Pages:
Author

Topic: Airdrop ve Bounty websitemizi yayına aldık. - page 3. (Read 2207 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
tekrar tekrar baktım güzel olmuş aktif kullanıyrum tekrar hayırlı olsun
newbie
Activity: 16
Hayırlı olsun başarılar
newbie
Activity: 46
Dikkatiniz için teşekkür ederim Düzelttim Wink
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
''MoneyToken, sosyal medya görevlerini tamamlayanlar için 1000 MoneyToken IMT Token dağıtıyor. Tüm görevleri tamamlayarak $50 değerinde 1000 IMT token kazanabilirsiniz.''

''ICO Token Fiyatı: 1 IMT = 0.005 USD''

Token fiyatı ya da airdrop sonucu verilen token miktarında hata var.

Tanesi 0.005 USD olan tokendan 1000 tane vereceklerini ve değerinin $50 olacağını yazmışsınız.

newbie
Referanssız paylaşsaydınız bari sitedeki linkleri..Neyse google dan sitelere ulaşıp öyle kayıt olayım bari başka türlü gizli gizli referanslı link paylaşmanız doğru olmamış.

Referanslı olanda var olmayanda bence sizin düşünceniz doğru değil. Referanstan kayıt olmak yada olmamak size hiç birşey kaybettirmediği halde böyşe düşünmeniz tuhaf. Sonuçta sitemizdeki paylaşılan tokenların hepsi ücretsiz ve icobench merkezli gerçek airdroplar ve kimse sizden birşey talep etmiyor. İster google kullanın ister herhangi bir referanslı linkten kayıtolun bu size ne kaybettiriyor söylermisiniz? Kaldıki airdropların hemen hemen yarısında referans olmaz. Ayrıca sosyal medyanın yayınlandığı bölümde dünya iconuna tıklarsanız referanssızda kayıt olabilirsiniz.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Referanssız paylaşsaydınız bari sitedeki linkleri..Neyse google dan sitelere ulaşıp öyle kayıt olayım bari başka türlü gizli gizli referanslı link paylaşmanız doğru olmamış.
newbie
Yayınlamış olduğunuz airdropları yakından takip ediyorum. Elinize ve emeğinize sağlık.

Teşekkürler  Cheesy
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
Yayınlamış olduğunuz airdropları yakından takip ediyorum. Elinize ve emeğinize sağlık.
newbie
Airdrop ve Bounty  farkı nedir ? ben konuya biraz yabancıyımda

Kısaca Airdrop kolay görevler ile yani sosyal platformlarda takip etme gibi işlemlere bir ödül dağıtılmasıdır. Bounty ise bounty düzenleyen coini tanıtım amacıyla video çekip youtube'ta yayınlamak, coin hakkında tanıtım yazıları yazmak, websitelerini türkçeye çevirmek, bannerlarını forumlarda taşımak gibi bounty dağıtan ico için birşeyler üreterek katılacağımız ve daha fazla ödül kazanabileceğimiz bir airdrop çeşididir.
newbie
Activity: 6
 Airdrop ve Bounty  farkı nedir ? ben konuya biraz yabancıyımda
newbie
Activity: 21
Bi tadına bakılabilir.
newbie
Hayırlı olsun umarım hem siz hemde biz kazanırız. Bir kaç güzel airdroplar gördüm bakalım ödeme alabilecekmiyiz  Wink

Teşekkürler bazı airdroplar dağıttıkları coinleri ICO bitiminde gönderiyor ve ICO'lar uzun sürebiliyor. Sabırlı şekilde airdrop toplamaya devam ederseniz 2-3 ay sonunda bir döngü oluşuyor ve her hafta 1 yada 2 coinin cüzdanınıza geldiğini görüyorsunuz. =)
jr. member
Activity: 252
Merit: 6
Hayırlı olsun umarım hem siz hemde biz kazanırız. Bir kaç güzel airdroplar gördüm bakalım ödeme alabilecekmiyiz  Wink
newbie
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar artık websitemizi Türkçe olarakta kullana bileceksiniz. Bundan sonraki yayınlayacağım Airdropların altına yorumlarınızıda yapabilirsiniz.
newbie
Activity: 42
sohbet değilde icolar altına yorum yapılabilirse daha da güzel olacak gibi. gerçi üye olamadan inceledim. üyelere açık mııdr bilmiyorum. görmüşken söyleyeyeimdedim
newbie
Activity: 41
Teşekkürler birkaç siteyi takip etmeye çalışıyorum bundan sonra sizin linkinizi de listeme ekledim
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bence gayet başarılı olmuş, bir sohbet köşesi de olsa sitede hiç fena olmaz. Gerçi telegram var herhalde ama sitede olması siteyi bir tık daha öne taşır diye düşünüyorum.
newbie
Başarılar dileğiyle başlayalım. Sitenizi ziyaret ettim ve üyelik işlemini yaptım. Gayet hoş görünüyor siteniz. Haber sistemi de düzgün çalışırsa gayet güzel. Siteniz de göremedim eğer Türkçe destek te ekleyebilirseniz daha hoş olacak. Kolay gelsin.

Teşekkürler her paylaştığımız her airdrop refli değil tabiki öyle bir intiba oluşmasın gelecek gördüğümüz ICO ları bulduğumuzda refli olup olmadığına bakmaksızın paylaşım yapıyoruz. =)
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Başarılar dileğiyle başlayalım. Sitenizi ziyaret ettim ve üyelik işlemini yaptım. Gayet hoş görünüyor siteniz. Haber sistemi de düzgün çalışırsa gayet güzel. Siteniz de göremedim eğer Türkçe destek te ekleyebilirseniz daha hoş olacak. Kolay gelsin.
member
Activity: 114
Merit: 10
Evet içerikler gelmeye başlamış, kullanmaya başlayabilirim. "Claim airdrop" 'a refli link eklemeniz de gayet mantıklı bir düşünce Smiley
Pages:
Jump to: