Pages:
Author

Topic: Airdrop ve Bounty websitemizi yayına aldık. - page 4. (Read 2207 times)

newbie
Activity: 70
Merit: 0
Güzel bir site olmuş. Eğer birkaç ico ile anlaşıp sadece siteye özgü seçkin airdroplar yaptırabilirseniz bilinirliği artacaktır.
jr. member
Activity: 103
Merit: 1
Site güzel görünüyor . Tabiki inceleyince daha kesin bir yorumda yaparim.

İlk yorum olarak diyebilirimki keşke tamamen Türkçe olsaydı çok daha güzel olurdu. İngilizce versiyonunuda yapabilirdiniz daha sonradan.

Türkiye'de bence en büyük sorun Türkçe kaynak bulma sorunu.
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Yerimlerime ekledim bir süre takip ettikten sonra diğer kullandığım sitelerle kıyaslayıp güzel bir inceleme de bulunup önerilerimi söyleyebilirim.Ancak ilk izlenimim sade ve hoş göz yormuyor  Cheesy
jr. member
Activity: 94
Takip listeme aldım , ilk izlenim olarak sade hızlı ve güzel bir arayüze sahip. Bir de kaliteli airdropların sayısı arttıkça daha da ilgi görür . Wink
newbie
Activity: 46
Şimdi şu şekilde düşünelim.Normal birşekilde denk geldim bu siteye girdim buraya giren insanları sitede tutabilmek için yöntemler bulmalısınız.Ben bu siteye girdiysem birşekilde airdroplar hakkında 3 aşağı 5 yukarı bi bilgim vardır.Belli başlı airdrop takibi sitelerinde vakit geçirmişimdir.Yani sitenizin tutması için rakiplerinizin yaptıklarının bir fazlasını yapmak gibi.Bunlar ne olabilir bir düşünelim.

Sitenizde yer verdiğiniz airdropların ekibi ile iletişime geçip gerçekleştirecekleri güncellemelerden haberdar olun ve bunları sitenizde telegram , twitter gibi sayfalarınızda aktif ve hızlı birşekilde paylaşın.

Airdrop ekibi ile görüşün sitenizin kullanıcılarına + faydalar sağlamak amacı ile kampanyalar düzenlemesini sağlayın bunun karşılığında özel reklam alanları oluşturup buralarda paylaşabilirsiniz.

Paylaştığınız airdropları inceleyin ufak da olsa bir fikriniz olsun ve paylaşırken editörün yorumu şeklinde bilgi verin.Misal ethereumun airdrop yapacağı tuttu ve siz incelediniz güzel bir bilgi verdiniz editör yorumunda.Bazı arkadaşlar okumadan etmeden direk sadece telegram katılır bazıları twitter .Para gelsinde 100 başvururum 10 u tutar ancak bu arkadaşlar baktı sizin yorumunuzu inceledi mantıklı buldu ve dediki sadece telegram değil diğerlerinede katıldı 10 ethereum kazanacakken 100 kazandı eee sonra ethereum bu noktaya geldi ne olacak bu arkadaşlar artık 10 dakika da bir sayfanızda bitecek var mı yeni güzel airdrop var mı girelim kazandılar ya arkadaşını dürtecek diyecek bak bu site böyle böyle.

Velhasılı kelam airdrop bilgilendirme sitesinde sadece airdropları paylaşarak 100 kullanıcıya hitap edersiniz ancak kullanıcıyı memnun etmek isteyerek işi layıkıyla yaparsanız artık size gelen mesajlara maillere cevap veremeyecek hale gelirsiniz.

Baya uzunca yazdım ancak güzel bir alıntı ile bitireyim bu postumu :

martin luther king demiş ki: "eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse, michelangelo'nun resim yaptığı, beethoven'ın beste yaptığı veya shakespeare'in şiir yazdığı gibi süpürün. o kadar güzel süpürün ki gökteki ve yerdeki herkes durup 'burada işini çok iyi yapan biri, dünyanın en iyi çöpçüsü yaşıyormuş.' desin"

Değerli yorumlarınız için teşekkürler "editörün fikri" konusunu deneyeceğim. Airdrop düzenleyen ICO'lar ile iletişime geçip kendi websitemiz üzerinden "Exclusive" airdrop düzenlemek istiyoruz fakat telegram kanalımızın biraz büyümesini bekliyoruz. Gelecek ay google reklamları ile bulunabilirliğimizi arttıracağız... Telegram,Twitter ve Facebook üzerinden yayın yapıyoruz Youtube kanalı ile airdrop nedir, nasıl toplanır gibi konularda videolar çekmeye çalışacağız.
newbie
Hayırlı olsun. Siteyi takip edicem. Şöyle bir yüzelsel baktım. Kullanımı kolay bir platform olmuş. Yalnız şunu anlayamadım; yalnızca telegram kampanyaları dahilinde token kazanmamız mümkün? Yoksa ileriki aşamalarda diğer kampanya çeşitleri de olacak mı ? .... Başarılar Dilerim.İyi çalışmalar...

Merhaba teşekkürler, crypto camiasında çıkan ICO lar için Telegram kanalı ve grupları olmazsa olmazlar arasında olduğundan dolayı yeni çıkan her ICO airdrop düzenlediğinde ilk görevlerden biri telegram kanalını ve grubunu takip etmemiz oluyor. Bu nedenle airdropların hemen hemen hepside telegram görevi oluyor.
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Şimdi şu şekilde düşünelim.Normal birşekilde denk geldim bu siteye girdim buraya giren insanları sitede tutabilmek için yöntemler bulmalısınız.Ben bu siteye girdiysem birşekilde airdroplar hakkında 3 aşağı 5 yukarı bi bilgim vardır.Belli başlı airdrop takibi sitelerinde vakit geçirmişimdir.Yani sitenizin tutması için rakiplerinizin yaptıklarının bir fazlasını yapmak gibi.Bunlar ne olabilir bir düşünelim.

Sitenizde yer verdiğiniz airdropların ekibi ile iletişime geçip gerçekleştirecekleri güncellemelerden haberdar olun ve bunları sitenizde telegram , twitter gibi sayfalarınızda aktif ve hızlı birşekilde paylaşın.

Airdrop ekibi ile görüşün sitenizin kullanıcılarına + faydalar sağlamak amacı ile kampanyalar düzenlemesini sağlayın bunun karşılığında özel reklam alanları oluşturup buralarda paylaşabilirsiniz.

Paylaştığınız airdropları inceleyin ufak da olsa bir fikriniz olsun ve paylaşırken editörün yorumu şeklinde bilgi verin.Misal ethereumun airdrop yapacağı tuttu ve siz incelediniz güzel bir bilgi verdiniz editör yorumunda.Bazı arkadaşlar okumadan etmeden direk sadece telegram katılır bazıları twitter .Para gelsinde 100 başvururum 10 u tutar ancak bu arkadaşlar baktı sizin yorumunuzu inceledi mantıklı buldu ve dediki sadece telegram değil diğerlerinede katıldı 10 ethereum kazanacakken 100 kazandı eee sonra ethereum bu noktaya geldi ne olacak bu arkadaşlar artık 10 dakika da bir sayfanızda bitecek var mı yeni güzel airdrop var mı girelim kazandılar ya arkadaşını dürtecek diyecek bak bu site böyle böyle.

Velhasılı kelam airdrop bilgilendirme sitesinde sadece airdropları paylaşarak 100 kullanıcıya hitap edersiniz ancak kullanıcıyı memnun etmek isteyerek işi layıkıyla yaparsanız artık size gelen mesajlara maillere cevap veremeyecek hale gelirsiniz.

Baya uzunca yazdım ancak güzel bir alıntı ile bitireyim bu postumu :

martin luther king demiş ki: "eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse, michelangelo'nun resim yaptığı, beethoven'ın beste yaptığı veya shakespeare'in şiir yazdığı gibi süpürün. o kadar güzel süpürün ki gökteki ve yerdeki herkes durup 'burada işini çok iyi yapan biri, dünyanın en iyi çöpçüsü yaşıyormuş.' desin"
member
Activity: 252
Merit: 11
Hayırlı olsun. Siteyi takip edicem. Şöyle bir yüzelsel baktım. Kullanımı kolay bir platform olmuş. Yalnız şunu anlayamadım; yalnızca telegram kampanyaları dahilinde token kazanmamız mümkün? Yoksa ileriki aşamalarda diğer kampanya çeşitleri de olacak mı ? .... Başarılar Dilerim.İyi çalışmalar...
member
Activity: 114
Merit: 10
Hocam acaba botlar mı çekiyor içerikleri Cheesy başka türlü türkçe olmamasına anlam veremiyorum Smiley arayüz v.s gayet başarılı çünkü.
newbie
Arkadaşlar merhaba uzun süredir projeyi yapıp yapmama konusunda kararsızdık fakat son zamanlarda airdrop konusuna duyulan ilgi bizi cezbetti ve iki arkadaş airdrop sitemizi kurduk. Her çıkan airdropları değilde Icobench ve Reddit üzerinde paylaşılan ve iyi projeye sahip airdrop tokenları paylaşmaya özen gösteriyoruz. Sizlerinde desteklerinizi bekliyoruz. Twitter ve Telegram adreslerimzi takip edebilirsiniz. Henüz websitemiz yeni olduğundan dolayı illaki eksiklerimiz vardır. Sizlerin değerli görüşlerini ve önerilerini de duymak isteriz. "Akıl akıldan fikir fikirden üstündür"   www.airdropalarm.com

Fikir güzel. Arayüz güzel. Peki neden Türkçe dil seçeneği yok ? Hedef kitlenizin ne kadarı local den oluşuyor bilmiyorum. Ama local de destek istiyorsanız Türkçe dil de eklemelisiniz. Kolay gelsin.

Çok haklısınız Türkçe dil desteği aklımızda en kısa sürede gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Teşekkürler değerli yorumunuz için.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Arkadaşlar merhaba uzun süredir projeyi yapıp yapmama konusunda kararsızdık fakat son zamanlarda airdrop konusuna duyulan ilgi bizi cezbetti ve iki arkadaş airdrop sitemizi kurduk. Her çıkan airdropları değilde Icobench ve Reddit üzerinde paylaşılan ve iyi projeye sahip airdrop tokenları paylaşmaya özen gösteriyoruz. Sizlerinde desteklerinizi bekliyoruz. Twitter ve Telegram adreslerimzi takip edebilirsiniz. Henüz websitemiz yeni olduğundan dolayı illaki eksiklerimiz vardır. Sizlerin değerli görüşlerini ve önerilerini de duymak isteriz. "Akıl akıldan fikir fikirden üstündür"   www.airdropalarm.com

Fikir güzel. Arayüz güzel. Peki neden Türkçe dil seçeneği yok ? Hedef kitlenizin ne kadarı local den oluşuyor bilmiyorum. Ama local de destek istiyorsanız Türkçe dil de eklemelisiniz. Kolay gelsin.
member
Activity: 220
Merit: 10
emeğinize teşekkürler güzel görünüyor
jr. member
Activity: 420
Bountyhive.io

siteniz hayırlı olsun müsait olduğumda inceleyip airdroplara 10 dakikamı ayırıp katılacağım bakalım nasıl bir şeyler çıkacak.
newbie
başarılı görünüyor. elinize sağlık demeden geçemeyeceğim

Çok teşekkürler...
newbie
Activity: 153
Gayet başarılı görünüyor.
Vakit bulduğumda detaylıca inceleyeceğim.
Ortada bir emeğin olduğu belli.
newbie
Activity: 77
başarılı görünüyor. elinize sağlık demeden geçemeyeceğim
newbie
Arkadaşlar merhaba uzun süredir projeyi yapıp yapmama konusunda kararsızdık fakat son zamanlarda airdrop konusuna duyulan ilgi bizi cezbetti ve iki arkadaş airdrop sitemizi kurduk. Her Airdropu değil, Icobench ve Reddit üzerinde paylaşılan ve iyi projeye sahip airdrop tokenları paylaşmaya özen gösteriyoruz. Sizlerinde desteklerinizi bekliyoruz. Twitter ve Telegram’da takip edebilirsiniz. Henüz websitemiz yeni olduğundan dolayı illaki eksiklerimiz vardır. Sizlerin değerli görüşlerini ve önerilerini de duymak isteriz. "Akıl akıldan fikir fikirden üstündür"  

Websitemiz  :  www.airdropalarm.com

Telegram'dan takip ederek anlık airdrop bildirimleri alabilirsiniz :  https://t.me/airdropalarmcom

Pages:
Jump to: