Pages:
Author

Topic: Airdrop ve Bounty websitemizi yayına aldık. - page 2. (Read 2207 times)

jr. member
Activity: 182
Merit: 3
Güzel bir site olmuş elinize emeğinize sağlık. Siteyi favorilerime ekledim takip etmeye başlayacağım hele son hydro vakasından sonra kaçırmam artık  Grin
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Sitenizi takip ediyorum ve yayınlamış olduğunuz airdroplarda faydalanıyorum. Böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim.
newbie
Activity: 46
Merit: 0
Bayıldım. Ellerinize sağlık, tasarım, grafik bakımından birçoğuna meydan okur bir site olmuş. Böyle projeleri bolca görmek Türklerden mutlu ediyor beni. Hep elin adamı mı pastadan pay alacak, biz de bir şeyler alabilmeliyiz.Bunu başarabileceğinize inanıyorum ilerleyen günlerde üye sayınız da parabolik olarak artar umarım...

Harika yorumlarınız için teşekkür ederim. Sizlerden böyle yorumlar almak bile insana şevk veriyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Bayıldım. Ellerinize sağlık, tasarım, grafik bakımından birçoğuna meydan okur bir site olmuş. Böyle projeleri bolca görmek Türklerden mutlu ediyor beni. Hep elin adamı mı pastadan pay alacak, biz de bir şeyler alabilmeliyiz.Bunu başarabileceğinize inanıyorum ilerleyen günlerde üye sayınız da parabolik olarak artar umarım...
jr. member
Activity: 85
Merit: 1
Sitenizi beğendim, başarılarınızın devamını diliyorum.
newbie
Bence gayet başarılı, kodlama size mi ait ? Bunun yanı sıra bu kampanyaları takip edip tek kanaldan bilgile ulaşmak güzel oldu.
Başarılarınızın devamını dilerim..  Smiley

Çok teşekkürler wordpress teması üzerine kodlama yazıldı. =)
newbie
Activity: 11
Bence gayet başarılı, kodlama size mi ait ? Bunun yanı sıra bu kampanyaları takip edip tek kanaldan bilgile ulaşmak güzel oldu.
Başarılarınızın devamını dilerim..  Smiley
newbie
kullanışlı olmuş takibe aldım

İlginiz için teşekkürler.
newbie
Activity: 30
kullanışlı olmuş takibe aldım
newbie
Activity: 27
güzel site, geliştirmekten vazgeçmeyin ama
newbie
İyi olmuş , ancak geliştirmeyi bırakmayın .

Üyelik paneli ve exclusive airdroplar üzerine çalışıyoruz. Gelişim şart teşekkürler
newbie
Activity: 77
İyi olmuş , ancak geliştirmeyi bırakmayın .
newbie
bence biraz daraltın, cok fazla ico var güvenlimi değil mi,geri dönüşü olur mu olmaz mı... herşeyi katmayın bence biraz daha secici olursanız güzel iş yapar. kolaylıklar diliyorum

Merhaba şuan listemizde bulunan ICO airdropları seçilerek yayınlanmıştır. Websitemizi açtığımızdan beri yaklaşık 150 den fazla airdrop yayınlanmasına rağmen biz sadece toplam 70 adet paylaşım yaptık. Genellikle icobench'te yayınlanmayı başarmış,  projesi güzel ve yüksek puan alan ICO'ların airdroplarını yayınlamayı tercih ediyoruz. Sahte ve sadece kişisel bilgileri toplama amaçlı olduğunu düşündüğümüz projeleri asla yayınlamıyoruz. Fakat yayınlanan bu airdroplar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmanız gerekmeden kısa görevler karşılığı token dağıtan ücretsiz kripto paralardır.
newbie
Activity: 42
bence biraz daraltın, cok fazla ico var güvenlimi değil mi,geri dönüşü olur mu olmaz mı... herşeyi katmayın bence biraz daha secici olursanız güzel iş yapar. kolaylıklar diliyorum
newbie
Activity: 31
güzel site olmuş hocam takibe aldım
newbie
Activity: 32
gayet başarılı olmuş hocam hızlı sekmelere ekledim Smiley
newbie
gayet başarılı, sade görünümlü ve kullanımı rahat bir site olmuş. ico becnh'ten aldığı puanları ve ico token fiyatlarını da eklemiş olmanız ne olduğunu görmemiz için iyi olmuş.
emeğinize sağlık.

Olumlu ve güzel yorumlarınız için teşekkürler
newbie
 Dostum bana söylermisin refli olanlarda ref olsa sana zararı ne? Sonuçta bu site bir hizmet veriyor airdrop yapan ICO'nun sosyal medya hesaplarını, özellilerini, kaçtane dağıttığını, dağıttığı tokenların tahmini değerini gibi bilgilere hem inglizce hem türkçe ulaşabiliyorsun. Refli ve refsiz diye paylaşıyorum zaten + ref diyorum görmüyormusun?  Ayrıca tekrar soruyorum refli olmasının sana zararını söylermisin?
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Referanssız paylaşsaydınız bari sitedeki linkleri..Neyse google dan sitelere ulaşıp öyle kayıt olayım bari başka türlü gizli gizli referanslı link paylaşmanız doğru olmamış.

Referanslı olanda var olmayanda bence sizin düşünceniz doğru değil. Referanstan kayıt olmak yada olmamak size hiç birşey kaybettirmediği halde böyşe düşünmeniz tuhaf. Sonuçta sitemizdeki paylaşılan tokenların hepsi ücretsiz ve icobench merkezli gerçek airdroplar ve kimse sizden birşey talep etmiyor. İster google kullanın ister herhangi bir referanslı linkten kayıtolun bu size ne kaybettiriyor söylermisiniz? Kaldıki airdropların hemen hemen yarısında referans olmaz. Ayrıca sosyal medyanın yayınlandığı bölümde dünya iconuna tıklarsanız referanssızda kayıt olabilirsiniz.

öyle yaptım zaten reklamsız referanssız şekilde ulaştım o airdroplara Smiley keşke konunun en başında belirtseydiniz referans var diye.
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
gayet başarılı, sade görünümlü ve kullanımı rahat bir site olmuş. ico becnh'ten aldığı puanları ve ico token fiyatlarını da eklemiş olmanız ne olduğunu görmemiz için iyi olmuş.
emeğinize sağlık.
Pages:
Jump to: