Pages:
Author

Topic: Acıların Coini Ethereum - page 7. (Read 3162 times)

jr. member
Activity: 308
Merit: 1
September 07, 2018, 02:14:56 PM
Bu işleri bilenlet eth için oldum olası hep olumsuz konuşurdu neticede dedikleri çıktı eth dibi boyladı gibi. Blockchain mantığıyla alakasız bi coin zaten ortalık çöplük olmuştu.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
September 07, 2018, 02:08:45 PM
Bu kadar da dramatize etmeye gerek yok her coin gibi bitcoin hareketlerinden fazlasıyla etkileniyor. Piyasanın bu kötü halinde bile en çok güven veren altcoinlerden biri.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
September 07, 2018, 02:07:26 PM
Neredeyse tüm coinler ve tokenlar ocaktan bu yana 10 da 1 fiyatina indiler. Sira bence ethereum da. Iyi de dayandi aslinda. 1500$ a kadar cikmisti. Yuzde 10 u 150$ yapar. Her turlu 150$ i görecektir..
member
Activity: 602
Merit: 32
September 07, 2018, 01:36:21 PM
Valla ben eth için yıl sonu beklentimi, tahminimi 180den 150ye çektim.açıkçası uzun bir sürede ne boğanın ne devenin geleceğini düşünmüyorum. Gerçi boşuna balina değil bunların adı. Herkesin böyle düşündüğü bi anda dalabilirlerde. Hepimizin stres noktaları eşitlenmeden ve panikleyip satış yapmadan kolay kolay girmezler.

Yani eth yi baştan beri kazan adam sanki elindemi tuttu. Nadirdir böyle kişilerde. Şansları yaver gitmiş birde. Onun dışında zor olay. Para daha çok borsasında ve icosundan girebilmekte.
member
Activity: 518
Merit: 10
September 07, 2018, 08:46:59 AM
Projelerin çoğu Ethereum tabanlı olarak piyasaya çıkıyor öyle bir şey söz konusu olsa onu yapmazlar bence. Ayrıca ethereum diğer altcoinlerle bir tutmak lazım.
full member
Activity: 616
Merit: 100
September 07, 2018, 08:44:36 AM
Ethereum'a birşey olmaz arkadaşlar. Piyasa şuan kötü durumda düşüşün olması gayet normal. Bitcoin bile ne kadar düştü. Ona oranla siz düşünün artık.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
September 07, 2018, 08:39:56 AM
esas ethereum bitcoin gibi vadeli işlemlere girerse siz o zaman acıların coinini görün.. işte o zaman ne erc20 token kalır ne ethere dayılı coin.
jr. member
Activity: 154
Merit: 8
September 07, 2018, 07:11:25 AM
Aslında ethereum un tek handikapı madencilik le cıkartılabilecek token sayısının belirsiz olmasıdır. Bunun dışında ciddi bir handikapı yok. Hak ettiği değerin çok altında şuanda ethereum. Birde işlemlerin gwei ile yapılabiliyor olması sorunu var bu tip sorunlar düzeltilmesi durumunda ethereum uçuşa geçer. Süreci takip etmek gerek
member
Activity: 602
Merit: 32
September 07, 2018, 06:53:48 AM
Ethereum Ocak ayında gördüğü 1400 Dolar seviyelerinden aşağı doğru bodoslama düşüşüne devam ediyor. 1400 Dolardan 226 Dolara düşmüş gözüküyor. -6x'lik bir kayıp söz konusu. Eğer önümüzdeki aylarda Bitcoin artarsa Ethereum daha da düşebilir. Ama sonra yine artacaktır.

Yoo eth hala zararda değilki. 1400den alanlar zararda sadece Smiley bu eth ye maledilmemeli pek. Kendilerine hiç güvenmesemde hakkaniyet var. Yarın scam olsada aynı şeyi söylerim. Tepeden alan zararda harici zararda değilki. Mübarek 4$ dan 1500e çıkmış geri 210a düşmüşse bu alanların suçudur. Tamam 1 yıl için bu düşüş normal değil ama çıkışıda normal değildi. Şartlar eşit yani.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
September 07, 2018, 05:17:25 AM
Ethereum Ocak ayında gördüğü 1400 Dolar seviyelerinden aşağı doğru bodoslama düşüşüne devam ediyor. 1400 Dolardan 226 Dolara düşmüş gözüküyor. -6x'lik bir kayıp söz konusu. Eğer önümüzdeki aylarda Bitcoin artarsa Ethereum daha da düşebilir. Ama sonra yine artacaktır.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
September 07, 2018, 05:10:18 AM
Eth yi niye böyle şamar oğlanı yaptılar anlamadım. İyice ağzını gözünü morarttılar. İçin acıdı resmen. Umarım bu toparlanması için bir fırsat olur. Ama Eylül ayında da pek refah yok görünen o ki.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
September 07, 2018, 04:01:26 AM
Eth elbet güzel günler görecek önemli olan sabır ve dip noktalara yakın yerlerden ekleme yapmak bende bunun için uzun süredir beklemedeyim.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
September 07, 2018, 03:30:32 AM
Ethereum acıların coiniyse diğerleri ne yapsın iyi kötü tutunuyor yine neo.
member
Activity: 522
Merit: 13
September 07, 2018, 03:09:18 AM
etherin ayağa kalkması mümkün görünmüyor demek bence çok doğru değil şu an hepsi zaten dizlerinin üstüne çökmüş durumda, eth ayağa kalkamazsa diğer hiç biri kalkamaz ve piyasa çöker tamamen ki böyle bir şeyin olması mümkün değil bence. böyle bir şey de olmayacağına göre karamsarlığa kapılmak yerine uygun seviyelere gelmişken kollayıp alım yapmak gerek bu duruma gelmişken. boğa sezonunda bin küsür dolarlardan etherium alanlar varken şu durumda alım fırsatı veriyor diye düşünmek yerine öldük bittik demek piyasayı yanlış okumaktır bence.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
September 07, 2018, 01:38:45 AM
Ethereum ilk zamanlar hoştu.
Şimdi scam proje üretenlere en kolay altyapıyı sunan bir projeden öteye gitmiyor.
Yeni nesil ethereum şöyle olmalı.
Nasıl yapıyorlarsa yapsınlar ancak scam projelerle gelecek vaad eden projelerin ayırt edilmesidir
newbie
Activity: 84
September 06, 2018, 10:43:36 PM
Madenciler fişi çekerse diğer madenciler daha çok kazanır yani inat edip devam edene yine bir şey olmaz. Fiyatlar bu kadar düşmüşken madenciliğin karının azalması da kaçınılmazdı. Ama hala kar ediyorlar mı? ediyorlar.
newbie
Activity: 84
September 06, 2018, 08:50:41 PM
Ethereum hiçbir şey yapmasa bile ilk olmasının yüzü suyu hürmetine ilk 5'te olmaya devam eder. Kendileri eksikliklerinin ve zayıflıklarının farkındalar bunları çözeceklerini düşünüyorum.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
September 06, 2018, 07:48:49 PM
Ethereum bu kadar projeye rağmen ICOların para toplayabildikleri bir platform olmaktan öteye gidemedi. Ethereum tabanlı projeler arasında gerçek hayatta kullanılabilen proje sayısı az, ve onlarda kullanıcı sıkıntısı çekiyorlar.

Herşeye rağmen Ethereum güvenli bir platform ve aynı zamanda en çok uygulama geliştiricisine sahip olan platform. Kendini kripto para olarakta kabul ettirdi ve borsalarda altcoin takasında sıklıkla kullanılmakta. Çok güçlü bir topluluğu ve destekçi grubu var.  

O yüzden Ethereum batacak gibi söylentilere çok fazla kulak vermemek gerekir diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
September 06, 2018, 05:36:01 PM
bence bu kadar karamsar olmamak lazım, rakipleri ethereum'un başaramadığı neyi başaracak da etheri alt edecek. Neo'nun kaç icosu var tutmuş? aklıma ilk gelen ontology var, 3-5 bilindik daha belki çıkar.
İcolara olan güvensizlik sadece ether'i değil diğerlerini de vurdu. En azından ethereum'un marketi var hem merkezi hem yarı merkezi borsalarda...günlük hayatta en çok kullanılan coin hala ethereum bence...Hal böyleyken ethereum şahlanmayacaksa diğerleri ancak göstermelik atak yapabilir ve anında gazını alırlar. madencilerden güçlü sermayesi olanlar kalır, ağ yavaşlarsa gas ücretlerine zam yaparlar ama işleyiş devam eder. ether fanı da değilim ama durum bu! 150-200 dolar arası belki görülebilir ama uzun süreceğini sanmam...

ethereum neyi başarmış ta 23 milyar dolarlık piyasa değerini hakediyor ? Bacası tüten üretim yapan global sanayilerin bu kadar değeri yok.

Adam bir de miş ki şu an en çok kullanılan coin ethereum. Şaka gibi.

ETH'in tek bir tane gerçek dünya kullanım alanı yok. Bir tanesini söylesin bilen biri. Benim için tek bir kullanım alanı vardı o da nicehash ile ETH kazıp karşılığında BTC almak. Malum BTC madenciliği zor.

Bitcoin onlarca, yüzlerce satıcı ve iş sahibi tarafından ödeme aracı olarak kabul ediliyor. Her gün binlerce para transferi yapılıyor BTC ağı üzerinden.

ETH bir balondu ve yakın zamanda hakettiği yere geri gidecek.

sizi bilmem de ben btc göndermeyi bırakalı çok oldu, onay gelene kadar piyasanın yönü değişiyor. onunla mı uğraşacam

btc'nin hacimde ilk sırada olmasının tek nedeni borsalar, onun da nedeni hala alım-satımlarda yığılma btc'de! ama ethereum ona da rakip! özellikle ethmarketler ve merkezi olmayan borsaların hacimleri arttıkça btc'nin sembolik krallığı kalacaktır geriye bir de ana para birimi olması! yani "sen çekil köşeye, pariteyi belirle, işler ethereum üzerinden bir miktar da tether'den yürüyecek" denmesine az kaldı.

BTC'nin marketcap'ına oranla hacmi 20'de 1'iken ethereum şu ölü fiyatta bile 10'da 1 hacim yakalıyor.

eth'ye balon demişsiniz, bin küsur token bu balon(!) ağından işlem görüyor, eth bazlı balon borsalar, eth bazlı balon projeler, top100 balon token arasında 95 tanesi ether tabanlı (sayması kolay oldu çünkü diğerlerini saydım 5 tene var Shocked)

şu konuda anlaşalım: kripto paralar birbirine rakip olmaktan ziyade birbiriyle tatlı bir yarış içerisinde, zaman zaman altcoinler zaman zaman btc önemli hale geliyor. bazen ethereum'un ağırlığını hissederken bazen de diğerleri sivriliyor. hal böyleyken bizim takım tutar gibi coin tutmamızın bir anlamı yok! benim de ethereum'dan bir faydam yok, ne zaman ki ethereum'un fiyatı şişer o zaman balon denir ama konjonktür bize eth'nin şu an satım değil alım bölgesinde olduğunu bangır bangır söylüyor. ethereum 100 dolar altına düşerse neo 5 dolar zor eder, neo 5 dolar olursa ether 100 dolar olursa btc de 3-4k'dan fazla etmez çünkü hepsi birbirine değer katıyor. bu kadar basit.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
September 06, 2018, 05:18:02 PM
Yakın zaman da 20.000 dolar zor görünüyor.

işte cogunluğun bunu dusundugu anda yerle bir edecekler marketi.
en boktan altkoinin market capi 20 milyon dolar.oyle saçmasapan bir donemdeyiz.
insanların beyni sulandı.o ne ki filan diyor artık insanlar.
çerez parası oldu yani.
koin cıkardım diyenin zaten 20 milyon doları var,hiç onemli değil vasfı yeter ki de ki koin cıkardım.
bu pislik illaki temizlenecek.
benim fikrim ethereum dahil butun altkoinler btc karsısında en az 10 kat deger kaybedecek.
bu arada batan ocaklar ne olacak hiç bilmiyorum inanın.
allah sonumuzu hayır etsin.

bazı seyleri gormek için muneccim olmak gerekmiyor.
9 ay once yazdıgım mesaj.
onlemimi aldım mı hayır.bile bile lades işte.
Pages:
Jump to: