Pages:
Author

Topic: [ANN] Alt.Estate — Tokenle Emlak Ticareti! ABD, Japonya, Avrupa... [BOUNTYHIVE] - page 3. (Read 637 times)

hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Bountthive üzerinden dağıtım yaptıkları için bountysine katılanların tokenleri zamanında alacağına inanıyorum bir bounty Hunter olarak şu lanet imzada 15 haftamı bitirdim eğer biterse bir gün bende bountyhive katılabilirim

bountyhive token dağıtımı üzerine en sorunsuz sistem bu konu hakkında şüpheniz olmasın, şimdiden bol şanslar.
hero member
Whitepaperı inceledim ekip oldukça iddialı ve güzel bir iş çıkarmışlar. Daha önceki sıkıntılı projelerden biraz uzak başarılı olacak gibi.

şu an için emlak alanındaki en mantıklı proje olarak görünüyor teoride ico ilgisine göre şekillenecektir her şey.
hero member
Emlak alanında güzel projeler ortaya çıkmaya başladı tabi tanıtımda önemli. Özellikle bountyhive ekibi ile güzel yerlere gelebilecek bir proje

katılıyorum, proje güzele benziyor vaat ettiklerinin %50'sini yapabilse uçar gider diye düşünüyorum.
member
Activity: 490
Merit: 16
Bountthive üzerinden dağıtım yaptıkları için bountysine katılanların tokenleri zamanında alacağına inanıyorum bir bounty Hunter olarak şu lanet imzada 15 haftamı bitirdim eğer biterse bir gün bende bountyhive katılabilirim
member
Activity: 140
Merit: 10
Whitepaperı inceledim ekip oldukça iddialı ve güzel bir iş çıkarmışlar. Daha önceki sıkıntılı projelerden biraz uzak başarılı olacak gibi.
member
Activity: 224
Emlak alanında güzel projeler ortaya çıkmaya başladı tabi tanıtımda önemli. Özellikle bountyhive ekibi ile güzel yerlere gelebilecek bir proje
hero member
Diğer emlak endeksli projelere göre daha çok öne çıktığını düşünüyorum. Bunun da en büyük sebeplerinden biri bölünebilir alım satım fırsatı vermesi

kesinlikle katılıyorum. bu sistem ülkemizde bile başlayacak sanıyorum. bir evin belli hisselerini satın almak mümkün olacak keza bunun kripto ile olması demek uluslar arası gayrimenkul hissesi alıp satabilme avantajı sağlıyor.

Emlak piyasasına yeni bir soluk getireceği aşikar. Umarım ülkemizde de talep edilir bir konuma yerleşir.

bizim gibi ülkelerde emlak fiyatları uçuk olduğu için bu sistem bizim ülkemizde de çalışır tabii bu proje sayesinde mantıken başka ülkelerden de bir gayrimenkulün hissesini alıp satıyor olabileceğiz teoride bir devrim bakalım pratikte neler olacak göreceğiz.
hero member
Bence diğerlerinden mülk bülünürlüğü onu öne taşıyan şartlardan birtanesi seffaflığı konusunda iddalı bence diğerlerinden daha önde olan bir proje

öyle görünüyor, bakalım Alt.Estate başarılı olabilecek mi göreceğiz.
hero member
Çeviri için teşekkür ederim. Birçok emlak projesi gördüm fakat bu biraz farklı sanki. Hisse senedi alır gibi emlak almak mı? Peki buradaki hak nasıl doğuyor? Yani bir mülkün 1000'de 1'ini alarak? O pay kadar mülkiyet sahibi mi oluyoruz yoksa, o mülkiyetin değerlendirilmesinden kaynaklanan kazanca o pay kadar hak mı kazanıyoruz?

altcoin alıyorsunuz gibi düşünün, o coin'in bir nevi nasıl hissedarı oluyorsanız ev satışlarında da bu proje bunu amaçlıyor bu başlıkta Türkçe white paper'i okuyup daha detaylı bilgi alabilirsiniz, bol şans.
jr. member
Activity: 264
Merit: 1
Diğer emlak endeksli projelere göre daha çok öne çıktığını düşünüyorum. Bunun da en büyük sebeplerinden biri bölünebilir alım satım fırsatı vermesi

kesinlikle katılıyorum. bu sistem ülkemizde bile başlayacak sanıyorum. bir evin belli hisselerini satın almak mümkün olacak keza bunun kripto ile olması demek uluslar arası gayrimenkul hissesi alıp satabilme avantajı sağlıyor.

Emlak piyasasına yeni bir soluk getireceği aşikar. Umarım ülkemizde de talep edilir bir konuma yerleşir.
member
Activity: 154
Bence diğerlerinden mülk bülünürlüğü onu öne taşıyan şartlardan birtanesi seffaflığı konusunda iddalı bence diğerlerinden daha önde olan bir proje
newbie
Activity: 122
Merit: 0
Çeviri için teşekkür ederim. Birçok emlak projesi gördüm fakat bu biraz farklı sanki. Hisse senedi alır gibi emlak almak mı? Peki buradaki hak nasıl doğuyor? Yani bir mülkün 1000'de 1'ini alarak? O pay kadar mülkiyet sahibi mi oluyoruz yoksa, o mülkiyetin değerlendirilmesinden kaynaklanan kazanca o pay kadar hak mı kazanıyoruz?
hero member

jr. member
Activity: 264
Merit: 1
hero member
bu kampanyanın bountysi ne zaman bitecek acaba? ödülleri ne zaman dağıtacaklar bilginiz var mı hocam?

merhabalar,

bounty 21 martta başladı, 10 mayısta bounty katılımı bitiyor, 31 mayıs ico bitiyor ve temmuz 9'da bounty gelirleri dağıtılacak.

daha fazla detay için; https://bountyhive.io/browse/Alt.Estate
member
Activity: 108
Merit: 14
ROBOTINA
bu kampanyanın bountysi ne zaman bitecek acaba? ödülleri ne zaman dağıtacaklar bilginiz var mı hocam?
hero member
Çeviri için çok teşekkürler. Bende bu ico'dan Bountyhive sitesi vasıtası ile haberdar oldum bir kaç kampanyasına katıldım site üzerinden.

İlginize teşekkür ederim,bol şans.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
Çeviri için çok teşekkürler. Bende bu ico'dan Bountyhive sitesi vasıtası ile haberdar oldum bir kaç kampanyasına katıldım site üzerinden.
hero member
emlak projeleri çoğaldı, bountyhive'ın destek vermesi ciddi bir avantaj başarıya ulaşması noktasında.
ancak bountyhive projeleri ico bittikten sonra çok ciddi dumplanıyor. bu yüzden ico başarısına göre bir miktar ico bittikten sonra alım yapabilirim. Dumplanmazsa da fiyat yatırım yapmayacağım gibi duruyor bu projeye.

evet son dönemde emlak projeleri lanse ediliyor ICO dünyasında bunlar başarılı olursa kripto para piyasasına güzel para akar. düşündüğünüz strateji son derece mantıklı, bol şans.
hero member
emeğine sağlık kesinlikle takip edilmesi gereken bir proje.

teşekkür ederim, proje hakkında Türkçe kaynaklarda mevcut white paper vs. iyi günler dilerim.
Pages:
Jump to: