Pages:
Author

Topic: 6 bin doları doğru tahmin eden analist: Bitcoin, 2018’de 60 bin dolar olacak - page 6. (Read 664 times)

newbie
Activity: 168
Merit: 0
Sonunda sevindirici bir haber iste. Kac aydir resmen can cekisiyor bitcoin bunun sona erecegi belliydi sadece beklemek cok yordu artik.
member
Activity: 252
Merit: 10
spelisyon haberleri başladığına göre piyasayı yükseltme zamanı geldi iyi buda bir gelişmedir yıl sonu 20000 dolar olsa oda bize yeter aylardır kazanmayı unuttuk biraaz kazanıyoruz sonra kazandığımızı geri veriyoruz
member
Activity: 210
Merit: 10
Adam soyledigi bir tahmin tuttu diye gerisi gelecek sanmayin bence. Bu oyunlara kanmayin. Tamamen spekulasyon yaratiyorlar.
full member
Activity: 350
Merit: 100
EndChain - Complete Logistical Solution
Hayırlısı mı diyeyim iyisimi diyeyim bilemedim 60 bin dolar olması neden se bana hayel geliyor belkide insanların umutlarını heveslerini kırdıkları içindir zamanı geldiğinde göreceğiz.
member
Activity: 322
Merit: 12
Bazen sadece televizyonun karşısına oturur ve ahaberi izler ülkenin büyümesine bakarsin. Bu tipteki yazıların da bundan farkı yok diyorum ben. Fazla abartılmış ve içi boş şeyler.
newbie
Activity: 280
    1600 elektronik cüzdan sahibi kurumsal ve bireysel yatırımcıların kripto para danışmanları uzmanları piyasayı istediği yönlendirip balinacılığa devam ediyor
newbie
Activity: 140
Bu yılın en yüksek tahminlerinden biri, gidişat olarak ulaşacak gibi görünmüyor ama umarım olur.
member
Activity: 252
Merit: 11
Yaptığı tahminlerin arkasında durması bize de bir umut kaynağı oluyor. Umarım 6K dolar hedefini tutturduğu gibi 60K dolar hedefinde de başarılı olur. Güzel haber Cheesy
newbie
Activity: 280
işte duymak istediğim haberlerden bir tanesi daha, bitcoin gerçekten sağlam yerlere gelecek diye düşünüyorum ben, kolay kolay da düşmeyecek
jr. member
Activity: 364
Merit: 5
Yatırım şirketi The Blackmore Gorup ve Wealth Chain Group’un CEO’su Phillip Nunn, geçtiğimiz Ocak ayında Bitcoin’in fiyatının 2018’de 6 bin dolara düşüp sonra 60 bin dolara ulaşacağını söylemişti. Nunn, bu tahmini yaptığında Bitcoin‘in fiyatı, 20 bin dolardan geri çekilmiş ve 10 bin doların üzerinde işlem görüyordu.

Nunn’un tahminin 6 bin dolarlık ilk aşaması, Şubat ayının ilk haftasında gerçekleşti. Şimdi pek çok insan 60 bin dolar şöyle dursun Bitcoin’in 2018’de 20 bin dolara geri dönebileceğine bile şüpheyle yaklaşıyor. Ancak Nunn, hala kendinden emin. Kripto para uzmanı, “Gerçek şu ki bir bilgi internetinden bir değer internetine doğru ilerliyoruz. Her şeyi kökünden değiştirecek; para, kayıt tutma, hukuk. Tahminim her şeyden önce şu anda deneyimlediğimiz piyasa volatilitesine dayanıyordu. Bence bu gerçekten çok net. Kesinlikle tahminimin arkasındayım.” diyor.

Nunn, sözlerinin devamında, “Şu anda kripto para piyasasında yer alan tüm para halkın parası, bu yüzden her şey piyasa duyarlılığıyla yakından ilgili. Kötü haberlerden oluşan bir sel, piyasayı sallayabilir, düzenlemeler gibi. Sektör o kadar küçük ki rahatlıkla manipüle edilebiliyor.” şeklinde konuştu.

Haber linki : https://uzmancoin.com/bitcoin-tahmin-nunn/
Pages:
Jump to: