Pages:
Author

Topic: ⚽⚽Almanya Bundesliga 2023-24 sezonu⚽⚽ - page 8. (Read 2208 times)

legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Bayern böyle oynarsa bu sezon çok rahat şampiyon olur. Zaten adamlar son on seneyi kapattılar karşılarına rakip bile çıkmıyor. Geçen sezon Dortmund çok umutlandırdı ama son maçta şampiyonluğu verdiler. Geçen sezon Bayern o kadar iyi de değildi. O halleriyle bile şampiyon oldularsa şimdi Harry Kane varken hayli hayli olurlar. Kane Lewandowski'nin boşluğunu doldurdu. Diğer takımların geçen sezon bir şansı vardı ama kullanamadılar.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Bayern Münih sezona bomba gibi bir başlangıç yaptı. Werder Bremen karşısında 4-0 gibi sağlam bir galibiyetle sezona başladı. Kane is daha ilk lig maçında çok güzel bir iş çıkardı. 1 gol ve 1 asistlik performansıyla göz doldurdu. Ben bu kadar çabuk adapte olmaya başlamasını beklemiyordum yalan olmasın. Leipzig'e karşı kötü bir kupa performansı sonrası takım sezona sağlam giriş yapmak için belli ki iyi hazırlanmış. Smiley
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Yaz transfer döneminin en çok konuşulan ismi Harry Kane Bayern Münih ile birlikte Bundesliga'ya harika bir başlangıç yaptı bu akşam. Harry Kane Werder Bremen karşısında 1 gol ve bir asist yaptı. Almanya ligi İngiltere ligine kıyasla daha kolay bir lig olduğu için Bayern Münih'in yeni Levandowskisi olacağını düşünüyorum. Leroy Sane'ye yaptığı asist bile onun kalitesini ortaya koymaya yetti bu maçta. Bu sezon birçok rekoru kolayca kıracaktır ve belki kariyerindeki en büyük eksiklik olan kupaları yeni kulübünde kazanacaktır. Aslında Bayern Münih de onu transfer etmek konusunda ısrarcı davranmış olmasının meyvesini alacak şüphesiz. Geçen sezon bir kabusun kıyısından döndüler, bu sezon Harry Kane ile birlikte daha rahat bir yıl geçireceklerine şüphe yok.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Sosyal medyada boş beleş çok fazla insan olduğu için yorumu dikkate alınacak insan sayısı oldukça az. Harry Kane takıma daha yeni katılmış ve doğru düzgün bir antrenman yüzü görüp takım ile bile kaynaşamamışken ne yapmasını bekliyorlar ki?

Harry Kane'in transferine çok para harcandı. Bi de transferine çok uzun süre mesai harcandı. Taraftarlar heyecanla bekledi. Transferi olmayacak dendiğinde bile Bayern Münih onun transferi için emek harcadı. Bunlar üst üste toplanınca Harry Kane'den beklentiler büyüdü. İlk maçında goller atması maçı kazandırması beklendi. Saçma eleştiriler bu sebeple oluştu bana kalırsa. Ama Bayern Münih'in geçen sezondan beri devam eden kötü bi gidişi var. Bana göre onu düzeltmeden bişi değişmez. Bu iş de Tuchel'in omuzlarında olacak bu sezon. Geçen sezon sezon ortasında aldığı için takımı pek bi eleştirilmemişti. Bu sezon sezon başından itibaren görevinin başında olacak. Artık daha bi zor işi var. Eleştiri yağmuruna hazırlıklı olmalı kötü sonuçlardan sonra.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Sosyal medyada boş beleş çok fazla insan olduğu için yorumu dikkate alınacak insan sayısı oldukça az. Harry Kane takıma daha yeni katılmış ve doğru düzgün bir antrenman yüzü görüp takım ile bile kaynaşamamışken ne yapmasını bekliyorlar ki? Zaten böyle bir durumda sahaya çıkıp 2-3 gol atabilecek oyuncu varsa helal olsun.  Grin  Bayern Münih'in Leipzig'e karşı olan performansına gelince de evet vasattılar. Geçtiğimiz sezon yine Süper Kupa maçında bu ikili karşı karşıya geldiğinde Bayern Münih 5-3 gibi bir skorla yenmişti.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
Kupa maçında Bayern hiç bir varlık göstermedi ve Leipzig’e 3-0 mağlup olarak sezona çok kötü başladı. Harry Kane bazı şeyleri değiştirebilir. Harry Kane ile birlikte takım toparlanma yaşayabilir. Bundesliga’da bu sezon forvet sıkıntısı yaşayamacaklar anlaşılan eğer bir sakatlık olmazsa. Harry Kane muhteşem bir forvet ve tam olarak bir forvetten çok daha fazlası. Bayern Münih için iyi bir transfer.

Sosyal medyada hemen Harry Kane'e sallamaya başladılar. Adamın elinde sihirli değnek yok ki napsın geldiği ilk maçta. Kalitesini herkes biliyor ve Bayern Münih Lewandowski'den sonra aradığı forveti buldu diyebilirim. Yani maçlarda görmeden konuşmak için erken ama Harry Kane çok zor pozisyonlarda bile gol atmayı bilen bir oyuncu olması beni böyle emin konuşturabiliyor.

Liglere ara verildikten sonra yapılan maçlar hiçbir zaman ölçüt olmamıştır.  Tabi böyle bir kupa maçına da hazır olmanız gerekiyor. Bu skoru beklemiyordum ve Münih'in maçın ilerleyen dakikalarında en az 1 gol atacağı zannettim ama yanıldım. Bu sene asıl hedefleri şampiyonlar ligi olan Münih'in maçlarını merakla bekliyorum. Özellikle Harry Kane'in kariyerinde kupa almasının zamanı geldi.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
Kupa maçında Bayern hiç bir varlık göstermedi ve Leipzig’e 3-0 mağlup olarak sezona çok kötü başladı. Harry Kane bazı şeyleri değiştirebilir. Harry Kane ile birlikte takım toparlanma yaşayabilir. Bundesliga’da bu sezon forvet sıkıntısı yaşayamacaklar anlaşılan eğer bir sakatlık olmazsa. Harry Kane muhteşem bir forvet ve tam olarak bir forvetten çok daha fazlası. Bayern Münih için iyi bir transfer.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
Bayern Münih uzun süren uğraşlar sonrası nihayet Harry Kane'i kadrosuna katmasını bildi. Ancak gerçekten 110-120 milyon euro aralığında ciddi bir paraya mal olan bir transfer oldu. Bayern Münih umuyorum ki bu transferin faydasını fazla fazla görür. Kane gibi bir dünya yıldızı forvetin ben oraya da adapte olma konusunda büyük sıkıntılar çekeceğini düşünmüyorum.

Yıllarca İngiltere'de aynı takım için oynamış olabilir ama bu seviyede bir oyuncunun bir başka büyük ligde ve çok daha büyük bir takımda sıkıntı çekeceğini sanmıyorum. En fazla Messi'nin PSG'de yaşadığı gibi bir adaptasyon süreci olur o kadar.

En kötü ihtimalle 1 sene sorun yaşar daha sonra o sorun da bir kenara gider. Daha fazla sorun yaşamasını beklemiyorum. Harry Kane, büyük bir oyuncu ve Bayern Münih için büyük bir şans. Saha içerisinde de lider karakterli ve Tottenham’da uzun süre oynamasının karşılığı olarak onda oluşan liderlik etkisi de ona ek bir şeyler kazandırıyor.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Bayern Münih uzun süren uğraşlar sonrası nihayet Harry Kane'i kadrosuna katmasını bildi. Ancak gerçekten 110-120 milyon euro aralığında ciddi bir paraya mal olan bir transfer oldu. Bayern Münih umuyorum ki bu transferin faydasını fazla fazla görür. Kane gibi bir dünya yıldızı forvetin ben oraya da adapte olma konusunda büyük sıkıntılar çekeceğini düşünmüyorum.

Yıllarca İngiltere'de aynı takım için oynamış olabilir ama bu seviyede bir oyuncunun bir başka büyük ligde ve çok daha büyük bir takımda sıkıntı çekeceğini sanmıyorum. En fazla Messi'nin PSG'de yaşadığı gibi bir adaptasyon süreci olur o kadar.
hero member
Almanya Bundesliga önümüzdeki hafta Cuma günü start vericek Werder Bremen - Bayern Münih maçı ile. Geçen sezonun şampiyonu Bayern Münih Werder Bremen deplasmanına çıkacak. Hoş bi karşılaşma ile ligi açacaklar bana kalırsa. Werder Bremen eski günlerinden uzak. Ve geçen sezon son maçlarda aldıkları puanlarla ligde kaldılar. Ama Almanya'nın köklü takımlarından. Bu maça farklı bi şekil hazırlanabilirler. Gerçi geçen sezon son oynadıkları maçı Bayern 6-1 kazanmıştı. Çok bi değişik sonuç yine çıkmaz. Cheesy

Bayern Münih bütün yaz transfer dönemi boyunca Harry Kane'i transfer etmeye çalıştı. Yanlış değilsem 70 milyon Euro ile başladılar pazarlığa. Şuan haberlere göre 110 milyon Euro'ya çıkmışlar. Ama Tottenham başkanı Harry Kane'in transferine onay vermemiş hala. Bi forvet transferi yapmaları şart. Takım geçen sezon o bölgede sıkıntılar yaşamıştı. Bi de Sadio Mane de Arabistan'a gidince iyice şart oldu bir forvet transferi onlar için.

Yeni sezonda başka bi takımın şampiyon olmasını isterim. Hep Bayern hep Bayern sıkıcı oluyor. Ama yine en büyük favori onlar bana kalırsa.
sr. member
Bayern Münih bu transfer için Sadio Mane'yi takasta kullansaydı daha iyi bir iş çıkarabilirdi.

Fabrizio Romano'nun haberine göre; Al Nassr, Bayern Münih'le Mane için yaptığı pazarlıklarda anlaşma sağladı. Suudi Arabistan temsilcisi, Mane için yaklaşık 37 milyon euro'luk bonservis bedeli ödeyecek.
https://beinsports.com.tr/haber/sadio-mane-icin-anlasma-saglandi-iste-yeni-adresi

Mane Al Nassr'a transfer oldu. Bayern Münih Mane'den elde edeceği bonservis gelirini Harry Kane'in transferinde kullanabilir. Geçen sezon kıl payı ile şampiyon oldular. İyi diyebileceğimiz forvetleri de yok. Buna rağmen Harry Kane'i kaptırırız korkusuna kapılmadan bekliyorlar. Bence bunun tek bir nedeni olabilir. Harry Kane ile perde arkasında anlaşmış olabilirler. Bu transferde bu kadar sakin kalmalarını başka türlü anlamlandıramıyorum. Harry Kane de aynı durumda. Sanki birkaç hafta içinde ne olacağını biliyormuş gibi sessiz ve sakin davranıyor. Başka takımlar veya Tottenham hakkında sansasyon yaratabilecek açıklamalardan uzak duruyor ve sakin bir şekilde beklemeyi tercih ediyor.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
PSG aslında 100 milyon euroluk bir teklif yapmış ama Kane onları istememiş. Kane'in mevcut seçenekler dahilinde tek istediği yer Bayern Münih. Tottenham'ın eğer bedavaya oyuncuyu kaybetmek istemiyorsa artık bu yaz son şansı. Hala ciddi bir paraya Kane'i gönderebilirler. Bayern Münih'in ilk 2 teklifini reddetmişlerdi ve Bayern Münih şimdi 3. bir teklif için hazırlanıyor. Tottenham ile eninde sonunda bir anlaşmaya varılacağını düşünmeye başladım. Bayern Münih'in şu an bir forvete çok ihtiyacı olduğu için kolay kolay vazgeçeceğini düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Şu an aslında Bayern Münih'in son teklifi öyle bir noktada ki bir 10 milyon daha artırsa bu iş olabilir gibi geliyor bana. Tottenham başkanı Levy ile arabuluculuk yapmaya çalışıyorlar şimdilik ama bakalım onu bir seviye için ikna edebilecekler mi. İnat etmenin Tottenham'a hiçbir faydası yok artık. Eğer Levy Kane ile sözleşme uzatabileceğini düşünüyorsa rüyasında görür. Ya şimdi ciddi bir meblağa Bayern Münih'e gitmesinin önünü açar ya da önümüzdeki sezon bedavaya onu kaybederler.
Hocam, şimdi Tottenham kaybeder eğer gitmesine izin vermezse bence, çünkü aklı geride kalınca, yapamadığı transferde kalınca verimli de olamayabilir, bu arada psg de ilgileniyor deniliyordu, PSG’ye sanırım gitmek istemiyor Kane çünkü Bayern ilgisi onu mutlu ediyor anladığım kadarıyla, psg o bonservisi çoktan öderdi çünkü, Harry Kane gelmek istemiyordur,
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Şu an aslında Bayern Münih'in son teklifi öyle bir noktada ki bir 10 milyon daha artırsa bu iş olabilir gibi geliyor bana. Tottenham başkanı Levy ile arabuluculuk yapmaya çalışıyorlar şimdilik ama bakalım onu bir seviye için ikna edebilecekler mi. İnat etmenin Tottenham'a hiçbir faydası yok artık. Eğer Levy Kane ile sözleşme uzatabileceğini düşünüyorsa rüyasında görür. Ya şimdi ciddi bir meblağa Bayern Münih'e gitmesinin önünü açar ya da önümüzdeki sezon bedavaya onu kaybederler.

Bayern Münih bu transfer için Sadio Mane'yi takasta kullansaydı daha iyi bir iş çıkarabilirdi. Sadio Mane premier ligde çok iyi sezonlar oynadı ama Bayern Münih ile Bundesliga'da geçirdiği ilk sezonu hayal kırıklıkları ile doluydu. Tekrar premier lige gitme ihtimali Sadio Mane için iyi bir fırsat olabilir. Tottenham için de Harry Kane'in boşluğunu Sadio Mane ile doldurmak iyi bir fırsat olabilir. Bayern Münih de transfer pazarlığını hızlandırır ve kadrosunda önemli bir alan açar. Ayrıca Sadio Mane'nin maaş yükünden de kurtulur. Bence böyle bir anlaşma ile herkes kazanır ve daha doğru bir transfer planlaması oluşur.

Sezon başlayacak neredeyse, herkesin biraz acele etmesi gerekir. Cheesy
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
Diğer yandan PSG’de iddialı şekilde transfer için araya girmiş.

Bana kalırsa Bayern Münih çok yavaş davranıyor bu transferde. Her şeyden önce Lewandowski'nin boşluğunu dolduramadılar daha. Bi transfer yapmaları şart bu bölgeye. Harry Kane iyi bi isim onlar için. Bana göre şöyle bişi de var. Harry Kane Tottenham'dan başka bi takımda oynasaydı daha bi pahalı transfer olurdu. Bayern Münih pazarlık aşamasını abartıyor biraz bana göre. Harry Kane için fedakarlık yapmalılar biraz. Gerçi kendileri bilir. Daha fazla beklerlerse Paris Saint-Germain bu transferi bitirir. Bi de ani bi tehlike olarak Real Madrid de çıkabilir bana kalırsa. Çünkü Benzema'nın ardından forvete bi transfer yapmadılar henüz. Gerçi son zamanlarda pahalı transferler yapmıyor onlar. Ama Harry Kane için bu kurallarını çiğneyebilirler. Ne olsa daha Benzema'nın yerini doldurabilmiş değiller hala.

Bence de Harry Kane gibi gol yollarında büyük sorunları çözebilecek bir etkili isime verilir paralar. Harry Kane gibi forvet hala dünyada sayılı. Haaland normal üstü ona bakıp doğru ölçü vermemek lazım. 90 milyon Euro Shakhtar topçusuna veriliyorsa, Harry Kane’e de 100 milyon verilir yani. Bayern biraz cimri davranıyor bana kalırsa bu konuda doğru söylüyorsunuz hocam.
hero member
Diğer yandan PSG’de iddialı şekilde transfer için araya girmiş.

Bana kalırsa Bayern Münih çok yavaş davranıyor bu transferde. Her şeyden önce Lewandowski'nin boşluğunu dolduramadılar daha. Bi transfer yapmaları şart bu bölgeye. Harry Kane iyi bi isim onlar için. Bana göre şöyle bişi de var. Harry Kane Tottenham'dan başka bi takımda oynasaydı daha bi pahalı transfer olurdu. Bayern Münih pazarlık aşamasını abartıyor biraz bana göre. Harry Kane için fedakarlık yapmalılar biraz. Gerçi kendileri bilir. Daha fazla beklerlerse Paris Saint-Germain bu transferi bitirir. Bi de ani bi tehlike olarak Real Madrid de çıkabilir bana kalırsa. Çünkü Benzema'nın ardından forvete bi transfer yapmadılar henüz. Gerçi son zamanlarda pahalı transferler yapmıyor onlar. Ama Harry Kane için bu kurallarını çiğneyebilirler. Ne olsa daha Benzema'nın yerini doldurabilmiş değiller hala.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Harry Kane sözleşmesinde son senesine giriyor. Bariz bir şekilde belli ki sözleşme uzatmayı düşünmüyor. Tottenham başkanı bence inadı bırakıp Bayern Münih ile anlaşmaya bakmalı tabi sonra öylece bedavaya gitmesini istemiyorsa. Hala 100 milyon euro civarlarında bir paraya Kane'i satabilme şansı var. PSG böyle bir teklif vermişti ama Kane Bayern Münih'i istediği için onları reddetti. Bayern Münih'e gitmesi kariyerinin kalan yılları için bence en doğrusu olacaktır. Tottenham zaten Kane ile de bir şey kazanamıyor onun yerine birisini bulup takımın genel performansını artırmaya odaklansınlar.
hero member
Activity: 882
Merit: 879
Bayern Münih Kane ile ilgileniyor, doğrudur, haberlerde de çıktı ve Tottenham’ın reddettiği de söylendi, Bayern yeni bir teklif yapacak bence ama Tottenham Kane’i takımda tutmak için çok çabalayacak buna eminim, yeni sözleşme hazırladıkları iddia ediliyor, Bayern onu alırsa çok iyi yapar ama Tottenham’da onu bırakacak gibi değil,

Tottenham Harry Kane konusunda çok fazla diretiyor. Harry Kane'i satmayıp ne yapacaklar turşusunu mu kuracaklar? 😅 30 yaşında ve istatistikleri her geçen sezon düşme eğilimi gösteriyor. İki sene önce 150 milyon Euro'ya satma şansları varken şimdi Bayern Münih dışında onlara 70 milyon Euro'ya yakın transfer teklifi yapan başka bir takım yok. Tottenham Bayern Münih'e karşı tok satıcı rolünü oynuyorsa bunu anlarım ama sezon başladığında Harry Kane'i kadrosunda tutmaya devam ederse hem Harry Kane'e hem de kendisine yazık eder. Messi ve Ronaldo'nun ardından, yakın tarihte izlediğimiz en iyi futbolculardan biri Harry Kane. Fakat futbol kariyerini bir tane bile kupa kazanamadan tamamlayacak Tottenham'da kalmaya devam ederse.

Dün Bayern Münih başkanının bazı açıklamaları oldu. Açıklamalarında Harry Kane’i istediklerini hala dile getirdi. Avrupa kupalarında olmayı istediğini söylemiş ve eğer Harry kararında ısrarcı olursa transfer edeceklerini söylemiş. Anladığım kadarıyla Harry Kane’in Tottenham’a baskı yapmasını istiyorlar. Kararında ısrarcı olup takıma bunu iletirlerse Bayern Münih’in eli güçlenir. Diğer yandan PSG’de iddialı şekilde transfer için araya girmiş. Fransa veya Almanya yönünde tercihini seçmeli. Buna göre hareket ederse onu Avrupa’da başka takımlarda izleyebiliriz.
sr. member
Bayern Münih Kane ile ilgileniyor, doğrudur, haberlerde de çıktı ve Tottenham’ın reddettiği de söylendi, Bayern yeni bir teklif yapacak bence ama Tottenham Kane’i takımda tutmak için çok çabalayacak buna eminim, yeni sözleşme hazırladıkları iddia ediliyor, Bayern onu alırsa çok iyi yapar ama Tottenham’da onu bırakacak gibi değil,

Tottenham Harry Kane konusunda çok fazla diretiyor. Harry Kane'i satmayıp ne yapacaklar turşusunu mu kuracaklar? 😅 30 yaşında ve istatistikleri her geçen sezon düşme eğilimi gösteriyor. İki sene önce 150 milyon Euro'ya satma şansları varken şimdi Bayern Münih dışında onlara 70 milyon Euro'ya yakın transfer teklifi yapan başka bir takım yok. Tottenham Bayern Münih'e karşı tok satıcı rolünü oynuyorsa bunu anlarım ama sezon başladığında Harry Kane'i kadrosunda tutmaya devam ederse hem Harry Kane'e hem de kendisine yazık eder. Messi ve Ronaldo'nun ardından, yakın tarihte izlediğimiz en iyi futbolculardan biri Harry Kane. Fakat futbol kariyerini bir tane bile kupa kazanamadan tamamlayacak Tottenham'da kalmaya devam ederse.
Pages:
Jump to: