Pages:
Author

Topic: Akcije i popusti na EDC/satove/korisne iteme - zbirni topic - page 5. (Read 1288 times)

legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
..

A neka mod napravi Off-topic sekciju i ja premjestam post tamo. Do tama, nemam kamo s njime osim ovdje, jer nije za Trgovinu, a nije ni za Altcoins.

P.S: Evo maknuo sam i ref da se duhovi primire

Stvar je u tome što nemamo našeg moderatora već naš lokalni board pregledavaju s vremena na vrijeme strani moderatori koji ne znaju jezik pa i ne mogu razumjeti ako se pojavi neki off sadržaj, sve dok netko ne prijavi tvoje postove.

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
..

A neka mod napravi Off-topic sekciju i ja premjestam post tamo. Do tama, nemam kamo s njime osim ovdje, jer nije za Trgovinu, a nije ni za Altcoins.

P.S: Evo maknuo sam i ref da se duhovi primire
legendary
Activity: 3108
Merit: 5364
Fortis Fortuna Adiuvat⚔️
Istina je da ima svega u ovome glavnom boardu, i ono sto bi definitivno trebalo napraviti je Off-topic board za ovakve i slicne stvari. Sto se tice referal linkova, oni definitivno nisu dozvoljeni u postovima cak i kada su "skriveni" hyper linkovima i to se po prijavi brise u 99% slucajeva. Onaj jedan posto otpada na ref linkove koje sam vidio u Gambling boardu, i za koje mi je cak i Global Mod potvrdio da im se moze progledati kroz prste u nekim slucajevima.

4. Zabranjen je spam s 'referral kodovima' (referral link).

24. Oglašavanje u postovima nije dopušteno osim ako je post u temi koju ste vi započeli i koja je iznimna i vrlo korisna.

24.
Oglasi obično nisu dopušteni u postovima (izvan područja za potpis) jer su iritantni i 'off-topic'. Posebno je zabranjeno stavljati oglase ili potpise na dno vaših postova. Osim za tradicionalne 'valedictions', koji su tolerirani ali nisu preporučeni; potpisi su samo za 'signature area' (prostor za potpise).
Međutim, ako koristite forum kao izdavačku platformu kako biste ugostili nešto stvarno bitno i korisno, prodaja oglasa u tom značajnom poslu je dopuštena. Da bi bilo dopušteno, vaš post mora biti u temu koju ste vi započeli, te vaš post mora biti značajan i dovoljno dug kako bi se vaš oglas činio u potpunosti beznačajan. Ako ste u nedoumici, pitajte, Theymos.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7060
Cashback 15%
Ne prodajem nista ja svoje, pa mi nema smisla da je u Trgovina.

Da, ali imaš svoje ref-kodove za kupovinu, i ja nemam ništa protiv toga.

Pokretači većina tema koji si nabrojao nisu aktivni, a ja mogu naći još off-slučajeva, za to ne treba biti stručnjak.

Neka ostali članovi odluče pravi topic za satove (dok ne dobijemo moderatora).  Smiley
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Prebaci ovaj topic u Trgovina.
Nema neke veze sa crypto i Bitcoinom
https://bitcointalk.org/index.php?board=220.0

Misliš za razliku od

Politika u Hrvatskoj
Svađaona
Sretan Božić
Depresija
Gdje kupiti kondom i koju vrstu kondoma?
.
.
.
.

Ne prodajem nista ja svoje, pa mi nema smisla da je u Trgovina.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7060
Cashback 15%
Prebaci ovaj topic u Trgovina.
Nema neke veze sa crypto i Bitcoinom
https://bitcointalk.org/index.php?board=220.0
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Za satove postoji: https://www.chrono24.com

Naravno da postoji, samo tamo nisu akcije uglavnom. Chrono24 je "ebay" za satove, i ugl. rabljene.
Super za nabavit nesto malo "jače" po "malo boljoj" cijeni. No ne i 80% off
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
INGERSOLL COLUMBUS AUTOMATIC WATCH



Original cijena: $480
Akcijska cijena: $99

Akcija traje do 09.03.2020.
RASPRODANO

Detalji:
- Ingersoll
- Movement: Automatic Miyota 8285
- Case material: Stainless steel
- Crystal: Scratch-resistant mineral
- Strap: Genuine leather
- Clasp type: Push button
- Functions: Day and date
- Case diameter: 42 mm
- Case depth: 15 mm
- Strap width: 22 mm
- Water resistance: 50 m (164 ft)

Mišljenje: Za $99, automatik od Ingersolla je zbilja jeben deal.

Akcija na MASSDROP


Jos nekoliko slika:


hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Pricao sam s nekolicinom membera ovog subforuma, i zbilja ima interesa za kvalitetnim stvarima koje znaju bit na privremenim akcijama.
Pošto sam u nekom "heirloom" modu, gdje doslovno huntam kvalitetne stvari koje bi moj sin mogao naslijediti (znaci itemi koji ili imaju dozivotnu garanciju, ili imaju iznimnu kvalitetu da mogu trajat 50+ godina), pratim neke brandove konstantno i vidim akcije.
Neće mi se svaki item svidjet, ali za neke zbilja se nemože poreči da su value for money.

Uglavnom, itemi koje ja pratim su uglavnom iz ovih kategorija:
- EDC (every day carry)
- satovi
- stil (uglavnom neke fora accessoriese za muškarce, tipa manžete, remenje, novčanici)
- tehnologija

Trudit ću se dat što više informacija, te neki moj opis dal je dobro ili nije.
Napomena: Nisam nikakav expert, ali znam dosta o tim temama, jer kao što sam rekao, tražim iznimnu kvalitetu za duge staze
Pages:
Jump to: