Pages:
Author

Topic: ❤[ANN] [ICO] | JustDatingSite.com (JDS) | ❤❤❤Bounties❤❤❤ - page 4. (Read 4779 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Ico için toplam dağıtılacak ödülü %2.9'a çıkarmışlar. Poloniex ile ilgili bir soruya waves,polo üzerinde işlem görmezken,bizim görmemiz çok zor.
full member
Activity: 154
Merit: 100
Rus projesi olduğu içindir bence. Fazla güvenli görülmüyor birçok kişiye göre bence de öyle çok scam proje yapıyorlar
hero member
Activity: 698
Merit: 506
imza kampanyasına bende katıldım fakat yabancı forumda pek talep yok gibi buradaki yorumlar daha fazla ilk 20 katılımcıya 50 token bonus var fakat 20 kişi bile tamamlanmadı daha böyle giderse ya iyi kazandıracak ya da çöp olacak ortası yok gibi.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Nedensiz bir şekilde bu rusların yaptıkları projelere hep bir çekimser gözle bakıyorum neden böyle acaba Cheesy SONM vesaire de pek bekleneni verememişti ancak ufak ve üzülmeyecek bir miktar atılabilir.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Baştan bir projeyi scam olarak nitelendirmek yanlış oluyor bence scam dediğin proje coindash gibi projeler bana göre eğer yabancı dile hakimseniz whitepaper'ı okumanızı tavsiye ederim orda yapacağı farklı işler anlatılıyor.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Hali hazirda ucretsiz rus siteleri mevcut zaten.Gayetde basrarililar neden boyle bir sacma projeye para yatirayim.Bu isler 2000 li yillarin basinda populerdi
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Aralara serpiştiriyorlar scam ico'ları. Bu güzelmiş, aa bu da iyiymiş, şurada da şöyle bir ico var diye diye giriyoruz alayına. Hepsi mükemmel şeyler yapacak, mükemmel fiyatlanacak diye bir şey yok tabi. Bazıları patlayacak...
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
İnternette tutan, ilgi gören her şeyin icosunu göreceğiz galiba geçen ingilizce bölümde bir ico gördüm bu webcam kızlarıyla ilgili bir sitenin icosu daha neler göreceğiz bakalım.
newbie
Activity: 60
Merit: 0
Arkadaşlar projeyle ilgili Newsletter kampanyasıda açılmıştır haberiniz olsun.Katılmak isteyen arkadaşlar için link: https://bitcointalksearch.org/topic/jds-amazing-newsletter-campaign-bounty-2054414
3k token ayırmışlar bu kampanyaya, toplamda 1m token olacağı düşünülürse, sadece bir  e-posta listesine girmek bile iyi para bırakabilir.
sr. member
Activity: 546
Zaten çoğu proje birbirinin kopyası sadece ekibi biraz iyi diye bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum projeye üstüne bir şeyler koyabilirler belki.
full member
Activity: 190
Bu tarz arkadaşlık çöpçatan platformları 2010 öncesi web çağına ait çok bayat yapay eski kafalılık gibi geliyor bana tam aksine matchpool yenilik olarak göze çarpıyor. Ico başarılı olur mu değeri ne olur bilemem ama proje çöp..

Tam olarak aynı şeyi düşündüm. Çöpçatanlık olayları yürüdü gitti zatan bütün platformlarda. Pek bir yenilik göremedim bu projede. yine de belli olmaz tabi
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Arkadaşlar projeyle ilgili Newsletter kampanyasıda açılmıştır haberiniz olsun.Katılmak isteyen arkadaşlar için link: https://bitcointalksearch.org/topic/jds-amazing-newsletter-campaign-bounty-2054414
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Bu tarz arkadaşlık çöpçatan platformları 2010 öncesi web çağına ait çok bayat yapay eski kafalılık gibi geliyor bana tam aksine matchpool yenilik olarak göze çarpıyor. Ico başarılı olur mu değeri ne olur bilemem ama proje çöp..
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Yav imzasına girecektim. Gerekenleri yaptım, bir gün sonra konuyu sildiler. Kabul edilmiştir diye düşündüm bugün spreadsheete baktım bişey yok.

Kampanyanın bu konuyla ilgili bir suçu yok çok normal her kampanyada yaşandı bu olay sonuç olarak.Konuyu kampanya sahipleri değil bölüm moderatoru mprep sildi. Smiley
full member
Activity: 532
Yav imzasına girecektim. Gerekenleri yaptım, bir gün sonra konuyu sildiler. Kabul edilmiştir diye düşündüm bugün spreadsheete baktım bişey yok.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Evet herkesin dikkatini çekmiş ben bu projeye yatırım yapmayı düşünüyorum yol haritaları açık bir şekilde belli,escrow olarak forumda güvenilir isimler var sosyal medya projelerinde şuana kadar öne çıkan bir proje yok belki bu proje öne çıkabilir.
sr. member
Activity: 392
Yeni imza listesinin eklenmiş olması güzel oldu ben de inceleyim dedim çok az bir katılım olmuş güzel bir yatırım toplarsa çok iyi miktarda ödül dağıtabilir bu proje.
hocam yanlış görmediysem 200 bin dolar alt limiti var. toplanmazsa geriye iade edilecekmiş yatırımlar.
güzel bir açıklama olmuş, hiç değilse net cevap vermişler adamlar.

"Just Dating Site, ana ürünün çıkarılmasından sonra(Dating Site, blockchain'de PPC partner programı) minimum $200,000 kazanmayı amaçlıyor.Eğer yatırımların toplamı minimum $200,000'a ulaşmadıysa, tüm yatırımlar, yatırımcılara geri dönecek.
$500,000'lık ikinci hedef, daha kapsamlı işlevselliğe ve daha büyük derecede tanıtıma olanak verecek ve 1-3 milyon dolar arası kadar olan üçüncü hedef, tanışma pazarına agresif bir giriş yapmamıza izin verecek.
Bu durumda, dökümandaki(whitepaper) tüm beyan edilmiş fonksiyonlar gerçekleştirilecek."  Türkçe çeviriden alıntıdır.

coininiz bol olsun.
sr. member
Activity: 546
Yeni imza listesinin eklenmiş olması güzel oldu ben de inceleyim dedim çok az bir katılım olmuş güzel bir yatırım toplarsa çok iyi miktarda ödül dağıtabilir bu proje.
sr. member
Activity: 392
bu da tek tek twett linklerı ıstıyor.ne uyuz adamlar cıkmaya basladı ya ıyıce sacmalıyorlar
toplu göndersen ne olacak. kampanya sonunda gönder. her hafta 5 tweet zorunlu şartı koy. 4 hafta mı oldu ico. tarihleri belli değil mi.

kanıtlarıyla birlikte toplu olarak kampanya sonunda iste. hem daha hızlı hemde daha düzenli olur.
proje güzel ama bıdı bıdısı çok. Cheesy

coininiz bol olsun .Smiley
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
bu da tek tek twett linklerı ıstıyor.ne uyuz adamlar cıkmaya basladı ya ıyıce sacmalıyorlar

Ben de gerçekten sinir oluyorum bu uygulamaya şaka gibi.Sırf bu yüzden sosyal medya kampanyalarına katılmıyorum böyle kampanyaların.Her şeyi biz yapacaksak orada bounty yöneticilerinin ne işi var. Angry
Pages:
Jump to: