Pages:
Author

Topic: Altcoin Yatırım Fonu - Orta/Uzun Vadeli - page 8. (Read 31358 times)

legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
başlıyormuyuz ödemeler çakır?
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
nedir son durum ?
baya çalkaladı altcoinler
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Ben öğrenme aşamasında olan biri olarak, bu tükkanın temelini bilen biri için yapılan yorumlar sadece forumun ne kadar şefaf ve serbest olduğunu gösteriyor... EAL sana lafım var.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
ben piyasadan pek anlamam  Tongue altcoinleride iyi bilmem biraz btc biliyordum o kadar ama son bir ayda altcoinden %100 e yakın yaptım  Shocked
Her zaman dediğim gibi işi bilen adam fon açmaz  , para lazımsa da krediyle halleder. Fon açanlara vermek risktir , dağıtanları da anlamıyorum kazanıyorsan kendine kazan niye dağıtıyorsun  Wink

aynı sekilde dusunuyorum.bende para yatıranları anlamıyorum.sanıyorlar ki fon açan fazladan birşey biliyor.
en az sizin kadar acemi o da.bu piyasada hiçkimse hiçbirşey bilmiyor,bilemezde.sadece sizin paranızla alıyorlar riski bu kadar basit.

bu arada baslıgın adı altcoin fonu en boktan altcoin %500 arttı son 2 ayda.nasıl ekside olabliyor anlamıyorum.
su an bu fona(?) para yatıranlar tombala usulu herhangi bir koin seçip butun paralarını ona yatırsalardı en az 3kat alırlardı,oysaki arkadaş zarar açıkladı.
cok yazık gercekten cok üzücü.
herneyse ana paralarını almalarını umuyorum su asamada.

tombala çekip short giren olursa da 2-3 dk sürmeden sıfırı tüketirdi bu son zamanlarda Wink

Ya da evelsi güne bakıp dün longlayan...
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
ben piyasadan pek anlamam  Tongue altcoinleride iyi bilmem biraz btc biliyordum o kadar ama son bir ayda altcoinden %100 e yakın yaptım  Shocked
Her zaman dediğim gibi işi bilen adam fon açmaz  , para lazımsa da krediyle halleder. Fon açanlara vermek risktir , dağıtanları da anlamıyorum kazanıyorsan kendine kazan niye dağıtıyorsun  Wink

aynı sekilde dusunuyorum.bende para yatıranları anlamıyorum.sanıyorlar ki fon açan fazladan birşey biliyor.
en az sizin kadar acemi o da.bu piyasada hiçkimse hiçbirşey bilmiyor,bilemezde.sadece sizin paranızla alıyorlar riski bu kadar basit.

bu arada baslıgın adı altcoin fonu en boktan altcoin %500 arttı son 2 ayda.nasıl ekside olabliyor anlamıyorum.
su an bu fona(?) para yatıranlar tombala usulu herhangi bir koin seçip butun paralarını ona yatırsalardı en az 3kat alırlardı,oysaki arkadaş zarar açıkladı.

tombala çekip short giren olursa da 2-3 dk sürmeden sıfırı tüketirdi bu son zamanlarda Wink
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
ben piyasadan pek anlamam  Tongue altcoinleride iyi bilmem biraz btc biliyordum o kadar ama son bir ayda altcoinden %100 e yakın yaptım  Shocked
Her zaman dediğim gibi işi bilen adam fon açmaz  , para lazımsa da krediyle halleder. Fon açanlara vermek risktir , dağıtanları da anlamıyorum kazanıyorsan kendine kazan niye dağıtıyorsun  Wink

legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
hayırlısı olsun çakır.

piyasa çok dalgalı ve her zaman kazanılacak diye bir şey yok. eminim elinden geleni yapmışsındır.

başladığın zaman

1HvjazurgPvoXU1qWKx5SdiQocpJNbLfHD

adresini kullanabilirsin
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
O kadar bekledik en azından bi %50 ile kapatırsın diye düşünmüştüm ne diyeyim sağlık olsun.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Canın sağolsun diyelim, bu foruma emeğin çok, emeklerine sayarız.
Teknik anlamda çok başarılısın, ama trade yanın beklentilerin çok altında kaldı.
hero member
Arkadaşlar merhaba herkese,
İşlerimin yoğunluğu sebebiyle foruma pek vakit ayıramıyorum malumunuz.
Fonun durumu pek iç açıcı değil, negatif durumdayız şu anda.
Bunda altcoin piyasasının beklemediğim bir biçimde (bana göre) saçma sapan* hareketleri büyük rol oynadı ve bir trader'a yakışmayacak bir biçimde "panic buy/sell" yaptım.
saçma sapan* çünkü bu zamana kadar bitcoin fiyat olarak değer kazandığında altcoin hareketleri hep aşağı yönlü oldu ve dipleri gördü, bitcoin fiyatı bir aralığa oturduktan sonra altcoinler de yavaş yavaş toparlanmaya başlıyordu. Ama bu sefer pek öyle olmadı. Bitcoin'e olan talep arttıkça altcoinlere olan talep daha da arttı. Ben düşüşler beklerken daha fazla zarar etmemek için satıp daha düşük fiyatları bekleyince tren kaçtı malesef.
E tabi bunlar işin hep bahanesi. Fonu açarken zaten ana para garantisi vermiştim. En kötü ihtimalle %5-10 civarı ekstra btc ile yatırımcılara geri dönüş yapacağım. (%5-10 beni ihya etmez derseniz daha fazlası için konuşabiliriz sorun değil).

Sanırım Haziran ayının başı gibi fonun geri ödemelerine başlayacağım. Hayal kırıklığı için üzgünüm...

Merhaba;

Canınız sağ olsun, bugünler gerçekten sıradışı günler. Gece uyanırsam blockfolio'ya bakmadan uyuyamıyorum, bir garip gerçekten ortam. Haziran başında görüşmek üzere...

İyi dileklerimle

hero member
Activity: 700
Merit: 553
bend enormal karşılıyorum, özellikle margin de işlem yapıyorsa çok çok normal hemde, normal tevatürlerden çok tersi işledi son zamanlarda piyasa,marginde terste kalmış olması çok olası.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
yılların kurdu olarak senden ümitliydim ben Smiley benim için hayal kırıklığı oldu ne yalan söyleyeyim. yine de canın sağolsun. at least you tried.

şu son bir iki aylık piyasada kazanan bizim gibi kurtlar varsa helal diyorum. piyasa kimlik değiştirdi.

Bu işin iyice suyu çıktı hocam, son 2 hafta içinde poloniex de dump olmayan coin kalmadı. hemen her altcoin %100 yaptı.
bu sefer piyasaya giren para bitcoin'de durmayıp ethereum başta olmak üzere major altcoinlere dağıldı.
dash ethereum 100$ ı gördü. Ripple uçtu, onun gazı ile Stellar bile uçtu. çok acayip günler yaşıyoruz.
Ben canımın derdinde olduğumdan ancak göz ucuyla takip edebildim. inanılmaz ama doge %100 yaptı. salak bcn bile 13 satoshi lerden 36 satoshiye çıktı. çok acayip çok.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
yılların kurdu olarak senden ümitliydim ben Smiley benim için hayal kırıklığı oldu ne yalan söyleyeyim. yine de canın sağolsun. at least you tried.

şu son bir iki aylık piyasada kazanan bizim gibi kurtlar varsa helal diyorum. piyasa kimlik değiştirdi.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Arkadaşlar merhaba herkese,
İşlerimin yoğunluğu sebebiyle foruma pek vakit ayıramıyorum malumunuz.
Fonun durumu pek iç açıcı değil, negatif durumdayız şu anda.
Bunda altcoin piyasasının beklemediğim bir biçimde (bana göre) saçma sapan* hareketleri büyük rol oynadı ve bir trader'a yakışmayacak bir biçimde "panic buy/sell" yaptım.
saçma sapan* çünkü bu zamana kadar bitcoin fiyat olarak değer kazandığında altcoin hareketleri hep aşağı yönlü oldu ve dipleri gördü, bitcoin fiyatı bir aralığa oturduktan sonra altcoinler de yavaş yavaş toparlanmaya başlıyordu. Ama bu sefer pek öyle olmadı. Bitcoin'e olan talep arttıkça altcoinlere olan talep daha da arttı. Ben düşüşler beklerken daha fazla zarar etmemek için satıp daha düşük fiyatları bekleyince tren kaçtı malesef.
E tabi bunlar işin hep bahanesi. Fonu açarken zaten ana para garantisi vermiştim. En kötü ihtimalle %5-10 civarı ekstra btc ile yatırımcılara geri dönüş yapacağım. (%5-10 beni ihya etmez derseniz daha fazlası için konuşabiliriz sorun değil).

Sanırım Haziran ayının başı gibi fonun geri ödemelerine başlayacağım. Hayal kırıklığı için üzgünüm...
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bence çakır paraları yedi, bitcoinde artıca öylece kalakaldı Grin
kaç gündür foruma giriyor, ancak cevap yazmıyor, bunuda batık fonlar listesine eklemenin vakti geliyor gibi
çakır'ın fonu bile batıksa kime güveneceğiz artık Cheesy

güven mi oda ne, konu kripto para olunca, babana bile güvenmiycen,
bak hala ses seda yok
hero member
Merhaba;

Ben sürprizle %100 üzeri bir bitiş bekliyorum. Bu arada xmr'a lanet olsun.  Cheesy

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
en boktan altkoin 5 kat arttı son 3 ayda bahamalardada olabilir Smiley
hero member
Merit: 500
bence çakır paraları yedi, bitcoinde artıca öylece kalakaldı Grin
kaç gündür foruma giriyor, ancak cevap yazmıyor, bunuda batık fonlar listesine eklemenin vakti geliyor gibi
çakır'ın fonu bile batıksa kime güveneceğiz artık Cheesy
Pages:
Jump to: