Pages:
Author

Topic: ANN / ICO / Bounty / Oracles Network [ANINDA BİTTİ 41,176 ETH] - page 3. (Read 2526 times)

hero member
Activity: 784
Merit: 500
100 bin lira bizim için gerçekten çok para . Ama adamlar affetmeyip ICO yu fuellemişler.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
100 eth minimum katılım şartı koydularsa kendilerine bu kadar güveniyorlar demek ki.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
İconun hardcap yapacağı belliydi. Ama kısa vadede hüsrana uğrayacaktır yatırımcısını. Etherdelta üzerinden ucuza emir girilip yarı fiyatına bile alınır bence.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Kimisi pre-sale bitti diyor, kimisi tüm satış bitti diyor. Hard cap 12.5m dolardı fakat hepsi pre-sale de satıldı.. Anlamadım şimdi ico olacak mı yoksa olmayacak mı?

Şu anki duruma göre komple bitmiş gibi gözüküyor, benim görevim buraya kadardı arkadaşlar artık konuyu güncellemeyeceğim. Minimum tutar 100 ethereum olduğundan dolayı sanırım bizden katılan olmamıştır.
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Kimisi pre-sale bitti diyor, kimisi tüm satış bitti diyor. Hard cap 12.5m dolardı fakat hepsi pre-sale de satıldı.. Anlamadım şimdi ico olacak mı yoksa olmayacak mı?
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Son günlerde hard cap yarı yarıya düşürülmeseydi hemen ico bitmezdi diye düşünüyorum, fazla uçmamak gerek piyasanın hali ortada 2x yapsa yeterli.. katılabilen varsa fazla hayale kapılmasın. Monetha'da da böyle konuşuluyordu
legendary
Katılabilen varsa ico fiyatının 1.5x katını veriyorum, satan varsa pm atabilir. Borsaya çıkmadan satın alacağım net %50 kar, sonrasında fiyat yükselirse karışmam ama ona göre satın.
bende eğer satın alabilmiş varsa ico fiyatı + %50 veriyorum arkadaşlar

Ödülden geleni ben satarım beyler yanaşın şöyle var mı arttıran?  Grin
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
bende eğer satın alabilmiş varsa ico fiyatı + %50 veriyorum arkadaşlar
sr. member
Activity: 630
Katılabilen varsa ico fiyatının 1.5x katını veriyorum, satan varsa pm atabilir. Borsaya çıkmadan satın alacağım net %50 kar, sonrasında fiyat yükselirse karışmam ama ona göre satın.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Ne yalan söyleyeyim gerçekten  katılım yapacaktım ama üşendim dedim birkaç güne alırız zaten daha ön-satış sürecinde ama satış anında bitmiş gibi gözüküyor.
legendary
Hayırlı olsun şimdiden son zamanlardaki nadir icolardandı, uzun süren icolar hiçbir şekilde iş yapmıyor. Bu projeden umutluyum gerçekten, keşke içerik hazırlasaydım yapacak bir şey yok sağlık olsun.
sr. member
Activity: 546

millet azdı resmen alan çıldırıyor, hiçte bu kadar talep olduğu belli olmamıştı satın alabilenler harbiden şanslı.. Bu proje üzmezz
hero member
Activity: 931
Merit: 500

Vallahi alabilen Telegram'da bunu paylaşıyor zaten eğer aramızdan satın alabilen şanslı kişiler varsa borsaya çıktığı anda 3x'ten okutur diye düşünüyorum  Grin

üfff ico dediğin böyle olacak birader, düşük hard cap, anında bitti anında. Satın alan cebinde ne varsa gömdü zaten ekip Amerika kaynaklı her türlü yürür gider. Kraken, Bittrex önü açık projenin uzun vade de 10x rahat
sr. member
Activity: 434

Vallahi alabilen Telegram'da bunu paylaşıyor zaten eğer aramızdan satın alabilen şanslı kişiler varsa borsaya çıktığı anda 3x'ten okutur diye düşünüyorum  Grin
legendary
Şimdiden ellerimi ovuşturmaya başladım ben zaten gelenleri kesin saklayacağım, şu zamanlarda kendi zincirini oluşturan projeler garanti iş yapıyor. Ekip zaten Ethereum'dan 3 kat daha hızlı ve 300 kat daha ucuzuz demişti.

Hemen bitti ama 332 transactionla bitmiş gibi gözüküyor, keşke katılımcı başına sınırlama getirilseydi.. Projenin içeriğinde birçok küçük balina mevcut, bu fiyatın artmasına negatif mi yoksa pozitif mi etki eder bilemedim.

O konuda haklısın fakat yinede hard capın düşüklüğünden dolayı birçok katılımcı borsadan satın almak zorunda kalacak.. Bu kadar çok ethereum ile yatırım yapmış kişiler eğer projenin kendisine güvenmeseydi yatırımı yapmazdı, kimse ucuzdan satmaz, bounty ödülleride çok düşüktü.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Şimdiden ellerimi ovuşturmaya başladım ben zaten gelenleri kesin saklayacağım, şu zamanlarda kendi zincirini oluşturan projeler garanti iş yapıyor. Ekip zaten Ethereum'dan 3 kat daha hızlı ve 300 kat daha ucuzuz demişti.

Hemen bitti ama 332 transactionla bitmiş gibi gözüküyor, keşke katılımcı başına sınırlama getirilseydi.. Projenin içeriğinde birçok küçük balina mevcut, bu fiyatın artmasına negatif mi yoksa pozitif mi etki eder bilemedim.
legendary
hero member
Activity: 910
Merit: 503
ICO 40 SANİYEDE BİTTİ.

Şaka mı bu hocam? Borsada 10'a katlar bu hard cap zaten çok düşüktü anında bittiğine göre millet sağlam bulmuş projeyi.. Eğer iyi borsalarda listenelirse 5-10x kaçınılmaz.

Vallaha anında bitti millet 100'er 100'er Ethereum göndermiş

https://etherscan.io/address/0xc8fe4a2d14Cb9027Ef955D15E8BF811a6DB0Bf74

Hedefe tam tamına ulaşıldı.

41,176 / 41,176 ETH

0xc8fe4a2d14Cb9027Ef955D15E8BF811a6DB0Bf74

Hocam bu projeyi en başından beri takip ediyordum, gerek kadrosuyla, gerek projenin kendisi ve sunuş biçimiyle oldukça profesyonellerdi. Bende ilk dakikalarda biteceğini tahmin ediyordum, hard capı düşürmeleri o kadar iyi olduki anlatamam.. Katılabilen varsa çok kâr edecek çook..
legendary
ICO 40 SANİYEDE BİTTİ.

Şaka mı bu hocam? Borsada 10'a katlar bu hard cap zaten çok düşüktü anında bittiğine göre millet sağlam bulmuş projeyi.. Eğer iyi borsalarda listenelirse 5-10x kaçınılmaz.

Vallaha anında bitti millet 100'er 100'er Ethereum göndermiş

https://etherscan.io/address/0xc8fe4a2d14Cb9027Ef955D15E8BF811a6DB0Bf74

Hedefe tam tamına ulaşıldı.

41,176 / 41,176 ETH

0xc8fe4a2d14Cb9027Ef955D15E8BF811a6DB0Bf74
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
ICO 40 SANİYEDE BİTTİ.

Pages:
Jump to: