Pages:
Author

Topic: ANN / ICO / Bounty / Oracles Network [ANINDA BİTTİ 41,176 ETH] - page 5. (Read 2526 times)

member
Activity: 215
Merit: 13
Güzel bir projeye benziyor, ekip de fena değil.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
chainlink merkezi olmayan bir oracle ağı. oracle network'ün ise sadece isminde oracle geçtiği için chainlink'e benzetmek doğru değil.

oracle network, içinde birtakım dapp ları içerecek olan bir noterlik, validasyon ağı.

zaten projenin eski ismi notarycoin'miş ve takımında gördüğünüz üstteki uzun liste de noterlerin listesi. noterler onaylanan işlemlerden ücret alıyor olacaklar. abd'de noterlik sertifikanız varsa siz de bu listeye dahil olabilirsiniz.

asıl gerçek takım alttaki beş kişilik r&d takımı.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Ücretsiz blog yazilari kabul ediliyor mu? Ödüle iyi ayirmislar belki destek olabilirim. Hem ilk defa icoya katilacagim. Ico + ödül benim için iyi olur
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Ben projeyi yakindan takip ediyorum, Telegram'da sordugunuz her sorunun cevabini bulabiliyorsunuz. Oracles'in adminlerinden Lena: Co-founders of the two teams know each other pretty well. Agree, the partnership might be a good idea.

Chain Link ve Oracles projelerinin yakin iyi arkadas oldugunu ve ortakligin iyi bir fikir oldugunu dusunsugunu söylemis, tercümanin bu konu hakkinda bir fikri var mi? Chain Link'i herkes biliyor son zamanlarda çok iyi bir çikis yakaladi.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Oracles Ethereum tabanli bir token mi yoksa kendi altyapisini mi kullaniyor?

Sanırım token olarak piyasaya sürülecek ama sonrasında kendi node & chain' lerini oluşturacaklar. Eos gibi olacak demektir yanılmıyorsam. Başarılı olabilitesi var olan bir proje benim gözümde. Ama dikkatlice izleyip yatırımı ona göre şekillendirmekte de fayda var.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Oracles Ethereum tabanli bir token mi yoksa kendi altyapisini mi kullaniyor?
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

Her türlü soru ve sorun için ekip ile direkt temasa geçebilirsiniz, https://t.me/oraclesnetwork
hero member
Activity: 910
Merit: 503
NotaryCoin'in Oracle.Network olarak adlandirildigini söylemissiniz ama ekip üyeleri tamamen farkli.. Bana proje kesin basarili olur gibi gozukuyor, gayet profesyoneller.
legendary
önüne gelen pre-sale li crowdsale açıyor. ana crowdsale aralık ayında. ve benim artık hiç bir icoya güvenim kalmadı. imzasına girersem giriyorum hiçbir projeye eth göndermiyorum.

Aynı şey benim için de geçerli. Bir çok kişinin de böyle düşündüğüne eminim. En son Coss projesine katıldım. Ondan sonrasında hiç bir projeye 5 kuruş göndermedim. Al/sat yaparak ilerliyorum şu anda. Başka da bir beklentim yok zaten piyasadan.

Oracles'i diğer platformlardan ayıran fark bunların kendi zincirini oluşturma isteğidir, Oracles platformunun üzerinde ICO yapılabilir duruma gelinecek eğer ekip başarılı olursa değerlenme ihtimali var fakat başarısız olursa dediğiniz gibi bir sonuç doğurabilir.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
önüne gelen pre-sale li crowdsale açıyor. ana crowdsale aralık ayında. ve benim artık hiç bir icoya güvenim kalmadı. imzasına girersem giriyorum hiçbir projeye eth göndermiyorum.

Aynı şey benim için de geçerli. Bir çok kişinin de böyle düşündüğüne eminim. En son Coss projesine katıldım. Ondan sonrasında hiç bir projeye 5 kuruş göndermedim. Al/sat yaparak ilerliyorum şu anda. Başka da bir beklentim yok zaten piyasadan.
full member
Activity: 202
Merit: 100
Ethereum'dan farkı ne olacak?Logo algı operasyonu olabilir.Oracles isminin nereden geldiğini merak ettim.
member
Activity: 77
Merit: 10
ETH alt yapısını kullanıp ETH'ye rakip mi olacakmış
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Ekip oldukça profesyonel duruyor . Hard Cap ' ini de tamamlar gibi duruyor . Cezbedici bir proje olarak duruyor . Takip etmekte fayda var . Arkadaşında dediği gibi Göz dikkat çekiyor . Vardır belki bir bağlantıları Smiley (umut dünyası)

Çeviri için teşekkürler.
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
Presale starts on 28th of April!

Pre-sale Kasım'da ico 1-3 Aralık'ta yol haritası Türkçeye çevrilerek güncellendi. Projenin hardcap yapacağından emin olabilirsiniz, katılımcılarına iyi kazandıracaktır.

80 000 ETH çok az bir rakam değil. Nasıl emin olabiliyorsunuz hardcap yapacağına acaba . Sadace meraktan soruyorum.
legendary

Pre-sale Kasım'da ico 1-3 Aralık'ta yol haritası Türkçeye çevrilerek güncellendi. Projenin hardcap yapacağından emin olabilirsiniz, katılımcılarına iyi kazandıracaktır.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
CrowdWiz
Pages:
Jump to: