Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 9. (Read 55852 times)

full member
Activity: 284
Merit: 100
projesi iyi ve fiyatı diplerde, telcoin der kenara çekilirim, düzgün bir borsaya girdimi görün siz onu  Wink
member
Activity: 294
Merit: 10
Borderless for People, Frictionless for Banks
Ocak ayında düşüşler bir başladı sonra da zaten düzelmedi gitti.Daha kolaydı kısa surede 5'e hatta 10'a katlamak ocak oncesi. Bir daha da ne zaman yükselişleri goruruz artık bilmiyorum. Her gün bir suru proje cikiyor ve karar vermek gercekten sonra proje iyi mi kotu mu..
newbie
Activity: 56
Merit: 0
en sevdiğim lonu başlığı bu doğruyu söylemek gerekirse. çünkü insanların beklentileri ve ümitleri ile harmanlanmış bir başlık. benimde beklentim ins üzerine 5 kat bekliyorum
full member
Activity: 686
Merit: 101
Son zamanlarda Holo çarptı twitter da gözüme ufak bir araştırma yaptım ama çok elle tutulur gelmedi 15 satoshi civarlarındaydı biraz daha bakınacağım mantıklı gelirse 3-4 eth lik yatırım yapabilirim.
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
benim araştırmalarıma göre ıns ecosystem coini temmuz ayından sonra uçuşa geçecektir arkadaşlarım sürekli almam için bana tavsiyede bulunuyordu.
full member
Activity: 490
Merit: 105
bu 6 ay içinde 10x yapabilecek coinler çok süpriz olanlardan çıkabilir ama benim tahminlerime göre waves 6 ay gibi bir süre içinde 15x yapabilir.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Bu piyasada hiçbir coin 10x yapamaz, geçen bir tablo yayınlanmıştı Top 50 de ocak ayından bu yana kar bırakan 3-4 tane coin. onlarda %10-30 arası
newbie
Activity: 252
ben 6 ay en az 5x yapacak coinlerin benim sepetimde olan srn mth komado ve strat ben bunların uzun vadede çok güzel kazandıracaktır bence o yüzden hem projesi bakımındanda çok iyidir
newbie
Activity: 84
10x 20x yapabilecek potansiyele sahip projeleri bulmak zor.Ama şuan bildiğim en potansiyelli proje Kora Network.Büyük bir beklenti var.Baya yüksek finans kurumlarının katıldığı toplantılarda sunum yapıyorlardı.Duyduğum kadarıyla BİNANCE girmesi de söz konusu.
member
Activity: 406
Merit: 11
Geçen 4,5 aylık süre içerisinde muhtemelen burada yazılan coinlerden/tokenlardan hiçbirisi 10x-20x yapamadı.

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
18 saniyede hardcap yapan icolar şu an ico fiyatının yarısına düşmüş durumda. Daha yenı faceter 28m dolarla hardcap yaptı idexte yarı yarıya deger kaybetti
full member
Activity: 504
Merit: 103
Bu dediklerin iyi hoşta bunlar yükselişte gerçekleşen şeyler şimdi gene düşüşlerdeyiz 10x i geç 2x 3xler hayal.
member
Activity: 566
Merit: 29
Bunu kesin olarak bilebilecek olan varsa yapsın da evi arabayı basıp sonra onun yerine 3 ev 3 araba alalım arkadaşlar...
member
Activity: 233
olympus labs adamlar arı gibi çalışıyor apllication falan yaptılar ekip cok guzel githubda da son 3 ayda en aktif elemanlar bunlarda birde bankex var favorim ico suna da katıldım cok uzdu ama inanılmaz projeleri var ve projeler lafta kalmıyor uygulamayada gecmeye başladılar ozellikle smart justice diye bi proje yaptılar sj.bankex.com bu adreste inceleyebilirsiniz
newbie
Activity: 140
Yükselecek diye bilmek gerçekten biraz zor. Son zamanlarda özellikle binance ye çıkanlar inanılmaz yğkselişler yaptılar. Forumda başka konu da var oradan takip edilerek birşey çıkartılabilir
member
Activity: 742
Merit: 19
projeye ekibe ve ne sunduğuna bakmak lazım fiyatın katlaması için.Ucuz olan coinlerin katlaması daha kolay piyasada.Piyasa psikolojisinden olabilir ucuz olana rağbet daha çok oluyor.wpr,ins,pundix bunlardan ümitliyim.Bakalım neler yapacak.
member
Activity: 314
Merit: 19
Ufak bir miktar PCN aldım. DAPS olarak swap olacak ve isim değiştirecek. Şu an değeri 8 satoshi falan. Çok ucuz olduğu için alıp koydum kenarıya. Umarım bir işe yarar.
member
Activity: 86
oax ve lun 6 ay içinde 10x yapabilir. bu iki projeyi icodan beri takip etmekteyim en az 3 defa 5 6x kazandım. size tavsiyem bu 2 coinde oynamanız. en çok pump yiyen coinler arasında ilk sırada yer almaktadır.
newbie
Activity: 78
ICON, EOS ve VEN aldım ben uzun vadeli tutmaya başladım. Sana tavsiyem platform coinlerini tercih etmen. Diğerleri düşse de platform coinleri hep ayakta kalacak.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
6 ay içinde 1 yıl içinde Eth den en az 2x bekliyorum. Ada da benzer bir hamle yapabilir. 1 Dolar seviyesini görebilir Bu da 4 x demek oluyor ama ciddi sabretmek lazım bugunden yarına değil.
Pages:
Jump to: