Pages:
Author

Topic: 8 dolardan ETH alanlar vs 1500 dolardan ETH alanlar - page 4. (Read 769 times)

jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Eth 150 180 aralığını görebilir eğer gelirse parça parça alıp uzun vade tutmayı düşünüyorum bir çok scam coin artarken bu da elbet bir gün artacaktır.
member
Activity: 490
Merit: 16
8 dolardan 2017 Ocak ayında Eth alanlar Ethereum 250 dolar oldu çöktü diyenlere agziyla değil gotuyle gülmekte şuan . Dost acı söyler. Birileri çöktü derken adamlar x30 karda hala.

Şubat ayinda yobitten 6 $ a almıştım 6-7 tane 16$ i görünce satmıştım .tabi o zaman ne ethereum u nede altcoin biliyordum. Eğer o zamanlar elimde tutsaydim suan bile kaç kat karlı idim.

Hocam merhabalar üzülmeyin çünkü bu kadar anormal artacağını kimse bilemezdi çoğu kişi buna bende dahil en fazla 5x görünce satardı . O fırsat benim elime neblio da geçmişti 1000 nebl alacaktım vazgeçtim sonra piyasada 62 dolarları görmüştü ben ise icodan 400 dolara alacaktım bende ona dövünüyorum
full member
Activity: 602
Merit: 118
8 dolardan 2017 Ocak ayında Eth alanlar Ethereum 250 dolar oldu çöktü diyenlere agziyla değil gotuyle gülmekte şuan . Dost acı söyler. Birileri çöktü derken adamlar x30 karda hala.

Şubat ayinda yobitten 6 $ a almıştım 6-7 tane 16$ i görünce satmıştım .tabi o zaman ne ethereum u nede altcoin biliyordum. Eğer o zamanlar elimde tutsaydim suan bile kaç kat karlı idim.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Ethereumu da ilk başlarda herkes eleştiriyordu olumsuz yorumlar yapıyordu ama bugüne kadar katlandıkça katlandı, bundan bir yıl sonra da aynı şekilde katlanmaya devam edecek, belki şimdi alanlar bir yıl öncesine göre daha az kar edecek ama sonuçta zarar etmez. Her zaman kar ihtimali var. Bence alınır ve uzun vadeli yatırım yapılır.
member
Activity: 522
Merit: 13
herkes sabırsızlıkla şu anki durumdan kurtulmayı bekliyor ama baktığımızda fiyatlar çok uzun sayılmayacak 1,5-2 yıllık bir süreç içinde hala çok yüksek durumda. sıkıldım bunaldım bırakıyorum diyen insanlar ya çok terste kalanlar yada çok sabırsız olanlar maalesef.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Sadece ethereum için değil neredeyse geçen sene de var olan bütün coinler için geçerli bu durum. Umalım da seneye de aynı şekilde olsun.
hero member
Activity: 1071
Merit: 500
Bu açıdan bakılırsa 8 dolardan girenlerde tabiiki halen büyük kâr oranı mevcut. 1500 dolardan alanların yükseliş ve çıkışlarda trade edenleri zararı oldukça düşürdü, beklemeyi tercih edenler için büyük kayıp mevcut.
jr. member
Activity: 203
Merit: 1
8 dolardan alan geleceği görmüştür 1500 dolardan alan adamda geleceği görmüştür tabi beklemeleri lazım 1500den alanlar şu sıralar çok zor gelicek olsada beklemekte fayda var yada trade biliyolarsa yapsınlar katlasınlar elindekileri
jr. member
Activity: 127
Napacağımızı şaşırdık bakalım pilavdan dönenin kaşığı kırılsın atasözü ne kadar dogru.zaman gösterecek.
jr. member
Activity: 546
Bunların hepsi olalı daha 1 yıl bile dolmadı. Seneye bu zaman belki de 1500 dolardan ethereum alanlar vs 4000 dolardan ethereum alanlar diye konu açılacak. Daha çok erken.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Pages:
Jump to: