Pages:
Author

Topic: ANN / ICO / Bounty / Oracles Network [ANINDA BİTTİ 41,176 ETH] - page 2. (Read 2526 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Oracles Network'ü konuyu ilk çevirdiğim andan beri takip ediyorum, Telegram grubunu aktif olarak kontrol ediyorum. Grupta her beş dakikada bir PoA tokenlerini nasıl satın alabileceğini soran birileri çıkıyor, insanlar hala bittiğinin farkında değil ve token satışlarını bekliyor. Allah'tan yöneticiler insanlara token satışlarının bittiğini belirtiyor ve PoA'ları borsadan satın alması gerektiğini belirtiyor. Grupta binlerce üye var ve sadece 100 civarında kişi PoA'ya sahip olabildi. Ben fiyatın 2019'a kadar 10'a katlayacağını düşünüyorum eğer uzun vade düşünceniz varsa Oracles Network'ü incelemenizi tavsiye ederim. Bu arada yazdığım bu yazının bana hiçbir faydası bulunmuyor, bunu yazdığım için ödül kazanmıyorum çünkü kampanya ayın 19'unda bitti.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Bu yılın en ciddi projeleri arasında yer alıyor ayrıca ileride çok değerleneceğini düşünüyorum. Umarım Kraken gibi kendini bilen borsalara giriş yaparak farkını kanıtlar, fazla ödül dağıtılmadığı ve katılımcı sayısı az olduğundan dolayı borsaya çıktıktan sonra fiyat çok iyi bir şekilde ivmelenecektir. Ben Bitcoin'den çıkış yapıp girmeyi planlıyorum, ufak ufak dolara geçmeye başladım.
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Fon toplamak iyi fikir de kimde toplanacağı sıkıntı gerçekten.  Bu fikre uygun bir smart contract yapılsın hemmencecik , balinalardan bıktık usandık. İyi projelere girme şansımız yok maalesef, eften püften şeylerle uğraşmak zorunda kalıyoruz mecbur.
sr. member
Activity: 378
Evet fon oluşturulabilir biz konu sahibi arkadaşla özelden bu konu hakkinda konuşmuştuk fakat fon toplayabilecek güvenilir biri forumda gözükmüyor. Şahsen ben EFS dişinda kimseye güvenemem, EFS'ye de moderator olduğu için güveniyoruz başka bir sebepten değil.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
tutacağını bilsek aramızda bir fon oluşturur, üçer beşer atar 100 ether çıkarırdık aslında.
bak şimdi aklımda fikir canlandı böyle alt limit konulan icolara fon oluşturup girilebilir. ciddi imdirimler oluyor ön satışlarda
sr. member
Activity: 562
ALCEDO
Yuh arkadaş ne görmüşlerde böyle anında kapatmışlar Oracles'i bi enteresan Ico'lar oluyo o da bunlardan galiba. Borsaya çıkınca alacam ama takipteyim bu coini artık. 100 eth'miz yoktu ki dalalım.
member
Activity: 81
Merit: 10
İşi bilen yatırımcılar girdi, dumpa izin vermeyeceklerdir.
full member
Activity: 350
Merit: 171
Oracles'e 6100 Ethereum atan cüzdanin daha önce OmiseGO'ya ve Raiden Network'e katildiğini biliyor muydunuz? O iki projenin ne kadar fazla değerlendiğini bilmeyeniniz yoktur herhalde. İkide iki yapmiş adamin bir sonraki tercihi Oracles olmuş. Ben borsada ico fiyatindan bulabilirsem alacagim, ico +%50'de toplayabilirim.

Borsaya zaten güçlü çıkacaktır diye düşünüyorum alım şansı sunmayabilir yani. Şu sağlam cüzdan sahiplerinden biriyle muhattabımız olsa adamlar uçurur bizi valla Smiley
sr. member
Activity: 735
Oracles'e 6100 Ethereum atan cüzdanin daha önce OmiseGO'ya ve Raiden Network'e katildiğini biliyor muydunuz? O iki projenin ne kadar fazla değerlendiğini bilmeyeniniz yoktur herhalde. İkide iki yapmiş adamin bir sonraki tercihi Oracles olmuş. Ben borsada ico fiyatindan bulabilirsem alacagim, ico +%50'de toplayabilirim.
anu
legendary
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
borsaya girdi mi, takip etmek lazım, bu proje iş yapar gibi duruyor. ico fiyatının çok üstünde girmezse üç beş almak lazım

Borsaya girince hemen almayın biraz izleyin derim. Bir çok proje bu şekilde kısa sürede para toplayıp borsada aşağı yönlü gitti.

Hızlı para toplayan ico'lar için zaten hep aynı şey gerçekleşiyor. Bir kaç istisna dışında hep ico fiyatı altına düşüyorlar. Bancor veya MobileGo gibi örnekler var geçmişte. Ben artık ico düzenleyenlerin kendi paralarıyla şişirme yaptıklarına inanıyorum. Sonra da ilgi gördükçe ellerindekileri satıp, paralarına para katıyorlar. Borsada takılmaktan her şekilde iyidir.
full member
Activity: 336
Merit: 100
borsaya girdi mi, takip etmek lazım, bu proje iş yapar gibi duruyor. ico fiyatının çok üstünde girmezse üç beş almak lazım

Borsaya girince hemen almayın biraz izleyin derim. Bir çok proje bu şekilde kısa sürede para toplayıp borsada aşağı yönlü gitti.
full member
Activity: 406
Merit: 189
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Yukarida da tahmin ettiğim gibi hardcapin düşürülmesi çok iyi oldu, Telegram'da 4200 katilimci olmasina rağmen sadece 150-200 kişi satin alabildi. Borsada çok değerlenecek bir kriptopara olacak.
sr. member
Activity: 735
Bu açıklama bile Oracles Network takımının katılımcılarına ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Eğer isteselerdi çok daha fazlasını toplayabilirlerdi ama onlar ceplerini değil, projelerini ve katılımcılarını düşündüler.

https://medium.com/oracles-network/oracles-poa-network-token-sale-announcement-d2a25f46aa9e

"We carefully studied best practices on the market, and our view is that most discount policies lack transparency and, in the end, do not provide long-term value to the project and its supporters.
We won’t give any discounts on the pre-sale, no matter the contribution amount and/or timing. Even early investors, such as Satoshi Fund, are not entitled to discounts of any sort. The market recently saw some downward trends for tokens of the otherwise solid projects, which happened mostly due to speculations of the discounted tokens and led to tokens losing 10–50% of their value right after the token sale. We don’t want this to happen to our tokensale contributors and we prefer to start with 100% transparency and equal position for everyone."
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Güzel para toplamışlar. Kısa sürede de bitmiş. Icoda kaçırdım düşerse biraz toplamakta fayda var.
legendary
Merit: 1291
Satış süreci 41,176 Ethereum ile son buldu, ödül dağıtımları önümüzdeki haftanın başında yapılacak ve Oracles kısa süre içerisinde borsalarda listenecek
full member
Activity: 238
Merit: 100
Gerçekten iyi bir proje, millet kendi zincirlerini oluşturacaklarını duyduğunda atladı zaten..
full member
Activity: 350
Merit: 171
Projenin geleceği ile ilgili fikir beyan etmek zor olur ama güzel reklam yaptıkları kesin. Sosyal medyada sözü geçen güzel advisorlarla bi iki video paylaşım yaptırdılar sonuç ortada hard cap.
sr. member
Activity: 308
Son zamanlarda projeler yeniden hardcap yapmaya başladı, ortalık yeşillendiği için icolarda canlandı.
ortalık yeşillendi ? hala coinler 3te1i fiyatında hocam. bu nasıl yeşillik. icolarda hala hardcap yapamıyor sadece ekibi sağlam olanlar yapıyor. biraz dikkatli araştırın.
sr. member
Activity: 504
Son zamanlarda projeler yeniden hardcap yapmaya başladı, ortalık yeşillendiği için icolarda canlandı.
Pages:
Jump to: