Pages:
Author

Topic: [ANN] Alt.Estate — Tokenle Emlak Ticareti! ABD, Japonya, Avrupa... [BOUNTYHIVE] - page 2. (Read 637 times)

newbie
Activity: 98
Merit: 0
emlak ticaretini bile kripto ile sağlıyorlar, baya gelişiyor bu sektör desenize Smiley
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
arkadaşlar merhaba Alt.Estate bountysine katılanlar bountyhive panelinde bountyden ne kadar kazandıklarıno bugün görebilecekler. 16 haziran Utc-12 23:30 yani türkiye saati ile 1-2 saat sonra panelinizde ödülleriniz görülecektir.
hero member
Bu güzel haber. En azından projenin iptali söz konusu değil artık. Piyasalarda düzeldikten sonra herhalde güzel getiri sağlar diye düşünüyorum.

katılıyorum. son zamanlarda bir çok ico projesi patlıyor, softcap hedefleri de çok yüksek değildi ve geçildi, yoluna devam ediyor.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Bu güzel haber. En azından projenin iptali söz konusu değil artık. Piyasalarda düzeldikten sonra herhalde güzel getiri sağlar diye düşünüyorum.
hero member
Presale ile 1M$'lık softcap yapmışlar. 30 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında public sale yapacaklar. Hardcap hedefleri ise 15M$. Public sale satışlarında şimdilik %20'lik bonus yapacaklar. 10 ETH ve üstü alımlarda bonus miktarı %30 olacakmış.

bilgilendirme için teşekkürler, bu arada Alt.Estate softcap olan 1M$'ı geçmiş bulunuyor, herkese bol şans...
hero member
Hocam çeviri için teşekkürler emeğine sağlık emlek piyasası her geçen gün artıyor bu artmayla birlikte çok projede ortaya çıkıyor bu proje o başarılı projelerden biri olmuş gibi görünüyor

rica ederim, yatırım yada bountysine katılanlara şimdiden bol şans dilerim bakalım bu proje iş yapacak mı göreceğiz.
member
Activity: 518
Merit: 15
Presale ile 1M$'lık softcap yapmışlar. 30 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında public sale yapacaklar. Hardcap hedefleri ise 15M$. Public sale satışlarında şimdilik %20'lik bonus yapacaklar. 10 ETH ve üstü alımlarda bonus miktarı %30 olacakmış.

member
Activity: 162
Merit: 10
Hocam çeviri için teşekkürler emeğine sağlık emlek piyasası her geçen gün artıyor bu artmayla birlikte çok projede ortaya çıkıyor bu proje o başarılı projelerden biri olmuş gibi görünüyor
hero member
Global düzeyde emlak piyasası artıyor çok ciddi projeler okumuştum bu da onlardan biti olmuş dijital sektörde başarılı olacağı kanaatim tam

Öyle görünüyor tabii bu piyasada neyin ne olacağı bello değil. Bu projeye yatırım yapan yada bountysine giren arkadaşlara şimdiden bol şans.
newbie
Activity: 28
Global düzeyde emlak piyasası artıyor çok ciddi projeler okumuştum bu da onlardan biti olmuş dijital sektörde başarılı olacağı kanaatim tam
member
Activity: 910
Merit: 10
Çeviri için teşekkürler bu alt.esate emlak projesi diğer ico projelerine göre farklı duruyor bakalım iş yapacak mı göreceğiz.
hero member
Emlak piyasası ile kripto para piyasasını birleştiren ender platformlardan. Ekibi de tecrübeli. Sundukları çözümler de çok gerçekçi. Hatta örnek dairelerini bile hazırlamışlar  Avrupa , Amerika ve Japonya'dan.

kesinlikle katılıyorum, bakalım başarılı olabilecekler mi teoride her şey güzel görünüyor. yatırım yapmak isteyen arkadaşlar iyice araştırma yapsınlar yada bountysine katılsınlar Türkçe white paper'da konuda var, bol şanslar.
newbie
Activity: 56
Emlak piyasası ile kripto para piyasasını birleştiren ender platformlardan. Ekibi de tecrübeli. Sundukları çözümler de çok gerçekçi. Hatta örnek dairelerini bile hazırlamışlar  Avrupa , Amerika ve Japonya'dan.
hero member
Alt.Estate'ın bir kaç kampanyasına bountyhive platformu üzerinden katılmıştım bende yarın kampanyaya girişler bitiyormuş.

Evet bounty katılımı sona eriyor şimdiden bol şanslar.
hero member
Topluluğu bilgilendirmek adına proje fikrinde gördüğüm sıkıntıları paylaşmak isterim.
Özellikle projenin kurgusunu anlamak için Kullanım Senaryosu başlıklarının dikkatli bir şekilde okunmasını öneriyorum.
Ama kazın ayağı öyle değil arkadaşlar, TAPU devri diye bir gerçek var. hangi ülkede olursan ol. Tapu devirlerinde karşılık ödemenin banka aracılığı ile yapılması isteniyor.
dolayısı ile ben coinlerimi fiata ye çevirmeyeyim masak veya bulunduğunuz ülkeye göre karşılığı ile  ile uğraşmayayım diye bir şey yok!
Özetle,

fikir güzel ama uygulanabilirliği yok! 5.6 Kullanım Senaryosundaki Jin fu babayı alır anca Smiley

Ama şu olur;
Alt. Estate, Grup emlak sahiplerinden parasını öder emlağı satın alır. Buna karşılık belli bir kar koyarak TOKEN çıkarır.
Jin Fu gider bu Tokenları btcleri etherleri bastırır satın alır. Sonra Alt. Estate Grup ilgili gayrimenkulu tapu devri yapmaksızın Jin Fu nun kullanımına verir.
ama tapu hep şirketin üstüne kalır. Atıyorum 5 sene sonra Jin Fu bu gayrimenkulu satmak istediğinde elindeki TOKEN ları oluşacağı ümit edilen ikincil pazar da satar coinlerini geri alır.
Ama tahminim bu iş patlar!

Bilgilendirmeler için teşekkürler, her projede olduğu gibi bu projede de riskler mevcuttur bu proje teoride cazip görünüyor pratikte işler mi orası görülecektir. ICO'ya yatırım yapmak borsada işlem yapmaktan daha da risklidir, o yüzden güvendiğiniz ICO projelerinin bountysine girmek her zaman en mantıklın yoldur.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
Alt.Estate'ın bir kaç kampanyasına bountyhive platformu üzerinden katılmıştım bende yarın kampanyaya girişler bitiyormuş.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Topluluğu bilgilendirmek adına proje fikrinde gördüğüm sıkıntıları paylaşmak isterim.
Özellikle projenin kurgusunu anlamak için Kullanım Senaryosu başlıklarının dikkatli bir şekilde okunmasını öneriyorum.
Ama kazın ayağı öyle değil arkadaşlar, TAPU devri diye bir gerçek var. hangi ülkede olursan ol. Tapu devirlerinde karşılık ödemenin banka aracılığı ile yapılması isteniyor.
dolayısı ile ben coinlerimi fiata ye çevirmeyeyim masak veya bulunduğunuz ülkeye göre karşılığı ile  ile uğraşmayayım diye bir şey yok!
Özetle,

fikir güzel ama uygulanabilirliği yok! 5.6 Kullanım Senaryosundaki Jin fu babayı alır anca Smiley

Ama şu olur;
Alt. Estate, Grup emlak sahiplerinden parasını öder emlağı satın alır. Buna karşılık belli bir kar koyarak TOKEN çıkarır.
Jin Fu gider bu Tokenları btcleri etherleri bastırır satın alır. Sonra Alt. Estate Grup ilgili gayrimenkulu tapu devri yapmaksızın Jin Fu nun kullanımına verir.
ama tapu hep şirketin üstüne kalır. Atıyorum 5 sene sonra Jin Fu bu gayrimenkulu satmak istediğinde elindeki TOKEN ları oluşacağı ümit edilen ikincil pazar da satar coinlerini geri alır.
Ama tahminim bu iş patlar!

hero member
Beğendiğim iki emlak projesinden bir tanesi alt.estate yakından merakla takip ediyorum sonucunu

White paper'i okuduğunuzu tahmin ediyorum, eğer kafanıza yattıysa ne ala şimdiden bol şans.
hero member
Alt.Estate white paper'ini okuduysanız proje kafanıza yatıyorsa pre-sale satış şu an açık ico öncesi daha avantajlı fiyattan satın almak isterseniz,

kendi sitesinden satın alabilirsiniz https://alt.estate/
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
Beğendiğim iki emlak projesinden bir tanesi alt.estate yakından merakla takip ediyorum sonucunu
Pages:
Jump to: