Pages:
Author

Topic: 6 bin doları doğru tahmin eden analist: Bitcoin, 2018’de 60 bin dolar olacak - page 3. (Read 664 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Ha oldu aynen Grin Nedense 2018’de iyi bir şey olacağına zerre kadar beklentim kalmadı, o yüzden zamanlama olarak daha ileri vadeler belirledim kafamda. Ya artık ne diyeceğimi bilmiyorum da inşallah bu tahminler haklı çıkar ve biz de şu umutsuzluğumuzdan utanırız.
member
Activity: 280
Merit: 10
Bu kişinin resmen ağzından bal damlıyor, 2018 olmasın 2019 olsun, o zaman bir de yarılanma olacak
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Tamam güzel haber pompalıyorlar piyasaya ama desteksiz atış yapıyorlar. Nasıl olacak neden olacak söyleyen yok herkes bir şeyler atıyor. 60 k 200 k 1m alan boş tabii.
full member
Activity: 280
Merit: 100
Şu an bu rakam çok zor gözüküyor ama önümüzdeki sene bu rakamları görebileceğimizi düşünüyorum. Hatta 2 sene içinde belkide 100k...
member
Activity: 308
Bırakın bu yüksek tahminleri bu sene için yükseliş olmayacak. olacakmış gibi insanları ümitlen diriyorlar. Bunu da ünlü tahminci adı altında yaparak milletin hevesini arttırıyorlar.   
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Bitcoinin gidişatı sanki yorumla paralel gibi geliyor bana.3 aylık fiyat grafiğine bakıldığından hala düşüş trendinde olduğu görülüyor.
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
yuvarlak rakam bu. 60 bin 6 binin 10 katı. hani 60 bin ulaşacak ise elini çabuk tutsa iyi olur çünkü sene sonuna 5 buçuk ay kaldı. Ocak ayın başında ne diyorduk. Pump ayı Haziran. Haziran geçti, ne diyoruz. sene sonuna kadar. bu devran böyle sürer gider.
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
Bir tahmini tuttu diye yenisini yapmak ve bu kadar uçmak ne kadar tutarlı bilemedim. Mevcut koşullar herkesinde bildiği gibi bunun olması için elverişsiz. Herkes 10000 dolar olsun şimdilik yeter kafasında çıkıpta 60000 dolar olacak deyipte milleti gaza getirmenin anlamı yok. Bunlar planlı açıklama gibi geliyor bana.
newbie
Activity: 140
25.000 - 30.000 dolar tahminleri çoğunluktaydı. Kalan 6 aylık sürede 60.000 e ulaşılması zor gibi görünüyor.
member
Activity: 350
Merit: 11
Bitcoin vadeli işlem borsalarında yer aldığı sürece bitcoinin bırakın 60 bin dolar olmasını 10 bin doların üstüne çıkması bile mümkün gözükmüyor ,insanları 50-60 bin dolar olacak umudu ile piyasada tutm.aya çalışıyorlar
member
Activity: 364
Şu aşamada 60 bin dolara ulaşması pek mümkün gözükmüyor ancak bitcoin in kısa sürede neler yapabileceğine şahit olduk. İmkansız denilen birçok şey bu piyasada olabiliyor bu nedenle kesin konuşmamak lazım.
member
Activity: 252
60 bin dolarmı  belki dili falan sürştü de öyle dedi daha bitcoin 2018 yılında 10 bin görmedi  nasıl 60 bin görecek şaşırtıcı bir durum ama tek isteğimiz 60 binleri görmesi  daha ne diyelim.
full member
Activity: 203
Merit: 101
Haydi bir an önce olsun artık battık bittik  Smiley
member
Activity: 252
yaptığı yahmin çok uçuk bir tahmin diye gelidi bana bitcoin öncelikle 6000 7000 bin bandını yıl sonuna kadar aşcak gibi gözükmüyor neye dayanarak acaba tahmınını 60 bin dolarlara çıkardı .
full member
Activity: 462
Merit: 100
Önüne gelen sağına soluna bakmadan desteksiz bir şekilde sallıyor. Kriptopara piyasasında kimse fiyatların ne olacağını kestiremez. Biraz bu umut tacirliği yapmaya benziyor. Keşke olsa 60 bin dolar, 20 bin dolar olması bile piyasayı bayağı rahatlatır
newbie
Activity: 82
tahmin tutturmak biraz da şans işi. ilk tahminini doğru tutturmuş. umarım ikinci tahmini de doğru olur bizler de biraz rahatlamış oluruz. hep zarar hep zarar nereye kadar ama biraz da kar edelim artık.
newbie
Activity: 126
Sekiz aydır düşen bir değerin hızlı bir şekilde 60 bin dolar olacağına inanmak çok zor tabiki. Hepimizin gönlünden geçen 60 bin doları bu sene içinde görmek.
newbie
Activity: 45
bence de hayal gibi belki yıllar sonra  Grin Grin Grin
member
Activity: 283
adamlar hakkaten iyi analiz yapıyorlar gibi duruyor. zaten bitcoinde 20k doların balon olduğunu tahmin ediyorduk. ama 6 k dolara kadar düşeceğini kestiremedik.
full member
Activity: 224
Merit: 119
#Root
bu senenin sonune 30 k da benim beklentim var ama böyle giderse 10 k bile göremiyecez
Pages:
Jump to: