Pages:
Author

Topic: 8 dolardan ETH alanlar vs 1500 dolardan ETH alanlar (Read 765 times)

full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Ne 8 den nede 1500 den aldım ama aldığım fiyattan zarardayım. Piyasaya giriş tarihim ters zamana rastladı. Düşüş nerede duracak çok merak ediyorum
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Düşükten ethereum alıp bozdurmayan kalmadığını düşünen arkadaşlar ciddi yanılıyor. Birkaç arkadaşım zamanında bu piyasaya ethereum alarak giriş yapmıştı ve eth fiyatı max 50 $ civarıydı. Satmayan gerçekten satmıyor.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
8 dolardan ethereum alan adamın ethereumun 200 dolara düşene kadar beklediğini zannetmiyorum. ha eğer hala buradaysa o sekiz dolardan alanlar öteye gitsinler cebetlikleriyle.
member
Activity: 378
Merit: 11
Ethereum 8 dolardan alanlar varmı hiç aramızda varsa 15 dolardan satmışlardır zaten, kimse 8 den alıp 1000 dolar seviyesine kadar sahip çıkamamıştır çıkanlarda zaten bir daha o etherlere erişimi olmayanlardır
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Ethereumu 8 dolardan alanlar eğer birazcık finansal bilgiye sahipse en azından bir kısmını 1000 dolarken elden çıkarmıştır merak etmeyin.
member
Activity: 406
Merit: 14
ETH'yi 8 dolardan alıpta tutanlar dediğin gibi şu anda ağlayanlara gülmüyordur. Çünkü adam bundan bir kaç ay önce x 200 deyken şimdi x 25 lere düştü. Neden bu durum karşısında kayıtsız kalsınki?
newbie
Activity: 84
Artık 25x kardalar. Bu piyasa gösteriyor ki hold etmek o kadar da makul bir seçenek değil. Tatmin edici kar noktalarından çıkış yapmadıktan sonra hold bir işe yaramıyor.
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
geçmişe bakıp keşke şöyle, böyle yapsaydım diye düşünürsek ilerisini göremeyiz. ucuzdan maliyet yapan için hala karlı ether. ama aradan geçen bir seneden uzun sürede o ether hala hold durumunda bekliyor mudur. bunu yapanlar vardır ama bence çoğu sattı.
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Güzel başlık olmuş.  Grin Grin Ortada buluşmuşlar gibi fiyat açısından tepeden alanlar dipten alanlar ortak noktayı bulmuşlar kardeş kadeş geçinip gidiyolar. Eth açısından bakacak olursak zaten çökmesi gereken bir coin diye düşünüyorum. Bu kadar sahtekarlıkla icolarla nereye kadar.
newbie
Activity: 32
bir taraf karından zarar etmişken bir taraf zarar etmiş.
jr. member
Activity: 154
Merit: 8
Ethereum un çökeceğini hiç sanmıyorum bence vitalik in açıklamaları bile politik mutlaka bir planları vardır. Belki fiyatı indirip yeni bir balina piyasaya sürmek bile olabilir
full member
Activity: 532
Merit: 100
Ben 2017 yılını şuana kadar yaşanmış bir istisna olarak düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda belki yine aynısı olacaktır ama şuanlık imkansız gibi duruyor.
member
Activity: 504
Merit: 12
düşük seviyeden alanlar çok şşanslıdır ki ne kadar elinde tutarsa tutsun mutalaka kar elde etmiş olarak duracaklar piyasada uzun vadede.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
şu forumda 2016-2017 başlarına kadar ethereum 100 dolar olacak diyen bir eleman vardı herkes götü ile gülüyordu elemana Smiley gerçi o zamanki btc fiyatları da 300-400 usd civarındaydı ama piyasanın buralara geleceğini kimse önceden kestiremezdi.
gelecek yıl da ne olabileceğini kimse kestiremiyor herkes bir umut peşinde
member
Activity: 476
Merit: 12
Bunun birde ethereum a ico dan giren versiyonu var . Onlar için hayat hala çok güzeldir tahminimce. Düşünsene çerez parası yatırıp evler arabalar vs vs 😊
full member
Activity: 770
Merit: 103
Zaten ethereum a bitti demek nasıl bir şeydir anlayamıyorum. Bu şekilde bitti diyenler ne ethereum teknolojisinden nede blockchain den bı haber insanlar bence
member
Activity: 462
Merit: 42
evet o yönden baktığımız zaman adamlar zaten 8 den alıp suan hala carpı 30 yapmış haldeler fakat onlarda şuna yanıyor ulan çarpı 100 ken yada 150 çıkmadık Cheesy kardan zarara bak diye sövüyorlar bu işler böle
full member
Activity: 966
Merit: 142
Ama bu durum ethereum özelinde değil bahsedilen tarihte alınan birçok coin çok iyi paralar kazandırmış durumda. Bu etherin çok iyi olduğunu veya başlı başına konu  açma sebebi oluşturmaz. Ether her ne kadar tarihi bir olay olsa da, çok büyük yatırımcıyı bünyesinde barındırmakta, homojen bir yatırımcı kitlesi oluşturmamaktadır. Bu sebeple düşüşler görüldüğü gibi ani ve sert bir sekilde gerçeklesebilir.
member
Activity: 742
Merit: 19
Eth ne zaman eski güzel günlerine dönecek belli değil.Piyasa hala kilitli.Yaprak kıpırdamıyor yukarıya doğru.Tam tersi bitcoinin kafasına vuruyorlar her yükselişinde.Bir ay yavaş yavaş yüksleiyor.Sonra balina gelip boşaltıyor.Tekrar toparlanmasını bekle.Aynı şekilde geçen günlerdede eth'yi balina dumplamıştı.Artık sadece BTC değil altlarıda dumpluyorlar büyük miktarlarda.Sonra ucuzdan topluyorlar.
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Ben dip ve zirve noktaların ortalarından 700 dolar civarlarında ilk Ethereum alımlarımı yaptım.
Şu an zararda olsam da 1500 dolar gibi rakamları tekrar göreceğimize inancım tam diyebilirim.
Pages:
Jump to: