Pages:
Author

Topic: Amazix kendi forumunu kurdu! - page 6. (Read 1073 times)

member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
July 18, 2018, 02:34:34 PM
Şuan amazix de forum kurdu öyle mi. Sadece bounty alanında mi hizmet verecekmiş. Tam olarak konu hakkında pek bilgim yok. Bu foruma rakip olamaz zaten. Kurşunlar bakalım sonları nasıl olacak. Bakıp hep birlikte göreceğiz.
member
Activity: 756
Merit: 16
July 18, 2018, 02:08:58 PM
Sadece bounty alanında hizmet verecekse çok fazla ilgi görmez çünkü bu forumda sadece bounty için değil aynı zamanda kripto paralar konusunda da bilgi edinmek için gelen binlerce kişi var. Bakalım sonu ne olacak.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
July 18, 2018, 01:00:43 PM
Bitcointalk varken sırf bounty var diye sacma sapan sitelere kayıt olcak degılız. Zaten amazıxın kampanyalarından gına geldıgı ıcın gırmıyorum 2-3 aydır bıtane bıle duzgun kampanyası olmadı, cok guzel gorunnlerın hepsı pıyasaya 3-4 kat duserek cıktı vs, amazıx bountylerınden kazanamadım acıkcası pek bısey.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
July 18, 2018, 12:59:57 PM
Burada bu kadar tepki oluyorsa, yurutemezler herhalde. Acaba bounty sahiplerininde haberi var mi bu olan olaylardan. Ben maduriyet yasamadim henuz zaten yeniyim.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
July 18, 2018, 11:58:59 AM
Arkadaşlar hepiniz iyi hoş elinizden geldiğince gömmeye çalışmışsınız lakin atladığınız birşey var. Gömenlerin çoğu Sr. Member Full Member ve üstü. Yani tuzu kuru adamlar. Newbie ve Jr Member olan arkadaşlara sesleniyorum. Ömür billah member'dan öteye geçemeyeceksiniz. Yeni forumda merit diye birşey yok. En azından ilk etapta yok. Yani girip üyelik kasabilirsiniz ki yüksek rütbeli gömenlerin hepside tıpış tıpış geliyor moonforum'a. Ayrıca Amazix bountylere katılım şartı olarak moon forum isterse ilerde o zaman görürüm hepinizi.
iyi buyrun gidin orada kasın zaten turklerden baska yazanda yok. moon forumunuzda size mutluluklar.
Dipnot: daha önce acılan hicbir forum basarıya ulasamadı.
full member
Activity: 504
Merit: 120
July 18, 2018, 10:51:44 AM
Arkadaşlar hepiniz iyi hoş elinizden geldiğince gömmeye çalışmışsınız lakin atladığınız birşey var. Gömenlerin çoğu Sr. Member Full Member ve üstü. Yani tuzu kuru adamlar. Newbie ve Jr Member olan arkadaşlara sesleniyorum. Ömür billah member'dan öteye geçemeyeceksiniz. Yeni forumda merit diye birşey yok. En azından ilk etapta yok. Yani girip üyelik kasabilirsiniz ki yüksek rütbeli gömenlerin hepside tıpış tıpış geliyor moonforum'a. Ayrıca Amazix bountylere katılım şartı olarak moon forum isterse ilerde o zaman görürüm hepinizi.

Amazix bountyleri zaten çok kısıtlı bir kesime yapacak artık Cheesy Değiştirdi kuralları. Moonforumu açarak da kampanyalarına direkt olarak reklam yapacağı alan yaratıyor(Yaratabilirse). Ayrıca kendinize onlara muhtaç gibi hissetmeyin, onlar size muhtaç Cheesy

İşin bir diğer tarafına bakalım.

Forumda 808 başlık açılmış, 223'ü Türkçe bölümünde Türklerin diğer bölümlere açtığı başlıklar hariç.

2790 post atılmış, 1688'i Türkçe bölümünde Türklerin diğer alanlara attıklarını hariç.

Aktif 200 civarı üye var diyor bunun da yarıdan fazlası Türk zaten.

Hani birşeyler yapacaksanız niye elin adamının açtığı siteyi yükseltmeye çalışıyorsunuz? Cheesy Gidin kendiniz açın yahu zaten çalan da oynayan da sizsiniz.

member
Activity: 434
Merit: 16
July 18, 2018, 09:32:44 AM
full member
Activity: 672
Merit: 100
July 18, 2018, 07:29:51 AM
bence de bu forum gibisi yok. şimdi millet burayı bırakaıp oraya neden geçsin ki. zaten amazix bountylerinde son zmanalrda ödül dagıtımlarında felan şikayetler vardı sanırım. öyle başlık felanda vardı forumda. bakıp görecez nasıl olacaak.
full member
Activity: 350
Merit: 105
July 18, 2018, 06:36:51 AM
Amazix giren herkese 1  Ltc vericez dese herkes girer Ltcyi alır geri gelir. BTT artık geleneksel olmuş insanlar alışmış. Bırakın yerinden etmeyi 1 gram oynatamaz. Ayrıca bu ekibin hiç bir kampanyasına katılmadım katılmayı da düşünmüyorum katılmak isteyenler o foruma gidebilir. Dün sağolsun bizim Türkler çoşturdu forumu. Gece de 100 post atıp member olacaklardı Smiley
full member
Activity: 742
Merit: 112
July 18, 2018, 06:06:01 AM
amaize her ne kadar hunterlara karşı tavrı belli olsa moonforuma üye olmamak için sebep yok. makale onaylatması zor kabul ediyorum ama imza kampanyaları zorlanabilir. btt forumun alternatifi olabilecek her foruma üye olurum.
newbie
Activity: 168
July 18, 2018, 05:54:41 AM
amazix in kurdugu forum bitcointalka rakip olamaz çok zor . basit bir yer bitcointalk gibi global her türlü insana hitap eden bir site çok zor bu saatden sonra
full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
July 18, 2018, 05:47:15 AM
Altcoinstalks bile aldığı kampanyalar ile tam anlamı ile tutmamışken boş hayaller peşinde koşuyorlar
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
July 18, 2018, 04:48:14 AM
allahım o renkler o ahenk ne! ulan turuncu beyazı cokmu dusunduler acaba?forumda 5 dk dan fazla durmamızı ıstemıyorlar heralde. ayrıca tutmaz
newbie
Activity: 168
July 18, 2018, 04:22:01 AM
bitcoine kısa sürede rakip olamaz ama bounty kampanyaları moonforuma kayacaktır. bir hesap açmanın zararı yok. her iki forumda da mesajlar atılır. sonuçta kısa sürede hero olmak mümkün. ama amazix bountylerinden söz ediyoruz. katı kurallar ortada bunu da es geçmeyin.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
July 18, 2018, 04:09:11 AM
bitcointalk kadar olamaz atbikide farklı platform her zaman iyidir orayada bakarız arada kampanyalar olur onlara katılırız ama ne kadar öderler kampanya ödüllerini bilmem Cheesy
full member
Activity: 602
Merit: 118
July 18, 2018, 04:07:28 AM
çok mu pollyannacılık yapıyorum bilmiyorum ama belkide bounty hunterları düşündükleri için yapmışlardır. Misal theymos dese ki bountyler kaldırıldı forumdan. Napacağız ? Ben şahsen bounty kovalayan birisiyim direk geçiş yapabilirim oraya. Ha ne kadar adaletli olurlar bilemem. Hak yediklerine şahit oldum mu ? Evet oldum repux da. Ama eğer theymos böyle bişey söylerse de yapacak bişeyin olduğunu düşünmüyorum.En azından hunterlar için.

hocam size katılıyorum. şu da bir gerçek ki bountylerde bu kadar hak yiyen kişilerin kurdukları forumlardan ne çıkar. kesin hak yerler. sen biraz sesini yükselttin mi forumdan atılırsın. şuan ki mevcut forumda karışan eden yok istediğimiz özgür ortam mevcut. yeni açılacak yer de bu olabilir mi. ilk başlarda evet ama dediğim gibi biraz sesin yükselirse forumdan atılırsın.
full member
Activity: 420
July 18, 2018, 03:46:37 AM
çok mu pollyannacılık yapıyorum bilmiyorum ama belkide bounty hunterları düşündükleri için yapmışlardır. Misal theymos dese ki bountyler kaldırıldı forumdan. Napacağız ? Ben şahsen bounty kovalayan birisiyim direk geçiş yapabilirim oraya. Ha ne kadar adaletli olurlar bilemem. Hak yediklerine şahit oldum mu ? Evet oldum repux da. Ama eğer theymos böyle bişey söylerse de yapacak bişeyin olduğunu düşünmüyorum.En azından hunterlar için.
full member
Activity: 476
July 18, 2018, 03:28:47 AM
Neden yeni forumlar tutmasınki?  Ben tutmaması için neden göremiyorum.
Çünkü forum devri bitti. Geçmişten gelen bi popülaritesi yoksa artık forumlar tutmaz. Yerine facebook geldi, twitter geldi, discord geldi. Forum yapısı artık gereksiz.
Geçmişten bi başarısı varsa ancak o zaman. Mesela Donanımhaber, mesela burası. En az 10 yıllık forumlar bunlar...

Kesinlikle katılıyorum dostum. Sadece eski forumlar hayatta kalabiliyor. Çünkü yeni nesil forum nedir nasıl kullanılır bilmiyor. Bu sebeple genelde sosyal medya ile ilgileniyorlar. Bakınız geçmişe r10 wmaraci iyinet donanım ceviz bunlar çok eski ve emek verilmiş forumlar.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
July 18, 2018, 03:14:43 AM
Neden yeni forumlar tutmasınki?  Ben tutmaması için neden göremiyorum.
Çünkü forum devri bitti. Geçmişten gelen bi popülaritesi yoksa artık forumlar tutmaz. Yerine facebook geldi, twitter geldi, discord geldi. Forum yapısı artık gereksiz.
Geçmişten bi başarısı varsa ancak o zaman. Mesela Donanımhaber, mesela burası. En az 10 yıllık forumlar bunlar...
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
July 18, 2018, 02:47:48 AM
buda gelir buda geçer üye olmaya dahi gerek duymadım kriptocu adamın yeri bitcointalk forumudur.dünyada bu kadar üyesi olup kripto konuşulan başka bir forum yok en iyi bilgilendirici forum olduğunu düşünüyorum.macera aramak isteyen üye olsun takılsın hatta bazı nicklere baktım bizim forumdan baya adam var.bence boşyere uğraşıyorsunuz
Pages:
Jump to: