Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] | STASH | Son Jenerasyon Açık Kodlu Dijital Para Birimi - page 3. (Read 2779 times)

sr. member
Activity: 980
Merit: 276
Bugün globalde soft caple alakalı bir soru soruldu. Yeterli miktar toplandı mı diye. Projeyi geliştirmeye devam edeceklerini söylediler. Yani soft caple ilgili bir sıkıntı yok. Proje her türlü devam edecek.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Aynen. Hatta blog kısmı da güzel veriyor ve rakama göre aşırı kalabalık değil. Girmek lazım. Icoda patlama yapabilir proje.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
Hi everyone, during the PRE-SALE we have sold 550.379 ETH and 14.198 BTC worth of STASHPAY Tokens.

Arkadaşlar pre saledeki miktar açıklandı toplamda 550.379 ETH ve 14.198 BTC toplanmış. Rakamlar böyle.
İlgili arkadaşların bilgilerine.

hiç fena toplamamış..toplanan miktarla ilgili bilgi vermediklerinde 100 etherin altındadır diye düşünüyordum rakamı o yüzden açıklamıyorlar felan sanıyordum.imzasında türklerden pek kimse yok genel olarakta imzası çok kalabalık değil güzel ödül bırakabilir.

550bin ETH ve 14K BTC değildir di mi toplanan Smiley Öyle olsa ne güzel olurdu. 550 ETH ve 14 BTC sanırım toplanan miktar. Bence az...Ha öteki gibiyse imzacıları yaşadı.
2 haftadır ne yazıyordum ne de birşey boşa geçirdik 2 haftayı. Bakalım bundan sonra imzaya devam ozaman...

1m token dagıtılacak ımzada. ve ımzada cok kısı yok ılk gırenlerdenım ve stakete 2 ıncı fılanım Cheesy 500 bın token beklıyorum Cheesy:D:D:D
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Hi everyone, during the PRE-SALE we have sold 550.379 ETH and 14.198 BTC worth of STASHPAY Tokens.

Arkadaşlar pre saledeki miktar açıklandı toplamda 550.379 ETH ve 14.198 BTC toplanmış. Rakamlar böyle.

hiç fena toplamamış..toplanan miktarla ilgili bilgi vermediklerinde 100 etherin altındadır diye düşünüyordum rakamı o yüzden açıklamıyorlar felan sanıyordum.imzasında türklerden pek kimse yok genel olarakta imzası çok kalabalık değil güzel ödül bırakabilir.

550bin ETH ve 14K BTC değildir di mi toplanan Smiley Öyle olsa ne güzel olurdu. 550 ETH ve 14 BTC sanırım toplanan miktar. Bence az...Ha öteki gibiyse imzacıları yaşadı.
2 haftadır ne yazıyordum ne de birşey boşa geçirdik 2 haftayı. Bakalım bundan sonra imzaya devam ozaman...
sr. member

Yatırım sayacı koysalar eminim çok daha fazla toplarlardı pre icoda. Tereddütte kalan çok kişi oldu. İnsan haliyle başkalarının da yatırım yaptığını görmek istiyor. Bakalım umarım ico da gold sonrası güzel yatırım alırlar.
hero member
Activity: 896
Merit: 630

sr. member

sr. member
guzel bir projeye benziyor, yazik oldu kacirdik

Proje güzel. Şu toplanan miktarı da bir açıklasalar daha sağlıklı yorum yapabileceğiz. Bu arada kaçırmadın hocam pre ico bitti ama ico halen devam ediyor Wink
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
guzel bir projeye benziyor, yazik oldu kacirdik
sr. member
Slackta toplanan miktarı bugün duyuracaklarını bildirdiler. Merakla bekliyoruz.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
icosu başladı,pre salede ne kadar topladıklarıyla alakalı bir bilgi bulamadım henüz.
sr. member
When will tokens be billed for bounty and where can I now see my balance?

Bounty Tokens will be calculated after the end of the sale (19/11/17 4:00 am UTC) and will be sent to the ethereum address you have provided.

Arkadaşlar Bounty hesaplamaları/dağıtımları ICO tamamlandıktan sonra (19/11/17 tarihinden sonra) yapılacaktır. Bilgilerinize.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
bountyleri hesaplamışlar herkese hayırlı olsun dağıtımları bekliyoruz.

Doğru projeden bahsettiğine emin misin.
Stashın henüz pre icosu devam ediyor. Bu aşamada ödül dağıtmazlar. Zaten sadece stake vermişler henüz.

En fazla stake alanlardan bırısıyım. sessız sedasız gıdıyor stash. guzel bısıler beklıyorum bakalım. sponsor fılan oluyorlar sasırtacaklar bence.
hero member
Activity: 1022
Merit: 535

Doğru projeden bahsettiğine emin misin.
Stashın henüz pre icosu devam ediyor. Bu aşamada ödül dağıtmazlar. Zaten sadece stake vermişler henüz.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253

link verebilir misiniz? bounty sayfasında sadece stake olarak gözükmekte?
hero member
Activity: 698
Merit: 506
sr. member
Arkadaşlar ekipten birinin bana slackte söylediğini aktarıyorum; toplanan miktar pre-sale sonunda açıklanacak. Pre-Sale'in bitiş tarihi 22 ekim. Bilgilerinize.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
bu coini bende merakla takip ediyorum.

imzasına katılacaktım sonradan worldcore gözüme çarptı, ona katıldım. pişmanım dengesizlikleri yüzünden.

eğer dedikleri gibi yaparlarsa, hızlı yol alacağını düşünüyorum. sadece imza ve diğer bountylerdeki stake sayıları fazla gibi geliyor, o içime sinmedi.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Bunun sosyal medya bountysine katildim. katilan herkese ve ico yatirimcisina basarilar.
sr. member
Pre-sale'de ne kadar topladıklarını halen daha öğrenemedim. Şimdi slackte ekipten birine tekrar sordum. cevap verirse burada yazarım.
Bu arada Avustralya Mini Futbol takımına sponsor olmuşlar. ( http://www.ausminifootball.com/world-cup.html )
Tunustaki dünya kupasında bu formaları giyeceklermiş  Smiley

Pages:
Jump to: