Pages:
Author

Topic: Amazix kendi forumunu kurdu! - page 9. (Read 1073 times)

full member
Activity: 392
Merit: 101
July 17, 2018, 10:51:37 AM
Amazix artık işleri berbat etti diyebiliriz bu forum da düzen olarak daha yeni bir görünüme vs. sahip olabilir ama ben kimsenin BTT yi bırakıp da kolay kolay oraya gideceğini zannetmiyorum.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
July 17, 2018, 10:01:37 AM
Vay çakallar btt'ye rakip olmaya çalışıyorlar bi de öyle mi?
TUTMAZ. O iş zor.

Ayrıca kim dedi Amazix'in diye? Hiç bi yerde bi bilgi yok bununla alakalı.

AmazixOfficial üyeliği paylaştı ben bir adet üyelik aldım fakat Moonforum asla Bitcointalk'a rakip olabilecek bir forum değil, bounty için kurulan bir forumdan hayır gelmez biz burada toplulukla iç içeyken orada bounty hunterler ile iç içe olacağız ayrıca Theymos gibi adil bir yönetici varken kendimi ne olduğu belli olmayan bir grubun ellerine teslim edemem daha geçen gün Borracha'nın parasını çalmışlardı.
Vay be. Şimdi ben de gördüm gerçekten resmen açmışlar.
İçimden "sen kim köpeksiniz" diyesim geldi bunlara Cheesy

Btt'nin temelinde satoshi var bi kere. Bounty forumundan öteye gidemez. Buradaki bounty'ler için oraya üye olup raporları oraya atmayı zorunlu koşabilirler. O zaman da ico ekipleri karşı çıkar. BTT'nin popülaritesi ile oranınki bir değil. Daha sıfırdan açmışlar. 1-2 seneye belki ancak bi yer edinirler kendilerine.
newbie
Activity: 21
Merit: 0
July 17, 2018, 09:57:42 AM
TUTMAZ. O iş zor.

vallaha hocam telegram kanallarında şöyle bişey paylaştılar, o yüzden böyle sonuca vardım. tabi sadece duyurusunu da yapmış ola bilirler.

Are you ready for the ultimate crypto forum?

A place where you can discuss about airdrops, bounties, ICOs, the latest blockchains, comment the freshest news about the world of cryptocurrencies or simply chill out and have a friendly chat about any trivial topic with other crypto-enthusiasts.

With a fresh responsive design (also for mobile devices and Tapatalk), lots of features and a friendly team behind the scenes, we are proud to present you the MOON FORUM.

Register today and feel free to send us your thoughts, comments, criticism or suggestions to improve it to [email protected]. Remember this is just the first version and that many more features are on the way.

We’re waiting for you!
www.moonforum.net
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
July 17, 2018, 09:57:05 AM
Bunu ben de duydum ya çeşitli telegram gruplarında böyle bir muhabbet dönüyor hatta yanlış anlamadıysam millet çoktan rank atlamış bile. Hergün yeni bir şey çıkıyor valla ilginç.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
July 17, 2018, 09:57:00 AM
TUTMAZ. O iş zor.

AmazixOfficial üyeliği paylaştı ben bir adet üyelik aldım fakat Moonforum asla Bitcointalk'a rakip olabilecek bir forum değil, bounty için kurulan bir forumdan hayır gelmez biz burada toplulukla iç içeyken orada bounty hunterler ile iç içe olacağız ayrıca Theymos gibi adil bir yönetici varken kendimi ne olduğu belli olmayan bir grubun ellerine teslim edemem daha geçen gün Borracha'nın parasını çalmışlardı.
full member
Activity: 616
Merit: 101
July 17, 2018, 09:56:13 AM
Burda kolay multi katamıyoruz kampanyalarımıza kendi forumumuzda rahat katarız diyorlar yani
member
Activity: 539
Merit: 20
July 17, 2018, 09:55:48 AM
Amazix'in yönettiği bountylere KYC başlattığından beri katılmıyorum. Ayrıca forumda diğer arkadaşların yazdığı makale vs konularındaki ayrımcılıklar da epey fazla. Dolayısıyla amazix'e hiç güvenmiyorum kendi forumlarında ne çakallıklar döner belli değil.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
July 17, 2018, 09:53:04 AM
TUTMAZ. O iş zor.

newbie
Activity: 21
Merit: 0
July 17, 2018, 09:51:29 AM
evet arkadaşlar, konu isminden de anlayacağınız gibi, AmaZix ekibi işleri büyütmekte devam ediyo. BTT`ye merit sistemi getirilenden beri, yeni üyelerin önü kesildi. o yüzden çok geç olmadan üye olup rank atlamakta fayda var. yeni forumun arkasında amazixin olması, bu forumu diğer alternatiflerden bi tık ileri atıyo.

https://www.moonforum.net/
ref kısmına orxanism yaza bilirsiniz.
Pages:
Jump to: