Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 11. (Read 55852 times)

member
Activity: 392
Merit: 11
Ben de helbiz olabilir diyorum sebebi de ico fiyatının çok altında olması. Ekip biraz amatör şu an bunun sıkıntısını çekiyorlar ilerleyen zamanda en azında ico fiyatına çok rahat gelecektir bence.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Konu açılalı çok olmuş ama o zamandan bu zamana kadar piyasada 10x 20x yapacak bir proje çıkmadı maalesef. Piyasa durgun onun için proje çıkartmakta tedirginler.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
x10 yapabilecek coin gayet riskli olarak girdiğin bir coindir. Böyle 3 coine yatırım yapsan 2si rahat çöp olur. Tekinden yaptığın kar diğerlerinin zararını karşılar mı? Gerçi yazdığın coinlerin güvenilir olduğunu düşünüyorum sadece senin gibi x10 x20 beklemiyorum
member
Activity: 380
Merit: 20
10x-20x nedir arkadaş..3x felan normal karşılanabilir belki ancak böyle uçuk beklentiler zarar getirir.Şimdi elimdeki coinler 3x olsun satayım bana fazlasıyla yeter.Kendinize de bu soruyu sorun aldığım bir coin 3 kat artsa satarmıyım satmazmıyım.Satmazsanız 3x ide kaybederseniz.
member
Activity: 210
Merit: 10
Piyasa böyle devam ederse 10x 20x hayaline hiçbiri ulaşamaz. Coinler daha ocaktaki değerlerine gelseler de şu zarar psikolojisinden çıksak
member
Activity: 252
bu piyasada 6 dakkada bile 10x yapan coinler tokenler görüpte; yok bea olmaz diyen adamın vicdanı dili kurur.itcoinde düşmezdi 6 k ya peeehh
member
Hellbiz olabilir şuanki fiyat için söylüyorum sebebi ico fiyatının 10katı altında nerdeyse bunu kesin pumplarlar bakınız bu tokene
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
geçen defakinden daha büyük bir fiyat tsunamisi beklemekteyim çünkü piyasanın buna ihtiyacı var. Para en ince kılcal damarlarda bile adeta fışkırırcasına akacak, inanıyorum buna! Şu anki fiyatlar kim ne derse desin "eskiden buralar tarlaydı bağ bahçeydi, yüzüne bakan olmazdı, almadık" mesabesinde olacak. Bunun için yıllar falan kalmadı, aylar haftalar belki de günler var...Buna inanmayan uzak durmalı, kaldıramaz!
10-20x yapabileceklerden biri olarak chainium'u değerlendirebilirsiniz. fiyat-marketcap düşük, telegramda 7k adam var, ilk 200 adres dışındakiler 50k token ve azını elinde tutuyor yani fiyat istenirse çok hızlı artabilir. testnet-mainnet haziran'da deniyor. scam falan denmiş forumda ama siz yine de bir inceleyin, aklınıza yatarsa yatırım yaparsınız. bol kazançlar
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Açıkçası bana da hiçbir şey umut vermiyor ki konunun açıldığı tarihte bile zor olduğunu düşünmüştüm ben. Bu saatten sonra piyasa fazla beklentiye girmek için çok durağan maalesef.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
şu aşamada neredeyse hiç bir coin umut vermiyor. ocak ayından beri doğru düzgün kazandıran ico olmadı. açıkçası piyasa biraz sönük.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
vallah sevgili camım kardeşim ben 6 ayda 10x yapacak coin göremiyorum ama ben 5x yapabilecek  coin sepetim srn komado monetha vs strat benim bunlardan beklentim çok
jr. member
Activity: 146
Merit: 1
kumar oynayıp aslınd aiconun altında kat kat düşük olan coinleri seçmek cvce doğpru zamanı beklemek kalıyor şuan benim gördüklerim herotoken var stq var
jr. member
Activity: 196
Son dönemde buralarda hiç yer almayıp kötü sezona rağmen iyi çıkış yapan iki coin. Srn ve Nuls
member
Activity: 336
Pek huyum değildir insanlara umut vermek ve yatırım tavsiyesinde bulunmak fakat son 2-3 aydır ilgilendiğim için söylüyorum. Helbiz ve Babb. Bunları bir araştırın derim.
full member
Merit: 101
Ben böyle bir öneri ya da çıkarımda bulunamıyorum, piyasa hacmindeki durum ortada. Yeni sıcak para girişi yoki olmayınca da durum bizi daha dikkatli ve sabırlı olmaya itiyor. Şu na güzeli sağlam bir kaç coin alıp beklemek olur gibi
member
Activity: 140
Merit: 15
böyle başlıklar görünce sinirleniyorum. Kim nerden bilsin hangi coin ne kadar artar. Rasgele birine girsen zaten 6 ayda illaki bir hareketlenme olacak. piyasayı takip et ona göre gir beleşten alayım 6 ay sonra 10x yapsın ohh var mı öyle dunya
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Konu Ocak ayında açılmış, şimdi Mayıs ayının ortasını geçtik. Piyasa değişti tabi haliyle. Şu anda piyasada bu kadar kısa süre içinde böyle bir yükseliş yaşayacak coin bulmak çok zor.
member
Activity: 294
World’s First Decentralized ICO Platform
Boğa gelmeden böyle çarpı 10-20 leri görmek çok büyük mucize gibi duruyor. Eğer scam olmayan bir projeye denk gelinirse ve ico fiyatından da alınırsa belki bir ihtimal olabilir. Bu işler biraz da şans meselesi, piyasada bine yakın belki daha da fazla proje var ve hangisi iş yapacak belirlemek çok çok zor. İnternet de devamlı yanıltıcı bilgilerin pompalandığı bir yer olunca insanın para kazanma ihtimali çok değil maalesef, aksine kaybetme olasılığı  epeyce yüksek.
jr. member
Activity: 154
ben TKLN'den bu tarz bir çıkış bekliyorum. Değeri şuan sadece 1 satoşi ve 10 satoşi ile satışa çıktılar. 2 satoşi ile bile satışta 2 kat kazanabileceksiniz.

Giderek daha fazla insan kripto paralara nasıl yatırım yapılacağını ve katılacağını öğrenmek istiyor. Bununla birlikte acemiler, baş döndürücü bir dizi seçenekle karşı karşıya kalıyor. Taklimakan Network platformu yatırımcıları, al-satçıları ve meraklıları, herhangi bir seviyede, kriptoda bilinçli seçimlerin nasıl yapılacağı konusunda eğitmeye yardımcı olmak amacıyla oluşturuldu. Platform, güvenilir verilerle birlikte eğitim kaynakları ve uzman tavsiyeleri sunarak kripto ticaretiyle ilgilenen herkese yardımcı olmayı amaçlıyor. tabi ytd.

Alım için buraya yönelebilirsiniz, 45 milyon tane var bende.

https://yobit.net/en/trade/TKLN/BTC

Token elinde patlamıs buy order hiç yok günlük trade 0.02. yani şimdiden satsan belki 5 sene içinde anca satabilirsin Cheesy
full member
Activity: 308
Merit: 100
Hocam eğer 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler arıyorsanız doğru yerdesiniz, ama 6ay içinde 10x 20x yapabilirler mi alacağınız koin orası tam bir muamma, çünkü internetten aldığınız bilgiler çöp bilgidir, ve içlerinde bol bol yanlış çıkabilir.
Pages:
Jump to: