Pages:
Author

Topic: ❤[ANN] [ICO] | JustDatingSite.com (JDS) | ❤❤❤Bounties❤❤❤ - page 5. (Read 4779 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 502
bu da tek tek twett linklerı ıstıyor.ne uyuz adamlar cıkmaya basladı ya ıyıce sacmalıyorlar
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Siz söyleyince baktım Yahoo forumda online olmuş ama,hala imza kampanyası için yeni bir konu açmamış bu beni biraz üzdü açıkcası bakalım bekleyip görelim.

Şuan yeni konu açılmış arkadaş tesadüf eseri şuan fark ettim yakında konu sahibi arkadaşta gerekli düzenlemeyi yapar.Adı listede olmayan ama kampanyaya başvuran kişiler yeniden başvursun bence. https://bitcointalksearch.org/topic/jds-signature-campaignnew-manager-raymond541-2047747
Bende tam şimdi güncellemistim hocam sağolun.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Siz söyleyince baktım Yahoo forumda online olmuş ama,hala imza kampanyası için yeni bir konu açmamış bu beni biraz üzdü açıkcası bakalım bekleyip görelim.

Şuan yeni konu açılmış arkadaş tesadüf eseri şuan fark ettim yakında konu sahibi arkadaşta gerekli düzenlemeyi yapar.Adı listede olmayan ama kampanyaya başvuran kişiler yeniden başvursun bence. https://bitcointalksearch.org/topic/jds-signature-campaignnew-manager-raymond541-2047747
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Ulan imzayı aldık konuyu kapattılar iyi mi  Grin
hero member
Arkadaşlar imza kampayasının olduğu konu silindi.(Forumda bir çok imza kampanyası konusu ana konuya post atma zorunluluğu yüzünden mod tarafından silindi)Yeni konu açılınca ilgili linki buradan paylaşacağım.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
İmza kampanyasının olduğu linke ulaşamıyorum hata veriyor neden oluyor bu bilgisi olan var mı?
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
eskiden birisi kız arkadaşı için bir ico yaptı muhabbetinin döndügü proje bumuydu acaba
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
daha önceden çevirisi yapılmıştı daha sonra silindi bir şeyler oldu. güzel proje aslında ama sosyal medya projeleri pek iş yapmıyor.
en tanıdık örneği çoğu kişi icoya veya ödüller haricindeki yatırımcılar borsalardan aldı. ico fiyatı altına düştü diye. nerelerden nerelere geldi.
icodan sonra 60k seviyelerini görmüş şimdi 5k-6k civarında. çoğu kişi pişmandır.

ama bu demek değildir ki JDS başarısız olacak. eğer istenilen ihtiyaç duyulanları iyi analiz ettilerse daha iyi olabilir. Smiley

Evet siz söyleyince hatırladım bu projeyi daha öncedende görmüştüm bu bölümde acaba ikinci kez mi açıldı diye geriye gittim ama söylediğiniz gibi silinmiş.  Cheesy Bakalım istisna yaratabilirler ama globalde çok büyük bir etki yaratamamışlar şuana kadar. Konusuna girdiğim zaman öyle bir izlenim edindim şahsi olarak.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
sosyal medya bounty'sine katılmıştım ama dünden beri liste güncellenmedi. bu arkadaş biraz yavaş çalışıyor herhalde.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
İmzasına girdim. Umarım güzel birşeyler toplar da biz de birşeyler kazanırız. Matchpooldan daha prof bi ekip var gibi.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
daha önceden çevirisi yapılmıştı daha sonra silindi bir şeyler oldu. güzel proje aslında ama sosyal medya projeleri pek iş yapmıyor.
en tanıdık örneği çoğu kişi icoya veya ödüller haricindeki yatırımcılar borsalardan aldı. ico fiyatı altına düştü diye. nerelerden nerelere geldi.
icodan sonra 60k seviyelerini görmüş şimdi 5k-6k civarında. çoğu kişi pişmandır.

ama bu demek değildir ki JDS başarısız olacak. eğer istenilen ihtiyaç duyulanları iyi analiz ettilerse daha iyi olabilir. Smiley
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Kesinlikle benim de dikkatimi çeken bir projeydi JDS dikkatimi çekme sebeplerinden en önemlisi yukarıdada belirtilmiş zaten ekibin farklı sonuçlara göre yol haritası çizmesi.Bakalım gerekli yatırımı alabilecek mi bu proje.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Yalnız alternatif kripto-paralar bölümünde hangi konuya baksam Sylon ismi geçiyor gerçekten damga vurdu acaba sadece bizim yerel topluluğumuz için mi geçerli bu durum.Bu arada ben projeyi sevmiştim ama gerekli ilgiyi uyandıramadı galiba bakalım ne yapacaklar.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Sylon'u ben de severim şu sıralar yönettiği kampanyalarda çok başarılı ama Yahoo62278 de oldukça tecrübeli bir bounty yöneticisi o konuda bir şüphem yok.Resimler ile ilgili sorunu siz yine yöneticilere iletin isterseniz
hero member
Yukarıda Sasha' nın iki resmi bar. Birine Alexander yazılmış birine Sasha yazılmış, isimler farklı soyadlar aynı. Onu düzelttirirseniz iyi olur sayın deepocean. Bu arada kampanyasında Sylon varsa kalender adamdır. Düşünülebilir kampanyaya girmek. En son PrimalBase' yi yönetmişti sanırım.
hocam o resimlere ben hiç dokunmadım anakonuda nasılsa buradada öyle benim bi hatam yok. üzgünüm ama sylon değil yahoo62278 yönetiyor bounty kampanyalarını.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
social media bounty girdim Ama 2 gundur Bir guncelleme gelmedi. moderator biraz yavas calisiyor demek ki. birkac gun daha bekleyecegim
facebook kampanyası için member ve üstü diyor hocam.

Rules
Must have 200 friends
Open to members and above only
1 account per user
full member
Activity: 210
Merit: 100
social media bounty girdim Ama 2 gundur Bir guncelleme gelmedi. moderator biraz yavas calisiyor demek ki. birkac gun daha bekleyecegim
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
sylon yönetici olunca hızlı oluyor ama herkesde doluşuyor adam iyi diye dağıtımda azalıyor bu şekilde iyimi kötümü belli değil Cheesy
hero member
Activity: 981
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Yukarıda Sasha' nın iki resmi bar. Birine Alexander yazılmış birine Sasha yazılmış, isimler farklı soyadlar aynı. Onu düzelttirirseniz iyi olur sayın deepocean. Bu arada kampanyasında Sylon varsa kalender adamdır. Düşünülebilir kampanyaya girmek. En son PrimalBase' yi yönetmişti sanırım.
Pages:
Jump to: