Pages:
Author

Topic: Acıların Coini Ethereum - page 3. (Read 3162 times)

jr. member
Activity: 154
Merit: 1
September 14, 2018, 11:09:44 AM
Etherium 2 günde bayaa bi sağlam depar attı diyebiliriz. 160 dolara inen etherium 215 dolarları gördü.Sert bir yükseliş geldi.. Bitcoin için halen sağlam bir yükseliş söz konusu değil.Sağlıklı bir yükseliş olmadan etherium için de bir yükseliş akımının gelmeyeceğini düşünüyorum..
full member
Activity: 742
Merit: 140
September 14, 2018, 11:05:36 AM
Şuan için mining karlı değil artık. Elektriğin aşırı ucuz olduğu ülkelerde devam edebilir ama genel olarak mining yapmak zararına cihaz çalıştırmak anlamına geliyor. Elektriğe ödenecek para ile Ethereum almak en azından cihazların yorulmasını engeller.

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
September 14, 2018, 09:54:44 AM
Arabesk bir başlık olmuş ama gayet güzel özetliyor durumu Smiley ETH 100 dolara iner diyorlar, doğrudur inebilir tabi; bu piyasada her şey mümkün.
Fakat benim asıl takıldığım nokta şu: Madencilik maliyetleri nasıl karşılanacak 100 dolara indiğinde? Zorluk derecesi düşmeyecekse, 1 ETH çıkartmanın kazancı olmayacak ki. Ben mi yanlış düşünüyorum yoksa bir kilitlenme mi yaşanacak?
member
Activity: 504
Merit: 12
September 14, 2018, 08:24:01 AM
çok sert düşüş yaşadığı zaman mutlaka ertesinde hemen hızlı bir Yükseliş yaşıyor bu yüzden çok takmamak lazım benim tahminime göre.
member
Activity: 268
Merit: 12
September 14, 2018, 08:23:22 AM
bütün altcoinler gibi ethereum da piyasadan nasibini aldı. boğa sezonuyla beraber ilk çıkış yakalayan coinlerden biri olacağını düşünüyorum.
member
Activity: 378
Merit: 11
September 14, 2018, 07:31:52 AM
BTC short tarihi zirvesinde sanıyorum ve bence çok pis çakacaklar ortalık kan gölüne dönecek, ether falan hak getire shortları çok yükseltmişler 30 eylül zaten sec kesinlikle etf i reddedecektir. Insanlar tetikte bekliyorlar.
full member
Activity: 966
Merit: 142
September 14, 2018, 06:48:07 AM
Etherde şuan için durum belirsiz. Piyasa istikrara kavuşsa ilk yükselecek coin yine ether olacaktır. Bunun sinyallerini verdi bugunlerde. Fakat piyasa şuan dengesiz olduğu için yatırımcılar halen tedirginler.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
September 14, 2018, 05:52:39 AM
Ethereum elbet belli bir süre sonra özellikle boğa sezonunda tekrar eski seviyelerine gelecektir.Şuanda baya bir düşmüş durumda alım fırsatı olabilir.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
September 14, 2018, 05:48:54 AM
nakit param olmadığı için acıların coini ethereumun bana şu son bir haftada sunduğu fırsatların bir tanesini bile değerlendiremedim. öyle de acılar coini.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
September 14, 2018, 04:25:41 AM
Ethereum'un uzun vadede toparlanacağını düşünüyorum, ama bu toparlanmanın hemen kısa bir sürede olacağını kesinlikle düşünmeyin. Öncelikle ico piyasasının hareketlenmesi gerekiyor.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
September 14, 2018, 03:50:01 AM
ethereumun bu kadar düşeceğini tahmin etmemiştim. bitcoinden sonra en güvenilen coin bide.
member
Activity: 560
Merit: 11
September 14, 2018, 01:05:43 AM
Ethereum birçok yatırımcıyı çok üzdü. Yükselir umuduyla yapılan alımlar. Tepedeyken yapılan alımlar . Zarar çok büyük . Bu saatten sonra tekrar yükselir mi  ? Bence eski günleri göremez

ethereum için iki türde görüş var artık. birisi eski fiyatlara geri dönülmeyeceği diğer yeni rekorlar kıracağı. 100-500 dolar arasında bir yerde hep yer tutunacağı falan veya 1400 doları aşacağı gibi açıkça yazayım. en dandik 20-30 satoshilik bazı altcoinler bile çöp olmayabiliyor, kaldı ki ethereum çöp olmaz.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
September 12, 2018, 05:26:15 AM
Ethereum'un market cap'i erimeye devam ediyor. Market cap $17.535.821.601 olarak gözüküyor. Daha düne kadar $20.000.000.000 civarındaydı. Ne oldu da bu kadar değer kaybediyor bu anlamadım gitti. Fiyatı ise 172 Dolara düşmüş gözüküyor. Ethereum umarım o eski şaşalı günlerine geri döner. Yoksa büyük sıkıntı çekmeye devam edeceğiz.
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
September 12, 2018, 02:32:41 AM
Ethereum birçok yatırımcıyı çok üzdü. Yükselir umuduyla yapılan alımlar. Tepedeyken yapılan alımlar . Zarar çok büyük . Bu saatten sonra tekrar yükselir mi  ? Bence eski günleri göremez
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
September 11, 2018, 07:07:25 PM
Hep yükselişlere alıştığımız için bu kadar düşüşü hazmedemiyoruz maalesef. Piyasa toparlanacak diye beklerken coinlerin babasının bu kadar çöktüğünü görünce moralim alt üst oluyor. Piyasa bir an önce toparlansa da sevinsek artık.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
September 11, 2018, 05:40:12 PM
ethereum'u dikkatli takip etmek lazım, satoshi olarak düşüş bittiğinde ve yükselmeye başladığında altcoinlerin vereceği tepki önemli! 2-3m satoshi arasında düşüş biterse ne ala! daha da düşmeye devam ederse bir yerden sonra altcoinler eth paritelerini zorlamaya başlayabilir, dolayısıyla satoshi ve yine dolayısıyla dolar bazında "yeter" diyebilir, bu da pump demektir. yani çok kritik bir dönemdeyiz bakalım neler olacak?
member
Activity: 518
Merit: 15
September 11, 2018, 04:57:16 PM
nvdia ve amd den gelen açıklamalara göre madencilerden gelen talep ciddi oranda azalmış gpu üreticilerinin hisselerinde düşüş yaşandı, bana kalırsa madenciler karlılık öldüğü için artık bir bir şarteli indiriyor ve ellerindeki etherleri satıyor, duruma uyanan ether yavruları icolar vs onlarda topladıkları etherleri botlar üzerinden borsalarda satıyor. sonuç olarak icolara olan ilgi zaten bitik durumda ve etherin artık bir sürü rakibi varken etherin tekrar ayağa kalması pekte mümkün görünmüyor.

cboe ethereum vadeli işlemler, yada gelemyen boğa sezonu dışında ethereum için ufukta yeşilleri göremiyorum malesef, 400$ alım için uygundu 200$ oldu yarın 100$ olması kimseyi şaşırtmaz artık..
Dibin dibi vardır. Yavaş yavaş 100 dolar altına doğru gidiyor sanki ama elimdeki ethereumları da satmaya elim gitmiyor. Kaça inerse insin tutacağım sanki.
member
Activity: 1256
Merit: 43
September 11, 2018, 04:46:44 PM
Kripto para piyasasını toptan sallamanın en etkili ve en hızlı yolu tokenlerin efendisi Ethereum'u yerin dibine gömmektir. Çünkü bunu yapmak; BTC'yi 4-5K'lara çekmekten daha kolay onlar için. Sizin sürekli bahsettiğiniz "balinalar"a BİRİLERİ tarafından talimat verilmişse hepimize geçmiş olsun ki sanki durum bunu gösteriyor. Zira Ethereum'un BTC'nin düşmesiyle birlikte yaşadığı doğal düşüşü 350 USD civarlarında sona ermişti. Ethereum'un 350 USD'nin altına sarkıp hele hele 180 USD'lere dayanması DOĞAL BİR SÜREÇ DEĞİLDİR, alttan toplama operasyonu gibi de görünmemektedir. Birileri piyasa olarak 2019'u görmemizi istemiyor gibi garip paranoyalar üretmeye başladım..
member
Activity: 602
Merit: 32
September 11, 2018, 03:08:22 PM
nvdia ve amd den gelen açıklamalara göre madencilerden gelen talep ciddi oranda azalmış gpu üreticilerinin hisselerinde düşüş yaşandı, bana kalırsa madenciler karlılık öldüğü için artık bir bir şarteli indiriyor ve ellerindeki etherleri satıyor, duruma uyanan ether yavruları icolar vs onlarda topladıkları etherleri botlar üzerinden borsalarda satıyor. sonuç olarak icolara olan ilgi zaten bitik durumda ve etherin artık bir sürü rakibi varken etherin tekrar ayağa kalması pekte mümkün görünmüyor.

cboe ethereum vadeli işlemler, yada gelemyen boğa sezonu dışında ethereum için ufukta yeşilleri göremiyorum malesef, 400$ alım için uygundu 200$ oldu yarın 100$ olması kimseyi şaşırtmaz artık..

Piyasa genel bir süreçten geçiyor. Zorlu ve yorucu bir süreç oldu bu. Ethereum belki biraz daha düşer ama sonunda hızla bir yükselme gelecek bence. Aksi takdirde sistemden çıkan madenci sayısı da artar zaten.

Üstad pek bi madenci kalmamıştır kalanda nicehash e aittir. Onun dışında mantıklı değil şuan.

İlaveten aslında mantık olarak geçen sene bu zamana göre yine düşmemiş gibi bişey Smiley
member
Activity: 602
Merit: 32
September 11, 2018, 03:06:49 PM
Haftasonunu görmeden 150. Yarın yeşillik görürüz ama bugünün fiyatına göre yeşil olur. Çıkıştan değil Smiley bir kaçgün 180+ durursa eğer bi ivme kazanması olası(ivme derken azami 200-220) ki zor gibi. 176yı gördüyse o aşağı doğru gider artık. Tahminimden daha hızlı oluyo düşüş. Parçalı bile olsa alım şuan sıkıntı. 130 bandından almak daha mantıklı. 300-400den alanlar bile zibil gibi zararda. En mantıklısı zararı göze alan 130bandını bekler.
Pages:
Jump to: