditi ve bizim forumu bi turlayın geçmişteki yorumlara bakın aramızdan tutturan adamlar olduğunu göreceksiniz.bunlar kahin mi? tabi ki hayır.bugün bile yorum yapıyoruz eth şu kadar olacak bu kadar olacak diye.şimdi bu yorumların bazısı tutacaktır belki aramızda nokta atışı yapanlar bile olacaktır ama sadece tesasdüf arkadaşlar daha ötesi yok malesef.böyle şeylere gülüp geçin sadece
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Valla reddit yazısını çok uzun süre önce okumuştum ama yazıdan daha ilginç ve komik olan şey ise alt kısımda en popüler yorum 'Did you get your BFL delivery yet?' ne zaman görsem basıyorum kahkahayı Smiley şimdilerde pek bişi ifade etmeyebilir ama hatırlayanların yüzünde bir tebessüm olacaktır. asıl konuya gelecek olursak sadece iyi tahmin edilmiş hepsi bu Smiley 4 sene öncede bitcoinin 500k dolar 1milyon dolar olacağı dedikoduları vardı. eyyorlamam bu kadar.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Madem gelecekten geliyor. O zaman neden ilk çıktığı yıla gitmemiş de 2013 yılına gitmiş. Gitsin bulsun BTC çıkaranı öldürsün bu iş bitsin. o zaman milyarlarca insanın ölmesine de Smiley gerek kalmaz.

Bir de altına bakınca Yorumlar Yorumlar. Arkadaş güzel sallamış bazısı yaklaşmış bazısı tırt çıkmış. Bende şimdi başlıyayım yazmaya muhakkak bir kaç tane yazdığım da tutar. Yazıyı okuyacak arkadaşlar boşuna zaman kaybı yaşarlar.

https://img.etsystatic.com/il/11c5ff/1478364417/il_570xN.1478364417_r1ht.jpg

Gelecekten Gelen kişi ancak gider BTC alır
Belki 2013 yılında 2025 e gidip gelmiştir  Cheesy 2017 yılı tahmini nasıl tutmamış ben onu anlayamadım. 2017 nin son 4-5 ayı bitcoin zaten 10k üstü seyretmedimi hatta 20k oldu bi ara ama ortalama 10-12 arasıydı. Daha nasıl tutsun tahmin?

Smiley Smiley Smiley E ben 2017 ile alakalı birşey yazmadım ki hocam Smiley. Sizin cevapları karıştırdınız sanırım. Ben bazıları tutmuş bazıları tırt çıkmış demişim Smiley.

Gene söylüyorum Smiley Bir adam gelecekten gelirse. Ve BTC ile alakalı bir iş için gelirse o zaman gider BTC alır Smiley başka birşey yapmaz. işi yok bize tahmin verecek  Smiley.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Bu adam nostradamus sanmış heralde kendini bişeyler tahmin etmiş şansa tutmuş ben 100 tane şey yazsam illa ki biri tutar o yüzden bu varsayımlar üzerinde çok fazla durmamak gerektiğini düşünüyorum ben.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Bunlara hala inanıyor musunuz arkadaş.  Sallamış işte btcnin 100 bin dolar olacağına falan inanmayın. En fazla 30k falan olur artık.  Btc hangi özelliğiyle 100k olacak bana bi onu söyleyin.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
yazıyı okudum biraz uçuk bir yazı olmuş tabiri caizse bir deli bir kuyuya 1 taş atmış 40 akıllı çıkaramamış madem bu zaman yolcusu arkadaşımız bu mesajı 2025 den yazıyor da ne diye 2010 a gidip bitcoini yaratacak topluluğu yok etmiyorlar neymiş yazının sonunda bir yolunu bulup emekleme aşamasındaki bitcoini popüler yapmayın bitirin demiş peh peh peh. ayrıca 1 milyon dolar olacağına da hiç mi hiç inanmıyorum 100 bin derseler mantıklı ama 1 milyon dolar abi
full member
Activity: 314
Merit: 101
fazla onemsemeyin bu tur seyleri. donun cebihize ne kadar btc koyabildiginizi bi dusunun bence. halen gec degil. gelecekten gelen adam diye bir sacmaliga itibar edilmez. herif yapmis tahminini herkes gibi. siradan bir durum iste.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
daha 2018 in sonu gelmemiş sonunu bırak ortası gelmemiş, kalkmış btc bu sene 20k yı zor görür diyenler var. btc bu şekilde konuşanları vakti zamanında çok kapak etmişliği var biliyorsunuz dimi  Cheesy Smiley

Geçen yıl 1000$ olduğunda 5000-10000$ olacak diyenler vardı. Aynı şekilde 5000$ olsun kafamı keserim diyenlerde vardı. Ama şuan farklı. O zaman daha popüler olmamıştı. Şimdi herkes biliyor. Tabi 2014'de de duyulup unutulmuştu onun gibi 1-2 sene sonra çok sağlam gelebilir.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
daha 2018 in sonu gelmemiş sonunu bırak ortası gelmemiş, kalkmış btc bu sene 20k yı zor görür diyenler var. btc bu şekilde konuşanları vakti zamanında çok kapak etmişliği var biliyorsunuz dimi  Cheesy Smiley
full member
Activity: 434
Merit: 100
Mantık çercevesin de baktığımızda oldukça saçma geliyor. Bir kaç tahminin doğru çıkması insanları nasıl bu kadar etkiliyor şaşırıyorum açıkcası. Yine de en saçma haberler dahi hemen piyasayı etkilediği için sıkıntı yok.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
2018 yılında en fazla 2x yapacağı görüşündeyim. 2x yapmazsa bu seviyelerde dolaşıp durur, biraz iner biraz çıkar sonrasında alıp başını gider.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Esrarengiz haha  Cry bunun gibi olumlu tahmin yazan binlerce var, tam tersini olumsuz yazan da binlerce hangisini istersen duruma göre esrarengiz geleceği bilen diye sunabilirsin.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Milyonlarca dolar olma teorisi bana hem olabilir hem olamaz gibi geliyor. Dünyanın şekillenmesine bağlı  görürüz. Fakat yakın gelecekte imkan vermiyorum (5-10 yıl)
Bunun yanında 2018 içinde sağlam bir pump ben de bekliyorum ha 100k yı görür mü bilemem ama 44-45 leri göreceğiz bence
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Hepsini de bilememiş şimdi, 2018 100.000$ şu anda bana biraz uzak bir hedef gibi geldi Smiley O kadar fazla tahmin var ki arada böyle tutanlar çıkabiliyor.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Öngörüsü yüksek olan birisidir tahminleri tutmuş olabilir ama ben çok uçık kaçık tahmin yapanları gerçekçi bulamıyorum Türkiye'de Ahmet Hamdi Bol BTC tahmniyle alakalı notere girmişti ve adamın belirttiği tarihten önce  tahmni gerçekleşti. Bu adam piyasayı uzun süredir yakından izleyen ve gerçekçi olan birisi

O Mehmet Hamdi Bol olmasın? Cheesy
Pages:
Jump to: