Pages:
Author

Topic: 6 bin doları doğru tahmin eden analist: Bitcoin, 2018’de 60 bin dolar olacak (Read 664 times)

jr. member
Activity: 185
Merit: 1
açıkcası analizlere sıfır güvenim var ama bu tür haberlerin insanlarda olumlu düşünceler yaratması güzel oluyor.
newbie
Activity: 65
Merit: 0
bir analistin doğru bir tahmin yapması her tahmininin doğru olacağı anlamını taşımıyor. tabi güven verebilir, ancak ben her şeye şüphe ile yaklaşma taraftarıyım. beynimi daha az rahatsız eden düşünceleri takip ediyorum.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Nerde o günler, 2018 hem çok uzun sürdü hem de bir anda bitti gibi. Anlamsız, bomboş bir yıl oldu gözümde. Keşke son anda güzel bir sürpriz olsa.
member
Activity: 238
Merit: 10
2018'in bitmesine çok az bir zaman kaldı ve bence 60 bin dolar olması çok zor maalesef Sad 15 bin doları geçse bile yeter bu yıl sonuna kadar.
full member
Activity: 462
Merit: 100
düşüş kalıcı değil tabiki, bir seviyeden sonra  tekrar yükseliş seyrine doğru kayacak. Fakat  bunun için biraz sabır gerekiyor çünkü market hacminde ciddi bir daralma var. İnşallah 2018 sonu ciddi bir ivme yakalayabilir
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Piyasa uzun süredir düşüş tirendinde hareket etti ve bu artık uzmanlarında genel bakış açısına dayanarak artık son noktalarına geldi ve insanların genel görüşü piyasanın artık yükselişe geçeceği ve yeni rekorlara koşacağı yönünde bu aslında bir algı meselesi ve genel hava piyasanın nereye gideceğini gösteriyor bende 60 dolara ulaşacağını söyleyen analistin inancını taşıyorum ve bu yıl olmasa bile seneye bu rakamları göreceğimizi düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
İnşallah bu tahmini de doğru olur da yüzümüz güler yıl bitmeden. Bu piyasada her şeyin olabileceğini geçen sene gördük. Bu sene neden olmasın ki? İçimde hala umut var benim ne olursa olsun.
sr. member
Activity: 617
Keşke bunu da doğru tahmin etse, bayram ederiz hepimiz. Ama nedense hiç ümitli değilim artık, bu yıl maalesef şanssız başladı şanssız bitecek gibi duruyor.
newbie
Activity: 280
      Umarım tahmini doğru çıkar ve bitcoin piyasası rahatlar yatırımcılarında yüzü güler. Yoksa bu gidiş iyi değil altcoinler de yerlerde sürünüyor ve yatırım yapmaktan kaçınıyorlar.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Bu gün 50 bin dolar olcak diyen adam yeni tahminde bulunmuş 3 bin dolar olabilir demiş  😃 tutmayınca güncelleme yaptı sanırım millet bol keseden sallıyor
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Daha önceki tahminlerinde başarılı olmuş bir kişinin böyle bir tahminde bulunmuş olması benim adıma gerçekten önemli.Umarım analistin tahmini doğru çıkar ve kalan 4 ay içinde 60 bin doları görürüz.
member
Activity: 238
Geçen yıl büyük bir artış gösterdi evet ama bu yıl da aynısı olacak diye bir şey yok bana göre 20 bin doları geçse yeter bu yıl için. 60 bin dolar biraz uçuk geldi açıkçası.
sr. member
Activity: 409
Yalanda olsa inanmasamda böyle konuşan adamlar gerekli piyasaya, olumlu bir haber okuyunca dahi içim açıldı, ağzına sağlık böyle analistler olsun hep.
member
Activity: 406
Çok ihtimal vermiyorum ama bu rakamlardan yapacağı bir 10x piyasadaki bir çok kişiyi emekli eder.
member
Activity: 1022
Boğa piyasası başlamadığı sürece 60 bin dolar gibi bir değeri bu sene rüyamızda bile göremeyiz. Boğa piyasası, bu gidişle seneye görülecek gibi duruyor. Umarım yanılırım ve bu sene çıkış başlar.
newbie
Activity: 4
bu söylenen tahminler fiyatlar artık bana ütopik gelmekte
newbie
Activity: 4
2018 yılında eğer bitcoin 60bin dolar olursa penisimi kesip yiyeceğim!
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
60 bir dolar fiyat gelirse marketcap 1 trilyon dolardan fazla bir seviyeye gelir tam bir boğa sezonu görürüz geçen seneki bütün ath rakamları aşılır. herkesin beklentisi yükselme yönünde bakalım neler olacak bu ay sonuna kadar.
jr. member
Activity: 84
Merit: 6
In volent we trust
6 ayda 10x yapacak diyor yani? kusura bakmayinda bu oran bana gore cok abarti geliyor. yuksek hayaller kurup kendimizi kandirmaya hic gerek yok bence.

geçen yıl bu sıra 2 bin $ iken X10 yaparak 5,5 gün dahi olsa 17-20 k seviyesinde kaldı.

17 Temmuz 2017: $1.925

12 Aralık 2017: $17.000

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
20 bin dolara dönmesi güç değil bence inşallah 60 bin doları da bulur. İmkansız bir şey değil bu piyasa için hiçbir şey.
Pages:
Jump to: