Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 10. (Read 55852 times)

member
Activity: 86
Merit: 10
6 ay içinde borsa projesi olan ve ciddi bir ekibe sahip olan oax yatırım yapılmalı 2 defa 2,5 usd gören oax 6 ay içinde en az 10x yapacağı kesin gözüyle bakılıyor. şuan fiyatı 0.65 cent alın ve bekleyin sonunda ciddi bir kazanç elde edeceksiniz.
newbie
Activity: 25
Merit: 0
Kesin diye bir şey yok...
newbie
Activity: 35
Eaglecoin incelemenizi tavsiye ederim.Piyasa değeri 400 Bin dolar civarıda. Haziran ayında proje kökten değişiyor.Her 1 coine 6 adet bedelsiz coin veriyorlar.Erc-20 platformundan ayrılıp kendi blok zincirlerine geçiyorlar. NEO benzeri bir platform kuruyorlar.Buna benzer projeler milyonlarca dolar piyasa değerine sahip.
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
6 ay içinde bu kadar uçan/ uçabilecek potansiyel sahip bir coin göremiyorum ben, ama özellikle şu kendi mainnetini oluşturmaya çalışan VChain, Tron ve Eos dikkatle incelenmeli, bir miktar yükseliş kaydedebilir.
member
Activity: 336
Merit: 13
hydro'dan umudum var. bogaya da rastgelirse yapacagini dusunuyorum.
newbie
Activity: 84
Şu an için decred adlı coinin cidden iyi olduğu kanaatindeyim ve 10xi bilemem ama çok x yükselir.
Sonm süper bilgisayar projesi de bir hayli iyi sadece yavaş, sabredirseniz 10x mümkün.
decredden bende en az 2x beklıyorm ama al sat yapmak daha mantıklı bu pıyasada hodl a guvenmıyorm artk yuzde 3-5 karlarla  al sat yap koın 2x olsan ben yuzde 50 kazansamda yeter
member
Activity: 406
Merit: 12
Projenin 6 ayda 20-30x yapabilmesi için çok iyi bir proje olması gerek. Bunun dışında böyle bir durum olduysa illa birileri sıkıntıya düşecektir sonradan yatırım yapanlardan. Onlardan biri olmamak için iyi araştırmak gerek. Yoksa 30x beklerken para eriyebilir.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Şu an için decred adlı coinin cidden iyi olduğu kanaatindeyim ve 10xi bilemem ama çok x yükselir.
Sonm süper bilgisayar projesi de bir hayli iyi sadece yavaş, sabredirseniz 10x mümkün.
member
Activity: 448
Merit: 33
Adamlar 24 saat içinde 30x yapıp çıkıyorlar. Balinaların parası var, yapıyorlar ve onları anlıyorum. Peki balinaların peşinden gidenler bunu nasıl keşfedip, kestirebiliyorlar? Burayı çok merak ediyorum.
newbie
Activity: 195
Kesinlikle CRPT. 2 ay icerisinde app cikiyor. VISA nin CEO sunu tranfer ettiler. Cikacak app ile butun kripto paralari temazsiz olarak mevcut pos makinalarindan harcayabiliyosun, Ayrica sanal kart var app icinde internet alisveris icin. Su an ico fiyatinin altinda. x10 piyasa duzerlirse x20-30
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Ben Hdac’ın böyle bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum, en azından sıradan bir coin olmadığından eminim. Merak eden olursa kendi araştırmasını yapsın derim ben.
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Yeni çıkanlardan helbiz lympo credits  pundix son zamanların yükselen yıldızları bana göre tabiki de. Yani uzun vadede ne kadar kazandırır kestiremiyorum açıkçası. Şu önümüzdeki 6 ay içinde bence en az 5-6x yapma potansiyeli var. Belki helbiz sahada fazla artabilir ama bunun için piyasanın da düzelmesi gerekiyor. Yoksa yerinde sayar gibi. Zaten helbiz şuan ico fiyatının altında alım yapılabilir biraz daha düşüş bekleyerek.
full member
Activity: 462
Merit: 107
Ins Token ve Storm'un 6 ay içinde çok yukarılara gidebileceğini düşünüyorum.Umarım bu düşüncelerimde yanılmam.Çünkü kendime göre ciddi miktarda bir meblayı bu iki coine ayırdım.  Roll Eyes
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
helbiz ico fiyatına göre baya bi düşmüş durumda. buralardan toplanıp 5-10x yapınca satılabilir. icoda bu kadar topladıysa o potansiyeli olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 294
Merit: 11
vallaha öyle coinler bulmak zorlaştı artık çok sıkı takip ve araştırma gerektiriyor ve bu da tek başına yapması zor şeyler yardımlaşma lazım.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
HBZ en cok x yapacak potansiyeli olan coin bence. ytd
full member
Activity: 462
Gerçekten bu piyasada bu kadar katlanabilecek coin bulmak çok zor oysa geçen sene bu zamanlar öyle miydi elini attığın uçardı neyse belki yazın düzelir ama şimdilik x2 yapacak coin bulursanız öpün başınıza koyun.
full member
Activity: 406
Yine tomo var 6 7 kattan fazla yapan, kötü piyasada dahi 3-5 proje çıkıyor bu tarz büyük katlama yapan, elde pundix vardı şükür ondan güzel kazandık örneğin. Localde de baya holderı vardı.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Konu açılalı çok olmuş ama o zamandan bu zamana kadar piyasada 10x 20x yapacak bir proje çıkmadı maalesef. Piyasa durgun onun için proje çıkartmakta tedirginler.

Nasıl çıkmadı, pundix var gözümüzün önünde arttı, ontology var , hesap yapmadım ama oda 10x yapmıştır diye düşünüyorum. Bunlar benim aklıma bir anda gelenler
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Bu başlığa şimdi pek göz gezdirmemek lazım. Ama boğa dönemi geldikten 1 ay sonra bakabilirsiniz işte o zaman bu rakamlar hayal olmayabilir.
Pages:
Jump to: