Pages:
Author

Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI - page 3. (Read 18571 times)

full member
Activity: 448
Merit: 100
bounty sayfasına girmiyor ödülünü çekebilen var mı sözde 23 mayısta dağıtacaklardı.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Ödül için kyc gerekiyor mu?

o zamanlar kyc de yoktu ki. Smiley ama muhtemelen şimdi kesin getirirler diyeceğim bu sefer de zaten hali hazirdaki bounty sayfasina girişi iptal etmişler sanirim. elinde liste olan varsa paylaşabilirmi bakalim bizde. bounty'lerin üzerine çökecekler gibi düşünüyorum ama hadi hayirlisi bakalim.

Çökmesine çökemezler de kyc işi olursa bende hesabı satarım. bu kadar zaman bekledikten sonra ödüllerin üstüne yatacaklarını sanmıyorum bounty sayfasınada giriliyor sözde bu gün dağıtılacaktı herhangi bir gelişmeden haberdar olan aydınlatırsa sevinirim.

http://old.exscudo.com/  Bu adresten hesabınıza tanımlı email ve sifrenizle giriyorsunuz eskisi gibi. Kapatmadılar bu kısmı bounty dashboard da aynen duruyor ödül Eon tokenlarıda. Yeni sitenin en tepesinde mevcut bu link. Bu arada mailler almaya basladım Exscudo başlıklı dunden beri mailler [email protected] bu adresten geliyor. (Iki taneside [email protected] mail adresinden gelmiş. Bu gayet resmi görünüyor ama ne diye böyle linkler atılıyor anlayamadım orasını. Belki birşeyleride test ediyor olabilirler) Gayet profesyonelce düzenlenmiş resmi mail hesabından gelen mail baslıgı ile aynı tanımlı isim kullanılmış. Sanki bir şey yapmak istemişizde onay vermemiz gerektiğine dair tıklanılcak bir link içeren emailler bunlar. AMAN TIKLAMAYIN arkadaşlar. Ödül spreadsheetler üzerinden maillerinizi herkes görebiliyor ve basit oyunlarla Exscudo resmi hesaba benzetilipde mail atılmış gibi yapıyorlar ve phishing olayları boyle oluyor işte. Exscudo nun bize bilgi gönderdiği resmi mail adresi [email protected] başka adreslerden atılmamış maillere itibar etmeyin.
full member

o zamanlar kyc de yoktu ki. Smiley ama muhtemelen şimdi kesin getirirler diyeceğim bu sefer de zaten hali hazirdaki bounty sayfasina girişi iptal etmişler sanirim. elinde liste olan varsa paylaşabilirmi bakalim bizde. bounty'lerin üzerine çökecekler gibi düşünüyorum ama hadi hayirlisi bakalim.

Çökmesine çökemezler de kyc işi olursa bende hesabı satarım. bu kadar zaman bekledikten sonra ödüllerin üstüne yatacaklarını sanmıyorum bounty sayfasınada giriliyor sözde bu gün dağıtılacaktı herhangi bir gelişmeden haberdar olan aydınlatırsa sevinirim.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255

cokemezler cunku zinciri olmadıgı icin coini taşıyamıyorduk. sitede bi yerden boutny kısmına geçiş vardı. geçen ay kontrol etmiştim. kyc saçma olmuş. hesabı komple satarım kyc yapacagıma.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

hero member
Activity: 882
Merit: 507
1 yıldır ne olacağı belli olmayan bir İco diyebiliriz her hafta bir güncelleme olsa dahi sonuca gidemediler.
full member
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Bugün bir gelişme olacaktı diye hatırlıyorum .

14.05 - EON Mainnet deployment
16.05 - KYC procedure implementation
17.05 - 1st wave of tokens distribution: we will distribute Investment tokens and Bounty tokens first
21.05 - exchange will be launched on production servers and users will be able to participate in its stress-testing
22.05 - users can deposit EON, BTC, ETH, BCH on Exscudo exchange
23.05 - users can open orders on the exchange
24.05 - trading starts. withdrawal is available in manual mode

aynen geliyor gönlümün fatihi Cheesy bi scam çıkamadı bir türlü . ama yaparlarsa bountyciler çok kazancaklar valla Cheesy
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
Bugün bir gelişme olacaktı diye hatırlıyorum .

14.05 - EON Mainnet deployment
16.05 - KYC procedure implementation
17.05 - 1st wave of tokens distribution: we will distribute Investment tokens and Bounty tokens first
21.05 - exchange will be launched on production servers and users will be able to participate in its stress-testing
22.05 - users can deposit EON, BTC, ETH, BCH on Exscudo exchange
23.05 - users can open orders on the exchange
24.05 - trading starts. withdrawal is available in manual mode
sr. member
Bu arada hata bulma ödül programını genişletip toplam hata bulma ödülüne 100.000 eon daha ekliyorlarmış. Bu yapacakları stres testine kalabalık kaıtlım bekliyorlar bu amaçla birde bireysel referans programı başlatmışlar. Sosyal medyada dağıtabileceğiniz referanslı linkler olacak ve üzerinizde kayıt yaptırıldığında sizde ödüle hak kazanacaksınız.  Hadi exscudo güldür yüzümüzü
member
Activity: 224
Merit: 10
Misyon,Geleneksel finans dünyasını ve şifreleme piyasasını bir araya getiren bir platform yaratmaya çalışıyoruz. Ana hedefimiz, İnternet ve kredi kartına erişimi olan herkes için Kripto piyasasına kolay, hızlı, yasal ve güvenli bir erişim sağlamaktır
Hedef güzel umarım başarılı olurlar
sr. member
Beta açık deneme sürümü devam etmekte olup 14 Mayısta bu pazartesi yani ana versiyon açılışına hazırız diye haftalık mail bülteninde bilgilendirmede bulunmuşlar.  Şöyle bir yol haritası çıkartmışlar
14 mayıs : ana versiyon açılışı
16  : KYC prosedür uygulaması
17  : Token dağıtımının ilk dalgası; yatırım ve ödül tokenları önce dağıtılacak demiş. Geriye ne kalıo zaten anlamadım. Bir dağıtımdan bahsedildiğine göre exscudo sitesinde bir token dağıtımı olmuştu. Ama tokenlar o zaman basılmamış olduğu için şimdi tekrar dagıtım deniliyor herhalde yada dashboarddaki tokenlarımız  exscudo borsaya adamlar tarafından aktarılacak herhalde. Neyse görecez artık az kaldı nasılsa.
21  :  Borsa çalıştırılacak ve kullanıcılar stres testine katılma imkanı bulacak.
22  : Kullanıcılar EON, ETH BTC BCH birimlerini depozit yapmaya baslayacak
23  : Kullanıcılar borsada açık emirler girebilmeye başlayacak
24 :  Alım -satım başlayacak. Manuel modda çekim yapabilme imkanı başlayacak.

Evet nihayet bir sene bekledikten sonra ay sona ermeden Exscudo nun operasyonlarının başladığını görebileceğiz. Yatırım yapan ve ödül kazanmıs olan arkadaşlara bol kazanclar ve sansımız acık olsun cümleten
hero member
Activity: 896
Merit: 515
Icosu biteli 1 yıl olacak. Buyuk ihtimalle en az 10x yapacaktır eger basarılı olurlarsa. Markete girdiğinde degerini merak ediyorum
Wings içinde öyle düşünenler yanılmıştı 10x falan ne. Yanlış hatırlamıyorsam bunlar satılmayan coinleride yakmadı. Coinler dağıtılınca ortada buy wall falan durabilir mi ondan bile şüpheliyim.

Satılmayan tokenler en azından 1-2 sene kilitli kalsaymış zaten yakmamaları bile çok ilginç
Var böyleleri, ya tokenı yakmayı bilmiyorlar ve uğraşmak istemiyorlar ya da az sayıda token onların kazancına balta vuruyor: bknz: ekibe ayrılan oran veya az sayıda tokenın yaratacakları platformda deflasyona sebebiyet vermesi gibi nedenlerden token yakmıyorlar.
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
Icosu biteli 1 yıl olacak. Buyuk ihtimalle en az 10x yapacaktır eger basarılı olurlarsa. Markete girdiğinde degerini merak ediyorum
Wings içinde öyle düşünenler yanılmıştı 10x falan ne. Yanlış hatırlamıyorsam bunlar satılmayan coinleride yakmadı. Coinler dağıtılınca ortada buy wall falan durabilir mi ondan bile şüpheliyim.

Satılmayan tokenler en azından 1-2 sene kilitli kalsaymış zaten yakmamaları bile çok ilginç
hero member
Activity: 896
Merit: 515
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
sr. member
An itibariyle Exscudo exchange test versiyonu https://test.exscudo.com/ bu adreste yayına açıldı arkadaşlar. Arabirimi gayet güzel görünüyor. Eski Exscudo hesabınızla giriş yapabiliyosunuz tekrardan hesap açmaya luzum yok. Şimdilik limit emir girebiliyoruz. Yani Anlık market fiyatından alım imkanı yok. Pasif kademeden emri elle giriyorsunuz yani. Preferences kısmındaki linkler çalışmıyor ancak bu işin basit kısımları. Test versiyonu boyunca sistemin çalışabilirliği ile ilgili daha sağlıklı bir fikre sahip olabileceğiz.

sr. member
Activity: 434
Merit: 255
Presale starts on 28th of April!
HAFTALIK GÜNCELLEME

Bu hafta Exscudo beta exchange lansmanı tarihini duyurduk. Exscudo değişimi, Mart 19'dan beri pulic testi için hazır olacak.

Exchange, kişilerin parasıyla çalışan karmaşık bir finansal araçtır, bu nedenle veriler hatasız bir şekilde sorunsuz bir şekilde ilerlemelidir. Exscudo değişiminin açık beta testine başlamadan önce biraz daha test yapmaya karar verdik.

Bu proje de scam çıkmazsa artık diğer hiç biri scam olmaz diyebilirim .  Grin
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Scam olsaydı şimdiye ortadan kaybolurlardı herhalde . Her hafta veya 2 haftada bir bilgilendirme maili geliyor. Eğer piyasaya çıkarsa çok ilginç olacak .
sr. member
19 Martta projenin çok önemli bir aşaması olan Exscudo borsasının herkese açık betası test için hazır olacak arkadaşlar. Proje geliştiricileri test için geniş bir katılım görmeyi umuyor. Umarım katılan sayısı oldukça fazla olur daha sağlıklı bir test için. Ana sürümden önce varsa buglar keşfedilir katılım iyi olursa.  Bir süredir ekip kendisi test ediyordu zaten platformunu.

Test aşamasında platform kısmi özellikleri aktif olacak her özelliğini kullanamayacakmışız. Test aşamasında; mail hesabımızla hesap açma, takas yapma, işlem emri geçmişi ve bakiye görüntüleyebilme opsiyonları kullanılır durumda olacak.

Yani gayet basit işlemlerin test edileceği bir beta sunum gibi olacak arkadaşlar. Makaleyi çok kısa tutmuşlar 19 marta kadar daha fazla detay görürüz sanırım. Ekip acele etmedi ki doğru olanda buydu. Çok emek verdiklerini ve ortaya güzel bir platform koyabileceklerini düşünüyorum ben şahsen. Beklediğimize değecektir inşallah arkadaşlar. Ekip haftalık güncellemeri es geçmiyordu. Yatırımcılarıyla iletişimini koparmamıştı hiç bir zaman. Takip ediyorum bir seneye yakın bir zamandır.
https://blog.exscudo.com/exscudo/exscudo-exchange-open-beta-testing-starts-on-march-19/
Pages:
Jump to: