Pages:
Author

Topic: ❤[ANN] [ICO] | JustDatingSite.com (JDS) | ❤❤❤Bounties❤❤❤ - page 2. (Read 4780 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Hocam ben de imzasına katılmıştım bu jds'nin gerçekten çok büyük hayalkırıklığı oldu benim için yahoo'nun adına güvenmiştim daha sonra adam bile imza kampanyasının yöneticiliğini bıraktı biz de şans yok gerçekten Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bitcoinde yaşanan düşüş Justdatingsite icosunuda etkilemişe benziyor topladığı yatırım dolar cinsinden 275 bin dolara kadar gerilemiş üstelik zaman geçmesine rağmen ben de bir ara umutluydum bu projeden fakat umutlarım azaldı.Sanırım bir şey olmayacak.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
pek başarılı bi proje olmadı bana sorarsanız. bende pek ilgilenmedim ilgi olmayınca. bi şey kazandıracağınıda sanmıyorum. sadece waves dexte işlem görecek büyük ihtimalle. borsaya girebileceğini düşünmüyorum.
sr. member
Merit: 250
Gerçekten bu imza kampanyasına katılmayı düşünmüştüm yahoo'nun adını duyunca ama o bile bırakmış imzayı erken bitirmişler ama ico bitince ödemeleri yapıcaklarmış bu da iyi bir gelişme en azından 30 gün daha bekletmemiş olurlar.
sr. member
Ico süreci devam etmesine rağmen imza konusunda gördüğüm kadarıyla imzalarınızı kaldırabilirsiniz diye uyarı gelmiş.Böyle bir olaya ilk defa rastlıyorum ben ilginç geldi  Grin Bizden katılan arkadaşlar varsa haberleri olsun. Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Zaten bu saatten sonra bonus olmadan icoya katılmak çok anlamlı gelmiyor bana.Bizim forumdada çok büyük bir etki uyandıramadı anladığım kadarıyla çeviren arkadaş bile ilgilenmiyor Smiley
Dandik proje hocam ilgilenilecek bı şey yok. O da çeviriden beklediğini alamayacak. Harcadığı zamana yazık oldu. Belki bı yemek parası çıkar.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Zaten bu saatten sonra bonus olmadan icoya katılmak çok anlamlı gelmiyor bana.Bizim forumdada çok büyük bir etki uyandıramadı anladığım kadarıyla çeviren arkadaş bile ilgilenmiyor Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Waves altyapısı ile oluşturulduğu için bı borsaya gireceğini düşünmüyorum. Yatırım yapacak varsa ki olduğunu sanmıyorum bu detayı göz önünde bulundursun.
sr. member
Justdating'in topladığı yatırımı takip ediyorum genelde bir süre duraklıyor 1 dolar bile artmıyor aldığı yatırım daha sonra yüklü bir yatırım geliyor şuan uzun süredir 349 bin dolar seviyesinde acaba geç mi güncelliyorlar siteyi Huh
Muhtemelen belirli aralıklarla veri çekiyordur, siteyi yormamak için.
Güncel yatırım tutarını blok zinciri üzerinden kontrol edin bence. adresi bellidir sonuçta.

Takip ediyorum ben de jds'yi sürekli güncel tutuyorlar yatırımlar bir anda geldiği için öyle oluyor benim beklentim biraz zorlama olacak ama 700-800 bin dolar toplayabilecekleri yönünde fena bir rakam değil benim gözümde.
newbie
Activity: 60
Merit: 0
Justdating'in topladığı yatırımı takip ediyorum genelde bir süre duraklıyor 1 dolar bile artmıyor aldığı yatırım daha sonra yüklü bir yatırım geliyor şuan uzun süredir 349 bin dolar seviyesinde acaba geç mi güncelliyorlar siteyi Huh
Muhtemelen belirli aralıklarla veri çekiyordur, siteyi yormamak için.
Güncel yatırım tutarını blok zinciri üzerinden kontrol edin bence. adresi bellidir sonuçta.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
hero member
Activity: 728
Merit: 501
İco'nun ne kadar süreceği sitesinde en başından beri yazıyordu aslında Smiley Benim şöyle bir sorum olacak diğer icolar içinde geçerli tabiki bu JDS 1.gün alacağı yatırım için %20 bonus vereceğini söylemişti.Ama aldığı yatırımın bir çoğunu 14.gün aldı %5lik bonustan ve bundan sonraki yatırıma bir bonus verilmiyor bu sizce ico için iyi mi daha az bonusla satış yapması Huh
sr. member
300 bin dolara çıkabileceklerini düşünmemiştim gayet iyi bence ico süresi de uzun belki 500-600 bin dolara da ulaşabilirler.

İco süresi beklediğimden uzunmuş ben dün Türkiye saati ile gece 03.00 da sonlanıyor sanıyordum daha 1 ay varmış şuan yaklaşık 350 bin dolar toplamışlar 1 milyon dolar toplayabilirler bu süre içerisinde. Shocked
sr. member
300 bin dolara çıkabileceklerini düşünmemiştim gayet iyi bence ico süresi de uzun belki 500-600 bin dolara da ulaşabilirler.
sr. member
Merit: 256
Valla ben de imzasına katıldım projenin,bu çöp çatanlık projeleri çok iş yapmıyor diye söylemiş herkes ama matchpool da tinder gibi bir proje ve güvenen çok kişi var bizim forumda bu projeye.Şuan 300 bin dolara yakın bir yatırım toplamış.
newbie
Activity: 60
Merit: 0
151 bin dolara ulaşmış icoyu uzun tutuyorlar ama 200-250 bin dolarda bitirir ötesine geçemez bence ayrıca bountycilerini üzecektir.
Daha az token basılması ve buna oranla bountycilere düşük oranda token verilmesi ilk başta üzücü görülebilir
ancak orta vadede eğer iş yaparsa alınan 100 token, tanesi 10-15$ fiyatla da satılabilir. Arzı düşük ve talebi fazla olursa iyi para eder.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Sacma bir projenin bu kadar para toplamasi bile iyidir arkadaslar.Bence 200 bin olur bu proje.
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
151 bin dolara ulaşmış icoyu uzun tutuyorlar ama 200-250 bin dolarda bitirir ötesine geçemez bence ayrıca bountycilerini üzecektir.
full member
Activity: 150
Merit: 110
Benim tahminim de bu projenin çok fazla yatırım almayacağı yönündeydi. Evet günümüzde iş yapar gibi duruyor malum talep çok bu tarz uygulamalara ama piyasayı düşününce gerçekten gereksiz geliyor.
Rus konusuna gelince, ben de diğer ülkelerin onlara karşı
Bi miktar önyargıya ve antipatiye sahip olduklarını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Sasha'nın attığı destek twitine rağmen durum böyleyse gerçekten düşündürücü.Bu saatten sonra gizli bir yatırımcı gelir icoyu 200 bin dolara tamamlar mı bekleyip göreceğiz.
Pages:
Jump to: