Pages:
Author

Topic: Altcoin Yatırım Fonu - Orta/Uzun Vadeli - page 7. (Read 31358 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 256
August 04, 2017, 06:15:54 PM
Bu fon bitmedi mi hala bitcoin cash verir heralde çakır bey size ama gerçekten uzun vadeli bir fon olmuş umarım kazancıda buna değer.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
August 04, 2017, 05:47:21 PM
Başkan fork cashi verecek misin?  Grin ağaç olduk valla sen olmasan kıyameti koparmıştım ağustos geldi bekliyoruz.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
Fonu açacak kişilerin çakır gibi güvenilir isimler olması önemli başka birinden olsa bu durum herkes ayağa kalkmıştı ama forumda kimsenin çakırın dürüstlüğünden şüphesi yok bence tebrik ederim bu konuda.
çakırın bu topluluğa yaptığı katkılar ortada. onun kredisi sonsuz. daha bir kere bile pm cevaplamadığını görmedim. saçma sapan sorulara bile geri dönüş yapıyor. sağolsun.

fork mork olmaz beyler. 3-4 ayda bir çıkıyor dedikodular. sonra duruyor. kimse 50 milyar $ ı hiç etmez.

bugun BİST30 şirketlerinin toplam değeri 60 milyar $. konuya böyle bakın...

Çakır Ağustos olur bizim için sıkıntı değil, olsun da bir şekilde Smiley
bana da uyar ağustos. ama kesin bi tarih verelim olsun Smiley
Ağustos için kesin tarih 15'inden sonrası olabilir malesef.
Evet modsa'nın geri ödemesi tamamlandı, diğer arkadaşlar var sırada.
tamam hocam 15iden sonra olsun bana uyar fork mork koymuşum gitsin. ne olacaksa olsun önemli olan cryptoparaların devamlılığı Smiley
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Fonu açacak kişilerin çakır gibi güvenilir isimler olması önemli başka birinden olsa bu durum herkes ayağa kalkmıştı ama forumda kimsenin çakırın dürüstlüğünden şüphesi yok bence tebrik ederim bu konuda.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
fork mork olmaz beyler. 3-4 ayda bir çıkıyor dedikodular. sonra duruyor. kimse 50 milyar $ ı hiç etmez.

Ağustos için kesin tarih 15'inden sonrası olabilir malesef.
Evet modsa'nın geri ödemesi tamamlandı, diğer arkadaşlar var sırada.
full member
Activity: 336
Merit: 101
Ben ödeme istemiştim sorunsuz bir şekilde halletik. Ödemeyi aldım teşekkür ederim.
hero member
For Rent

legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com

legendary
Hard midir soft midur pork midur fork mudur o olmadan alaydik iyiydi. Deger yere cakilinca cift ayrilinca ne olacak bu is nasil olacak bilmiyorim. Benim tek dusuncem bu. Yoksa vade cok onemli degil.
Eğer böyle bir düşüş yaşanırsa, vaat ettiğim ödemeleri 1 BTC = 10.000 TL fiyatına sabitler ona göre ödeme yaparım.
Örneğin 0.105 btc alacağı olan birisi BTC fiyatı 5k TL'ye düşerse 0.205 btc olarak geri alabilir. Ama sanmıyorum bu kadar dramatik düşüşler yaşanabileceğini.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Arkadaşlar merhaba,
Haziran başından itibaren demiştim ödemeler için. Haziran ortası geldi hala ödeme yok diyorsunuz biliyorum Smiley
Ekonomik durumum (cepten çıkart öde) şu an için pek mümkün değil, (ağustos'ta maddi olarak rahatlama yaşıyorum).
Sizleri de daha fazla mağdur etmemek için şöyle bir ödeme planım var;
Eğer haziran içerisinde ödeme yapabilirsem yatırım tutarınız + %5
Temmuz'a sarktığında yatırım tutarınız + %10
Ağustos'a sarktığında yatırım tutarınız + %20
şeklinde iadeleri yapacağım.
Önceliklendirmeleri bu konuya yazdığınız mesajlar + varsa özel durumları pm üzerinden (öğrencisinizdir acil paraya ihtiyacınız vardır vs) bildirerek ayarlayacağım.

Btc adreslerini konuya yazan arkadaşlarınkileri topladım, ödeme zamanı geldiğinde pm ile adres isteyeceğim.
Sevgilerle Smiley

edit: en geç ağustos'ta ödemeler (mhan hariç Grin) tamamlanmış olacak.

Merhaba Üstad;

Tercihen Haziran içinde ödeme almayı tercih ederim ama bu demek ki çok ihityacım var, sadece girmek istediğim ICO'lar var, kaçırmak istemiyorum. Ha olurda zorlanacak olursanız Temmuz olur, Ağustos olur ama lütfen muallak tarih değil belirli gün üzerinden antat kalalım. BTC adresim profilimde bulabilirsiniz.

İyi dileklerimle
hero member
For Rent
Hard midir soft midur pork midur fork mudur o olmadan alaydik iyiydi. Deger yere cakilinca cift ayrilinca ne olacak bu is nasil olacak bilmiyorim. Benim tek dusuncem bu. Yoksa vade cok onemli degil.
full member
Activity: 602
Merit: 122
Forumdan henüz kimseyi tanımıyorum ancak cakir üstadın geçmişteki tüm yazılarını okudum oldukça fazla faydası dokunmuş bu foruma ve forumdaki kullanıcılara, anladığım kadarıyla yatırımın tamamı ya da bir kısmı duman olmuş ufak bir hesapla fonun başladığı tarihteki yatırım tutarı 2770 $ iken şu anki tutarı 9360 $, neredeyse 36.000 TL umarım o dönemde nasıl olsa toparlayıp iade ederim diyerek ihtiyaçlarını karşılamak için bitcoinleri harcamamışsındır üstadım ödeyeceğinden şüphe yok ancak gerçekten öyle bir şey yaptıysan allah sabır versin çok zor olsa gerek 10000 TL para alıp 36.000 tl ödemek zorunda kalmak.
legendary
Arkadaşlar merhaba,
Haziran başından itibaren demiştim ödemeler için. Haziran ortası geldi hala ödeme yok diyorsunuz biliyorum Smiley
Ekonomik durumum (cepten çıkart öde) şu an için pek mümkün değil, (ağustos'ta maddi olarak rahatlama yaşıyorum).
Sizleri de daha fazla mağdur etmemek için şöyle bir ödeme planım var;
Eğer haziran içerisinde ödeme yapabilirsem yatırım tutarınız + %5
Temmuz'a sarktığında yatırım tutarınız + %10
Ağustos'a sarktığında yatırım tutarınız + %20
şeklinde iadeleri yapacağım.
Önceliklendirmeleri bu konuya yazdığınız mesajlar + varsa özel durumları pm üzerinden (öğrencisinizdir acil paraya ihtiyacınız vardır vs) bildirerek ayarlayacağım.

Btc adreslerini konuya yazan arkadaşlarınkileri topladım, ödeme zamanı geldiğinde pm ile adres isteyeceğim.
Sevgilerle Smiley

edit: en geç ağustos'ta ödemeler (mhan hariç Grin) tamamlanmış olacak.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Yoğunluktan mesaj yazamamak ne demek arkadaşlar yapmayın etmeyin Amerikan Başkanı yönetse şu fonu günde 5 dakika foruma bilgilendirmek için mesaj atabilir bakıyorum çakır günü geçmiş haftalık bilgilendirme yapmıyor çok ilginç gerçekten
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
çoğunluğa katılıyorum en kısa zamanda fonun kapatılıp, ödemelerimizin yapılmasında fayda vardır
full member
Activity: 336
Merit: 101
çakır yazmadan yazmayacaktım bu başlığa maden mhan sordu söyleyeyim, kendi adıma bitirmekten yanayım,
çakırda haziran başı ödemelere başlarım demişti zaten, ödeme planı açıklamasını bekliyorum. yok çakır süre isterse anlayışla karşılarım, bizde kredisi var
 ama artık fon tartışmaları benim canımı sıkmaya başladı.

aynı fikirdeyim. Zannımca yoğunluktan yazmıyor, o yoğunluktan fonda verimli olmadı sanırsam. Aralık ayından bu yana çok değişik bir süreç yaşadık market olarak. Ha fona yatırdığımıza pişman olduk mu bir şey diyemem çünkü başka türlü bir yöne de kayabilirdi veya önümüzdeki süreçte ne olacağını da bilemeyiz ama şu bi gerçek buradaki insanların da yatırdığının akıbetini bilmeye hakkı var doğal olarak. 
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
çakır yazmadan yazmayacaktım bu başlığa maden mhan sordu söyleyeyim, kendi adıma bitirmekten yanayım,
çakırda haziran başı ödemelere başlarım demişti zaten, ödeme planı açıklamasını bekliyorum. yok çakır süre isterse anlayışla karşılarım, bizde kredisi var

Katılıyorum bende bitirmekten yanayım. Zaten cakirin konuyu salladığı yok anca mesaj birikince yazıyor en büyük etken bu aslında. En azından arada bir şunu aldım zarar yazdım fon şu durumda falan diye gösterebilirdi..
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Ben anlamadım Çakır'ı orta uzun vadeli fon dedik. 2 tersde kalınca tribe girdi yılların kurdu.
Yok tasfiye edelim ödeyeyim cebimden falan filan. Kimse de fonu bitir demedi. Kendisi haziranda bitirelim deyince insanlarda uğraşmak istemiyor diye düşünerek sen bilirsin dediler.

Ben kendi adıma Çakır'ın elindeki portföy ile fonu işletmeye devam etmesini istiyorum. Diğer yatırımcı arkadaşlar da yüksek ihtimalle benimle aynı fikirde olacaklardır.
Bu bağlamda Çakır'ı göreve çağırıyorum.
Fonu tasfiye etme bence, biraz ilgi ve şefkat gösterirsen toparlanacağını ve yıl sonuna doğru güzel karlar yakalayacağını düşünüyorum.
Diğer yatırımcı arkadaşlar da görüşlerini yazarlarsa sevinirim. Bence fon devam etmelidir.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bu fonun sonucunu çok merak ediyorum şüphelerim var ama bakalım umarım kimse hayalkırıklığına uğramaz
Pages:
Jump to: