Pages:
Author

Topic: 8 dolardan ETH alanlar vs 1500 dolardan ETH alanlar - page 3. (Read 769 times)

member
Activity: 602
Merit: 32
8 dolardan eth alan adam 250 ye kadar tutmuşmudur sanıyorsun Smiley öyle tutan varsa tebrik ediyorum herkes 2x - 3x yapıp çıkma peşinde ya çok az bir para unutulur yada öyle bir şey olamaz

icodan girip btc ile alıp hala tutanlar var hocam, genesis blokta gözüküyor hepsi,   holdcular iflah olmuyor,

Holdcu olmayıp ölmüş olabilir, şifreyi falanı filanı unutmuş olabilir. Yani hareket varmı walletlarda? Hareket yoksa zaten hold değildir kesinlikle. Ya ölmüştür ya unutmuştur. 1500de bozdurmamışsada ağır sığırdır. Yani bu mantıkla 3k dada bozdurmamalı 333k dada. Sonuçta bir sonu yok. Hold doğru yerde çıkmaktır. Önür boyu harcamamak değil Smiley genesisten bu yana tutuyorsa o hold değil hort olmuştur bence Smiley
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Bende 1500 dolardan alanlara çok üzülüyorum. Paraları çok eridi. Ama ileride bitcoin tekrar 1500 dolar hatta 10000 dolara çıkarsa beklediklerine değişmiş olacak.
member
Activity: 504
Merit: 12
aynen ama birçok hadeflerin tutturması düşmesine engel olmadı uzun vadede bu yüzden herkes beklentisini düşürdü.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
8 dolardan eth alan adam 250 ye kadar tutmuşmudur sanıyorsun Smiley öyle tutan varsa tebrik ediyorum herkes 2x - 3x yapıp çıkma peşinde ya çok az bir para unutulur yada öyle bir şey olamaz

icodan girip btc ile alıp hala tutanlar var hocam, genesis blokta gözüküyor hepsi,   holdcular iflah olmuyor,
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
1500 dolardan etherum alanlar şuan pişmanlık içindeler çünkü zarar yüksek ama sabredip beklerse geleceğe dönük yine kazanacaktır.

ordan alıpta sabrediyorsa zaten çok dan iç organları çürümüştür aq Cheesy
member
Activity: 518
Merit: 10
1500 dolardan etherum alanlar şuan pişmanlık içindeler çünkü zarar yüksek ama sabredip beklerse geleceğe dönük yine kazanacaktır.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Yüksekten alış yapanlar için geçerli piyasanın bittiği; 8 dolardan ethereum alıpta sabredenler kazandı. Şuan piyasa kötü lakin alışa göre hesaplarsan onlar yine karda.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Burdan bakınca zamanında 1BTC karşılığı 2000 ETH alanlar ne yapıyorlar ozaman şu anda hiç düşündünüz mü? Piyasaya böyle çıktı bu meret. O zamanlar BTC kaç USD idi hatırlamıyorum ama en temizinden 1 BTC verene vitalik reis 2000 ETHleri çatır çatır gönderdi. Köşeyi dönenler döndü kısacası...

Evet haklısın bu yüzden Ethereum düşecek. 1 BTC karşılığı 2000 ETH alanların satış sınırı yok 1500 dolardan itibaren satıyorlar isterse ethereum 50 dolara düşsün yine satacaklar ceplerinde sıfır eth kalıncaya kadar Smiley
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Burdan bakınca zamanında 1BTC karşılığı 2000 ETH alanlar ne yapıyorlar ozaman şu anda hiç düşündünüz mü? Piyasaya böyle çıktı bu meret. O zamanlar BTC kaç USD idi hatırlamıyorum ama en temizinden 1 BTC verene vitalik reis 2000 ETHleri çatır çatır gönderdi. Köşeyi dönenler döndü kısacası...
member
Activity: 602
Merit: 32
Yahu 40$ dan alanda 140$ dan alanda tutmuyorki Smiley siz holdu acayip fena halde ultra über süper yanlış anlamışsınız Smiley
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
member
Activity: 539
Merit: 20
aynen öyle hocam. piyasanın bittiğini iddaa edenler tamamen tepe noktalarından alış yapanlar. onların yarattığı panik ve pişmanlık piyasaya da olumsuz yansıyor.
full member
Activity: 616
Merit: 118
sen gidip 1000 usd üzerinden eth ye girersen ağlarsın ne olmasını bekliyordun 2x yapması içinbile paranın 2 katına çıkması lazımdı. o ara oldu bitti geçti gitti.
member
Activity: 448
Merit: 14
aralarındaki fark tam olarak şu Cheesy 8 dolardan alanlar şuan malibuda güneşleniyorlar.1500 dolardan alanlar ırgatlık yapıyorlar veya çok yoğun bir depresyon içerisindeler.ortası yok.Hayat karartır şu piyasa hayat.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
BİM marketler zinciri Piyasa Değeri >>> (USD) 3.374.843.680

nedir bu ethereum düşmanlığı anlamış değilim. iki tane rafla le cola ile 3 milyar dolar üstü değer biçiliyorsa, dünyanın her yerinde alınıp satılan, karşılığı olan, her saniye sürekli üretimi yapılan-enerji harcanan-yatırım yapılan, değer katılan, üzerine yeni bilgi-birikim konan, projeler inşaa edilen, bilgi-teknoloji enstrümentaline olan bu düşmanlık bu aşağılama çabası...cık cık cık
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
cent bazında da ether aldım. ama gecmiş gecmişte kaldı o sekilde dusunmuyorum suan aa zaten 200x yaptım demiyorum.günlük sartlardaki fiyat önemlidir. suan icin ether bu seviyesi ile ucuzdur. pos surecine gecince zaten bunu daha iyi anlayacaksınız. suanki durumuda minerların bilerek yaptıgını dusunuyorum. bu kadar miner ether kazımı bitince neye gececek?etc ye mi? neye gecerse gecsın zorluk ınanılmaz artacaktır. 3-5 coine dagılsalar bile zorluk artısı ile kazım zarar ettirecektir. vitaligi sureci uzatması icin etherı suan degersızleştirildiğini dusunuyorum
member
Activity: 280
Kripto paralarla ilgili tecrübeli olanlar ve olmayanlar diyebiliriz. Bugün kripto piyasasıyla yeni tanışan birisinin ethereuma bakış açısıyla 8 dolardan yada 1500 dolardan alanın düşünceleri aynı olmaz. 1k üstünden alarak bu fiyatları gorenlerin çoğu ethereumdan nefret ederken, dip fiyatlardan alım yapanlar ellerini ovuşturuyordum tahminim.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
800 Dolardan Ethereum almıştım. Hala elimde tutuyorum. Zararına satış yapmak istemiyorum. Birgün tekrar artacak ama ne zaman artacak inanın hiçbir fikrim yok. Başladığı fiyata geri bile düşse satmayacağım. Acayip inat ettim beyler. Aramızda benim gibi zararda olanlar varsa sizde satmayın.
member
Activity: 504
1500 den ethereum alanlar emin oldu hala elinde tutmuyordur, veya 8 dolardan alanlarda tutumuyordur. Ethereum anca icolara katılım için alanlar tarafından tutuluyordur ve ico takımları tutuyordur. Ama ben bunu görmüştüm 2017 yılında ico yapanlar 1 yıl dolunca smart contratların kilitlerini açtı ve kendi etherlerini çatır çatır sattılar.
member
Activity: 378
Merit: 11
7 dolardan ethereum almıştım ama 10 dolardan bozdurdum yanı sanıyormusun icoda 50 krş dan alanlar hala etherlerı tutuyor, tutan varsada pk yı kaybetmiştir kripto piyasasında 2017 de ucuzdan ether alanlar sattı ethelerini
Pages:
Jump to: