Pages:
Author

Topic: [ANN] [BNT] Bancor Protokolü | Akıllı-Tokenler için protokol - page 73. (Read 74133 times)

hero member
Activity: 658
Merit: 500
Kampanyasi biraz karisik. Her sey icin ayri token veriyor bu tokenlerin degerleri nelerdir? Yoksa hepsi ayni token sadece ayri gostermek icinmi farkli isim yapmislar
o tokenlerle biere bir asıl tokeni takas edecekmişiz hangi parayı kastığının çok bir önemli yok bounty bölümünde zaten incelersen orada açılamalı var
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Şansıma kampanyaya katılamıycam member seviyesinin alınmaması üzücü Cry . 30 mayısta başlıycak diye biliyordum imza kampanyası ama 8 hafta sürücek diyor 30 haziranda biticek diyor bu bilgilere göre 30 nisan tarihinde başlamış olması gerekiyor kampanyanın yanlış mıyım Huh
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Kampanyasi biraz karisik. Her sey icin ayri token veriyor bu tokenlerin degerleri nelerdir? Yoksa hepsi ayni token sadece ayri gostermek icinmi farkli isim yapmislar
hero member
Activity: 700
Merit: 553
yerimizi alalım önlerden.

güzel proje.
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
forumdan beyinsi yi habersizce ve sessizce uzaktan takipteyim Smiley hocamın buldugu projeler genel anlamda sağlam cikiyor. girdiği imzalara genelde ico olarak giriyorum daha zarar ettiğim olmadi. bunda da zarar etmem diye düşünüyorum gerçi daha 30'una cok varmiş şimdilik takiliyorum ben o zaman. tokencard ve aragon demiştiniz sanirim en son token'e yetişemedik ama aragon'a giricem aragorn muydu yada o lord of the rings demiydi şuan beyin yandi. teşekkürler. Cheesy takipteyim.
hero member
valla yüksek beklenti oluştu bu coinde umarım başarılı geçer bende finasn kaynaklarımı zorlayarak  giriş yapayım beri Smiley
takencard ile ortak iş yapmaları da ilgimi çekti gerçi tam ortaklık mı yoksa bizemi öyle geldi çözemedim daha
hero member
Activity: 644
Merit: 502
İEX in imzası haftaya bitiyor hemen buna geçeceğim. BTC' de biriktiyorum. En az 1 BTC atacağım ama .
sr. member
Activity: 392
çok farklı ve geleceği parlak bir proje gibi görülüyor. imza için full member istemesi kötü olmuş. ilk etki önemlidir onu yakalamış sanırım.

coininiz bol olsun..
full member
Activity: 196
Merit: 100
Çok karışık bir sistem kurmuşlar gördüğüm kadarıyla bounty için birden fazla token var. Bounty tokenleri toplam arzın 0.2 kadarmı olacak
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Hayırlı Olsun:)

Şu ikinci mesajı arada kontrol edin, Ödül kampanyalarıyla ilgili bilgiler geldikçe burayı güncelleyeceğim. Kayıt formu yok, herşey daha yeni başladığı için eksikler var.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.18855658

Siteye Mutlaka şimdiden üye olun: https://app.bancor.network Nasıl üye olunacağı hakkında genel bilgiler ikinci mesajda...
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
geçen hafta full member oldum. ucundan girebiliyorum imzaya Grin
hero member
ico su olacak mi hocam bunun . tokencard tan bahsetmişsinizde ortaklık anlamında. bunlar da acaba tokencard gibi  bir presale felan mi cikarirlar. ben sitede göremedim bountyler var da ico su daha yok gibi.

Ico 30 Mayıs'ta. Presale olmayacak.

Bu Bancor'un Sistemi: https://app.bancor.network/

Bu da Bancor'un Sitesi: https://bancor.network/
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖
Bu adamların kafayı çok çalısıyor ( Sonuçda hadislere göre kıyamete kadar yaşayacaklar) . Proje hem ilginç hemde çok gelişmiş. Coin olarak bence çığır açacak.
sr. member
Activity: 448
Îmza kampanyasına gireyim,idare eder proje  kazandırır.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Beyinsi radar gibisin valla ne diyeceğimi bilemiyorum hangi ara kaptın ben göremedim  Grin
Proje çok ses getirecek gibi gözüküyor özellikle tokencard ile ortaklık yapmaları bile yeterli..
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Guzel ve etkileyici bir projeye benziyor. Chat robotlari merak uyandiriyor sanki yapay zeka serpilmis bir proje

İmzasina katilabilirim.
Bol sanslar.  Wink
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
ico su olacak mi hocam bunun . tokencard tan bahsetmişsinizde ortaklık anlamında. bunlar da acaba tokencard gibi  bir presale felan mi cikarirlar. ben sitede göremedim bountyler var da ico su daha yok gibi.
hero member
valla bounty olayına baktım çok ilglin geldi bişey anlşamadım ama ilginç olduğu kesin Cheesy
msj adamalara ne bounty girceğimi mi söylicem ki?
hero member
bir-iki gün önce icosu tamamlanan TokenCard ile Bancor ortaklık yapacakmış. Kredi Kartı çıkaran proje...
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Çok güzel proje. Takımda çok sağlam gözüküyor. Messenger ın botunu kullanmaları falan cok ilginç.
Pages:
Jump to: