Pages:
Author

Topic: Amazix kendi forumunu kurdu! - page 5. (Read 1073 times)

hero member
Activity: 1666
Merit: 529
July 19, 2018, 04:18:13 PM
Bir hesap açılabilir bana göre onun dışında bence çok önemli değil yinede arada bir aktif olmak gerekli btt ne olacağı belli olmaz gibi şu anda diyebilirim.
member
Activity: 532
Merit: 22
July 19, 2018, 04:01:39 PM
Katılmayı düşünmüyorum. Bounty işlerinde pek düzgün siğilleri yok. Ayrıca bu ekipte jamal denilen zibidide var galiba. Bu kadar güvensizligin olduğu ortamda kurdukları görüm ne kadar güvenilir olur iş yapar bilemem. Yapacağınız eleştirilere dikkat etmek zorunda kalırız. Burası kadar özgür olacağımızı zannetmem
full member
Activity: 742
Merit: 140
July 19, 2018, 03:30:19 PM
Ben böyle bir forumun başarıya ulaşacağına inanmıyorum ama yinede üye olmanın bir sakıncası yok. Göz attığım kadarı ile Türkçe local bölümü almış yürümüş esir almışız. Forumun geneli Türkçe olup, İngilizce local olsa da olurmuş Smiley
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
July 19, 2018, 03:20:15 PM
Üye olup beklemenin bir zararı yok tutarsa bir seçenek daha olur. Hafif hafif kıpırdanıyor gibi. Amazixten herkes nefret etmiş ben pek sorun yaşamadım yaşanan birkaç sorunun da çözüme ulaştığını gördüm. Haksızlık yapılınca hakkını arayan hakkını her şekilde alıyor.
jr. member
Activity: 140
Merit: 1
July 19, 2018, 03:09:19 PM
Hesabımı açtım bende, dursun bir kenarda. İlerde işe yarar belki. Birkaç mesaj attıp rütbe de arttırmak lazım, merit benzeri bir sistem gelmeden önce.
full member
Activity: 980
Merit: 152
July 19, 2018, 02:50:41 PM
Adamlar kendilerinden o kadar nefret ettirdiler ki bir de gidip forumlarına mı üye olalım yani. Üye olalım, bir şeyler için çaba gösterelim sonra bir sabah bir kalkalım forumdan atıldığımızı görelim. Emin olun yakında birileri bu konuda ağlamaya başlar. 
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
July 19, 2018, 09:38:30 AM
bende şimdi hesap açtım, pek bir beklentim yok ama dursun kenarda
btt bounty olayını komple yasaklarsa iş yapar belki. onun dışında pek bir iddası olacağını düşünümüyorum.
full member
Activity: 406
Merit: 158
July 19, 2018, 12:20:59 AM
Aynen öyle, satoshi reyiz biyerlerden bu forumu blockchain dünyasını izliyodur bence:) Amazix bol para dağıtıyor gibi görünüyorlar ama içleri kofti bence, bir sorun oldu mu 1 ayda çözemiyorlar, bir aydır çok kolay bişey için uğraşıyorum adamlarla.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
July 19, 2018, 12:15:52 AM
Satoshinin kendi hesabinin bulundugu yazdigi forum dururken amazix nedir? Dandin btctalk forku baska birsey degil Smiley
hero member
Merit: 500
July 18, 2018, 10:57:56 PM
Hali hazırda olan bir forumu bırakıp neden çakmasına gidelim ki uçacakmıymış orası, birde bu merit sistemine ne takıldınız be merit sistemi daha oturmadı oturduğu zaman ne kadar gerekli olduğunu göreceksiniz.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
July 18, 2018, 10:22:54 PM
evet arkadaşlar, konu isminden de anlayacağınız gibi, AmaZix ekibi işleri büyütmekte devam ediyo. BTT`ye merit sistemi getirilenden beri, yeni üyelerin önü kesildi. o yüzden çok geç olmadan üye olup rank atlamakta fayda var. yeni forumun arkasında amazixin olması, bu forumu diğer alternatiflerden bi tık ileri atıyo.

https://www.moonforum.net/
ref kısmına orxanism yaza bilirsiniz.

Forumu inceledim. İş yapar yapmaz bilemem ama ilerisi için belki bir hesap açılıp tutulabilir. Ayrıca forumun yarısından fazlası da Türk Smiley

Edit: Biraz daha inceledim bu forumdan hiç bir şey olmaz. 1 ayda Sr.Member olmuş adam.
full member
Merit: 151
July 18, 2018, 10:17:12 PM
Scam amazix sonunda bunuda yaptı ya artık zor alır bounty kampanyası zaten aldıkları bountylerin icolarını kendileri bile düzenliyor olabilirler çok zor değil ico çıkartmak onlar için
member
Merit: 10
July 18, 2018, 08:24:03 PM
Milleti soydular şimdi kendi forumlarını açıyolar lan siz kim köpeksiniz hangi cüretle btt rakip olucaksınız neyinize güveniyorsunuz siz partner oldukları bütün coinlerin hepsi ico altı fiyat anasını ağlattılar icoların gidip forum açmışlar işinizi düzgün yapın sonra o işlere daha çok var
member
Activity: 504
Merit: 11
July 18, 2018, 07:39:20 PM
Forum'da sadece ingilizce olarak post atabiliyorsun. Local bölümler şu anda mevcut değil. İleride eklerler mi? Bilinmez ama eğer eklemezlerse tutmaz diyebilirim. Ha bu arada Btctalk.org sitesinin yanindan bile geçemezler.

2 gün önce Türkçe post atılabiliyordu. Hatta Local bölümün moderatörü bile belli. Biraz önce kontrol ettim alt konular bile açılmış ve kategorize edilmiş.
member
July 18, 2018, 06:02:47 PM
Bunlardada rank sistemi varsa güzel kendi aldıkları bountylerin işlerini burda yaparlar ama tek sıkıntı bilinirlik bitcointalkın bilinirliği dünya geneli bunlarınki onlara ulaşması veya %20 sine gelmeleri bile çok düşük görüyorum ayrıyetten türkçe forum ilk başta gururlandım Cheesy
member
Activity: 182
July 18, 2018, 05:33:43 PM
Forum'da sadece ingilizce olarak post atabiliyorsun. Local bölümler şu anda mevcut değil. İleride eklerler mi? Bilinmez ama eğer eklemezlerse tutmaz diyebilirim. Ha bu arada Btctalk.org sitesinin yanindan bile geçemezler.
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
July 18, 2018, 04:54:42 PM
tutmaz o iş diyen arkadaşlarla aynı fikri paylaşıyorum, herkes bir yerden fazla pay almanın peşinde, ama parçalara bölündükçe planlar ters tepiyor, yatırımcının da kafa karışıp dışarıda kalmayı tercih ediyor. şahsen 5 bounty sitesinden sadece 2 sinde devam ediyorum, 1-2 haftaya onları da sallamıcam, zaten boşa kürek çekip duruyoruz, bountyler de airdrop a döndü, 10 taneden 9 u tırt.
full member
Activity: 392
Merit: 107
July 18, 2018, 03:23:53 PM
bu amazix çetesi belli ki doymuyor bir türlü. şimdi bu forumun amacı ne olabilir? buraya alternatif olmak mı. kesinlikle buna boyları yetmez. az önce baktım türkçe bölümü forumda üstlere fırlamış açılan konular bakımından. hemen de dalıveriyoruz herşeye. boşuna zamanınızı kaybetmeyin o forumda derim. gelelim amazixe bunların henüz tek bir bounty kampyasına bile katılmış değilim. çünkü kendilerine karşı bir antipatim var. bırak bounty i yönettikleri icolarla dahi ilgilenmiyorum. ben henüz bu ekibin yönetipte yatırımcısına aham şaham kazandırdığı bir tane ico görmedim. çoğu icoyu da kendileri düzenliyor. ortada ne geliştirme var ne ürün. bunların peşinden koşanlar büyük hayal kırıklığı yaşar. benden söylemesi.
member
Activity: 253
July 18, 2018, 03:14:49 PM
bende tutacağını sanmıyorum. çünkü amaç bounty yapmak. bounty için koşanlardan ico yatırımcısı olan sayısı çok düşük. o forum her zaman bounty avcısı insanların olduğu bir forum olacaktır.
full member
Activity: 392
Merit: 100
July 18, 2018, 03:06:06 PM
Kendilerini bişey sandılar, her kampanyada sorunlar çıkıyor ve mei amazix gibi cins cins tipleri bounty manager diye koyuyorlar, sorunlu tipler bence ve bir cacık olcanı sanmam forumlarının da.
Pages:
Jump to: