Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] | STASH | Son Jenerasyon Açık Kodlu Dijital Para Birimi - page 2. (Read 2779 times)

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
imzasinda bekleyenlere cok guzel kazandirmis bu proje.ayni donemde gittik change gibi abuk bir projenin imzasinda bekledim.hepte stashi takip ediyordum keske buna girseymistim.

Daha belli olmaz hocam kazandırıp kazandırmadığı. Sadece beklentimiz yüksek. Piyasaya düştüğünde etherdelta dışında da 1 2 borsaya girerse tadından yenmez. Tutmakta fayda var bir süre. Umarım şu dar boğazdan çıkabikirsem tutabildiğim kadar tutacağım. Yoksa mecburen bir kısmını etherdeltaya düştüğü an satmak durumunda kalabilirim...

imzada kalan zaten 20-30 hesap var ve onlara da gerçekten iyi miktarda token kazandırmış ama bu tokenlerin değerini borsada göreceğiz. ayrıca bu tokenler için ico fiyatı neydi acaba, bilgisi olan var mı?

ıco fıyatı 0,1 dolardı. beklıyoruz bakalım nolacak.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
imzasinda bekleyenlere cok guzel kazandirmis bu proje.ayni donemde gittik change gibi abuk bir projenin imzasinda bekledim.hepte stashi takip ediyordum keske buna girseymistim.

Daha belli olmaz hocam kazandırıp kazandırmadığı. Sadece beklentimiz yüksek. Piyasaya düştüğünde etherdelta dışında da 1 2 borsaya girerse tadından yenmez. Tutmakta fayda var bir süre. Umarım şu dar boğazdan çıkabikirsem tutabildiğim kadar tutacağım. Yoksa mecburen bir kısmını etherdeltaya düştüğü an satmak durumunda kalabilirim...

imzada kalan zaten 20-30 hesap var ve onlara da gerçekten iyi miktarda token kazandırmış ama bu tokenlerin değerini borsada göreceğiz. ayrıca bu tokenler için ico fiyatı neydi acaba, bilgisi olan var mı?
sr. member
Activity: 798
Merit: 277

full member
Activity: 588
Merit: 104
Stash bana da iyi kazandırcak gibi geliyor. İyi para toplayamadılar ama ekip iyi çalışıyor ve diğerleri gibi para toplayamadık proje iptal de demediler. Borsaya girerlerse takip etmek lazım.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
ödüller ne zaman dağıtılacak bilgi var mı?

Cava, 1-3 hafta içerisinde gibi geniş bir tarih verdi bakalım bekliyoruz Smiley

Haftaya da olabilir sanırım. Aralık 10'u da bulabilir bu gidişle. Henüz net bir tarih vermediler çünkü. Beklemekten başka çare yok anlaşılan. Herkesin gözü dağıtılacak ödüllerde. 2 aydan fazla hatta 12 hafta tam olarak bekledik imzasında. Göreceğiz bakalım...
full member
Activity: 448
Merit: 100
ödüller ne zaman dağıtılacak bilgi var mı?
full member
Activity: 616
Merit: 124
Stash imzası iyiydi aslında istemeye istemeye çıktım  Grin Haftada 5 mesaj yetiyordu hiç aklımda kalmıyordu acaba yeteri kadar mesaj yazdım mı diye. Şimdi uğraş dur diğer kampanyalarla  Smiley
sr. member
Activity: 980
Merit: 276
Stash ICO'su tamamlandı ve kampanyaları yöneten cava imzaları kaldırabilirsiniz dedi. İnşallah hem yatırımcısına hem de bounty kampanyalarına katılan arkadaşlara getirisi iyi olur  Wink
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Birbirinin kopyası onlarca kart projesi olduğundan dolayı bu sefer tutmadı fakat Etherdelta'dan ucuz fiyata toplanırsa ileride kârlı bir şekilde satılabilir diye düşünüyorum.
hero member
ıco bıttı 651 ether 15 btc topladılar. en azından oyle dıyor sıtelerı bence cok az ama bakalım. tokenlerı ne zaman dagıtırlar. var mı bılgısı olan.
sr. member
Merit: 259
Bende facebook ve Twitter a katıldım. Ekip devam edicekse güzel. Az para toplaması gelecek için daha iyi. Bana en fazla 800-1000 arası token gelir sanırım bakalım hayırlısı.
hero member
Bende çıkmadım imzadan. Proje çok güzel. Yatırım alamamış olsa bile kaçma ihtimalleri zayıf. Projelerinin de arkasındalar. Bountyden gönderdikleri kenarda durur. 3 5 ay sonra belki değerlenir  Cheesy

bı sen kaldın bır ben o zaman Cheesy 1 m tokenı paylasırız nolcak Cheesy
full member
Merit: 124
Bende çıkmadım imzadan. Proje çok güzel. Yatırım alamamış olsa bile kaçma ihtimalleri zayıf. Projelerinin de arkasındalar. Bountyden gönderdikleri kenarda durur. 3 5 ay sonra belki değerlenir  Cheesy
hero member
vala ben anlamadım bunlar. hala da bır cevap bulabılmıs degılım. umarım gonderırler coınlerı Cheesy cok fazla alacam kendı yaptıgım hesaba gore.
sr. member
Activity: 980
Merit: 276
Arkadaşlar, Stash icosu devam ediyor. Satışın bitmesine 24 saatten daha az bir süre kaldı. Bu arada ufak bir dip not; Stash ekibi ico sonrası satış miktarına bakmazsızın proje faaliyetlerine devam edeceklerini ve reklam konusuna daha çok eğileceklerini açıkladı.

sr. member
Activity: 728
Merit: 261
fena toplamamış,aynı dönemde başlayan minervanın imzasını taşımaya başlamıştım.adamlar daha ico tarihi açıklıcak.stash ise imza taşıyanını memnun edecek rakamlara ulaşmış gibi.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
ico bitmesine 12 gün kalmış, bu iconun bountysini merak ediyorum nasıl olacak diye.

stakeler fazla veriliyor diye tek çekingemdi. hele ethbooks scam çıkması sonunda insan korkuyor.

https://www.stashpay.io/

acaba bountyler ne zaman dağıtılır, nasıl yol alır merakla bekliyorum.
hero member
Bounty halen dewam ediyor mu, resmi siteden mail adresimle kayıt olamadım. nereden oluyor du?

devam edıyorum ımzamda var lınklerı
newbie
Activity: 38
Merit: 0
Bounty halen dewam ediyor mu, resmi siteden mail adresimle kayıt olamadım. nereden oluyor du?
Pages:
Jump to: