Pages:
Author

Topic: Akcije i popusti na EDC/satove/korisne iteme - zbirni topic - page 3. (Read 1310 times)

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Da, sat je "elegantiš fantastiš".
I naravno, brand koji je dobro poznat.
A nije mu ni cijena nesto posebno.

Kad sam pitao u CC1 WEST u Zagrebu, bio je 39k kuna, i jos kaze capi da dobijem 15% popusta na cash, znaci nekih 33-34k
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
Prije par mjeseci u Bruxellesu na aerodromu, sam otisao u Omegin ducan, jer me vec neko vrijeme zanima Aqua Terra 150m Co-Axial, tj sljedeci skuplji sat koji kupim ce biti taj:

[/img]

I pricam ja sa zgodnom tetom u ducanu (jer jbg, uvijek sunu takvim ducanima komadi) i ona mene non stop usmjerava na speedmastera (dark side of the moon edition).
I tu meni pukne film, i pitam ju da koji k....ce mi kronograf na satu, da mi da primjer samo jedan kad cu ga koristiti... i ona malo razmisli i blene: "pa to vam je investicija".

Tu sam napravio eye-roll i izasao iz ducana

Da, po sta si do sad rekao skroz vidim da je ovaj Aqua Terra tvoj stil. Zaista je skroz kul. Neces biti iznenadjen da se meni ovaj Speedmaster (a tek taj) dopada...  Grin

Da, uvijek neke komade stavljaju u tim ducanima. Posto smo mi bezpomocni trosaci u momentu kada vidimo to...  Roll Eyes

Pa &ebote mogli su je malo bolje iztrenirati... Kakav je to odgovor?
Pa ja vec koristim chornograf ako nista drugo za timing na stazama i kada trcim (2...3... puta tijedno). Ali dan danas Apple watch to sve radi puno bolje (samo jos to za ronjenje stoji)... a upravo kupiti nov sat (u ducanu, cak i "duty free") nije bas taka dobra investicija... onda ga kupi za vrijeme ekonomske krize na chrono24 i prodaj kada se ekonomija popravi...
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Prije par mjeseci u Bruxellesu na aerodromu, sam otisao u Omegin ducan, jer me vec neko vrijeme zanima Aqua Terra 150m Co-Axial, tj sljedeci skuplji sat koji kupim ce biti taj:



I pricam ja sa zgodnom tetom u ducanu (jer jbg, uvijek sunu takvim ducanima komadi) i ona mene non stop usmjerava na speedmastera (dark side of the moon edition).
I tu meni pukne film, i pitam ju da koji k....ce mi kronograf na satu, da mi da primjer samo jedan kad cu ga koristiti... i ona malo razmisli i blene: "pa to vam je investicija".

Tu sam napravio eye-roll i izasao iz ducana
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
Bome lijepo.
Doduse, ja ne preferiram žuto zlato (ni pozlatu) te mislim da je kronograf na rucnim satovima bezveze. (imam ih par, i nisam nikad štopao ništa s njima)

Ma ni ja da budem iskren (sam rekao da mi je Titan omiljen). Ali sam isto rekao/priznao da sam "Balkanac"...  Grin

A najbitniji mi je "rotating bezel" zbog ronjenja (iako sam digitalno pismen ne preostavljam zivot u digitalnim rukama...)

Ranije mi je bio bitan chronograf jer vozimo motorima na staze (Zandvoort i Assen) ali dan danas je to sve digitalno...
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Bome lijepo.
Doduse, ja ne preferiram žuto zlato (ni pozlatu) te mislim da je kronograf na rucnim satovima bezveze. (imam ih par, i nisam nikad štopao ništa s njima)
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
[...] Breitling ovaj gore navedeni, ili nesto drugo?
Taj (omiljen). I Chronomat sa bi-color pilot wing (formalan).
Pa daj neke slike. Nemoj teasat

A ovo je Chronomat...


legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
[...] Breitling ovaj gore navedeni, ili nesto drugo?
Taj (omiljen). I Chronomat sa bi-color pilot wing (formalan).
Pa daj neke slike. Nemoj teasat

Ovo je Titan...

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
[...] Breitling ovaj gore navedeni, ili nesto drugo?

Taj (omiljen). I Chronomat sa bi-color pilot wing (formalan).

Pa daj neke slike. Nemoj teasat
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
[...] Breitling ovaj gore navedeni, ili nesto drugo?

Taj (omiljen). I Chronomat sa bi-color pilot wing (formalan).
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Svu salu na stranu, na kraju tebi samom treba da odgovara. I to je najbitnije (jedan moj prijatelj - i diving/golf buddy - je IWC fan a skoro svaki mu je sa gumenim strapom... ali ja sam ipak malo "Balkanac" sto se toga tice...  Roll Eyes )
Prsten i zlatni lanac.... shema?

Skoro! (Imam ih, ali retko nosim.) Ali sat mora biti sat, jebo te!  Wink

Breitling ovaj gore navedeni, ili nesto drugo?
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
Svu salu na stranu, na kraju tebi samom treba da odgovara. I to je najbitnije (jedan moj prijatelj - i diving/golf buddy - je IWC fan a skoro svaki mu je sa gumenim strapom... ali ja sam ipak malo "Balkanac" sto se toga tice...  Roll Eyes )
Prsten i zlatni lanac.... shema?

Skoro! (Imam ih, ali retko nosim.) Ali sat mora biti sat, jebo te!  Wink
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...

Svu salu na stranu, na kraju tebi samom treba da odgovara. I to je najbitnije (jedan moj prijatelj - i diving/golf buddy - je IWC fan a skoro svaki mu je sa gumenim strapom... ali ja sam ipak malo "Balkanac" sto se toga tice...  Roll Eyes )

Prsten i zlatni lanac.... shema?
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
[...] Ma za $100 nemoze biti automatic + titanium + safir. Jednostavno financijski nema racunice.[...]

Ma ne, jeste bio automatic ali ne titanium itd...

[...]
A sto se tice gumenog strapa, vjerujem.
Ja sam na TAG HEUER stavio nato strap kricavo narancaste boje, pa me punac skoro zatukao. (i on je mecena finih satova).[...]

A sto skoro?!?  Grin

[...] Cak i sad na ovaj Hamilton razmisljam stavit nato, jer to mi je najudobnije da budem iskren.

Svu salu na stranu, na kraju tebi samom treba da odgovara. I to je najbitnije (jedan moj prijatelj - i diving/golf buddy - je IWC fan a skoro svaki mu je sa gumenim strapom... ali ja sam ipak malo "Balkanac" sto se toga tice...  Roll Eyes )
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...


U kad je to (taj Seiko) bilo... ako se dobro sijecam platio sam ga upravo tako nesto (€100), sto za automatik nije puno. A ovaj Titan o kojem pricam je Breitling Avenger Titan (E13360)... hteo sam dobar sat za ronjenje pa mi ovaj zlatar dosao sa Breitling Avenger se gumenom narukvicom?!? Mozes Mislit!?! Breitling.. sa gumenom narukvicom!!! Kad mi je video facu se nasmijao i samo reko: pa vis u stvari zelite Titan. I skroz je bio u pravu, moram priznat...



Ma za $100 nemoze biti automatic + titanium + safir. Jednostavno financijski nema racunice.
A sto se tice gumenog strapa, vjerujem.
Ja sam na TAG HEUER stavio nato strap kricavo narancaste boje, pa me punac skoro zatukao. (i on je mecena finih satova).
Cak i sad na ovaj Hamilton razmisljam stavit nato, jer to mi je najudobnije da budem iskren.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
[...] Mišljenje: Za te novce zbilja nema se šta reći, titanium + safirno staklo. Jedino što je kvarc [...]
Upravo moje misljenje... (i ne, meni to nije plus).

Stvarno steta, jer ima Seikovih satova u taj price range koji su automatic... (imao i dao braticu)...

A imam i dan danas automatski sat od titaniuma sa safirnom staklom...
Ja osobno ako kupujem sat za vise od $200, sigurno ne bi isao na SEIKO Smiley
Daleko od toga da seiko nije dobar, je, jedna od pouzdanijih kompanija u svijetu, ali da se nac boljih. (naravno, ovo je subjektivno)

Ja guram Hamiltone kome stignem (u smislu namecem misljenje da su izvrstan bang for buck sat)

U kad je to (taj Seiko) bilo... ako se dobro sijecam platio sam ga upravo tako nesto (€100), sto za automatik nije puno. A ovaj Titan o kojem pricam je Breitling Avenger Titan (E13360)... hteo sam dobar sat za ronjenje pa mi ovaj zlatar dosao sa Breitling Avenger se gumenom narukvicom?!? Mozes Mislit!?! Breitling.. sa gumenom narukvicom!!! Kad mi je video facu se nasmijao i samo reko: pa vis u stvari zelite Titan. I skroz je bio u pravu, moram priznat...

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
[...] Mišljenje: Za te novce zbilja nema se šta reći, titanium + safirno staklo. Jedino što je kvarc [...]

Upravo moje misljenje... (i ne, meni to nije plus).

Stvarno steta, jer ima Seikovih satova u taj price range koji su automatic... (imao i dao braticu)...

A imam i dan danas automatski sat od titaniuma sa safirnom staklom...

Ja osobno ako kupujem sat za vise od $200, sigurno ne bi isao na SEIKO Smiley
Daleko od toga da seiko nije dobar, je, jedna od pouzdanijih kompanija u svijetu, ali da se nac boljih. (naravno, ovo je subjektivno)

Ja guram Hamiltone kome stignem (u smislu namecem misljenje da su izvrstan bang for buck sat)
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
[...] Mišljenje: Za te novce zbilja nema se šta reći, titanium + safirno staklo. Jedino što je kvarc [...]

Upravo moje misljenje... (i ne, meni to nije plus).

Stvarno steta, jer ima Seikovih satova u taj price range koji su automatic... (imao i dao braticu)...

A imam i dan danas automatski sat od titaniuma sa safirnom staklom...
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
SEIKO SGG731P1 TITANIUM QUARTZ WATCH



Original cijena: $395
Akcijska cijena: $119

Akcija traje do 01.04.2020. RASPRODANO


Detalji:
- Seiko
- Model: SGG731P1
- Case material: Titanium
- Bracelet: Titanium
- Crystal: Scratch-resistant sapphire
- Caliber 7N43
- Quartz movement
- Analog display
- Day and date display
- Luminous hands and hour markers
- Case diameter 40 mm
- Case thickness: 8 mm
- Water resistance: 100 m (330 ft)

Mišljenje: Za te novce zbilja nema se šta reći, titanium + safirno staklo. Jedino što je kvarc, no nekome je to plus.

Akcija na MASSDROP


Jos nekoliko slika:


hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Hamilton Air Race je rasprodan na toj stranici.
Bilo ga je moguće za $295 nabaviti preko https://www.jomashop.com/hamilton-watch-h76535731.html i https://www.timepiece.com/hamilton-watch-h76525751.html

Ali i na tim stranicama nije više u ponudi. Kako te služi sat, jel glomazan? Volio bi vidjet pravu sliku kako izgleda na ruci pa kad stigneš i ako ne zaboraviš opali jednu da vidimo  Wink

Moram priznati da ne znam ništa o tom brendu satova, kako ti se čini?


EDIT: Zapravo nije rasprodan na dropu, ne znam šta sam prvi put gledao.

Evo ti na:



Po meni, Hamilton je jedan od best buy middle range satova. Imaju rasponcijena od 300 eura do 2-3k eura. Zato mi se i ova ponuda svidjela jer je 50% off.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
[...]

Cekaj.. sat koji nosi na prednju stranu ime Hamilton a sa zadnje strane pise Red Bull?!? Jeli to sala?!?  Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy Grin

PS to je F1 "sala", znam i ja da se radi o Air Race...
Pages:
Jump to: