Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] | STASH | Son Jenerasyon Açık Kodlu Dijital Para Birimi - page 4. (Read 2779 times)

sr. member
Activity: 561
Merit: 274
şöyle bir infografik?! var ne kadar dogru bilmiyorum whitepaperını okumadım teknik makalelerinede hiç bakmadım ama bu grafikte yazılanlar dogruysa çarşı-pazar karışır.

presalede ne kadar topladıklarını hala paylaşmıyorlar bu durum bi çok insan gibi benide ikilemde bırakıyor.
full member
Activity: 588
Merit: 104
diğer icolara nazaran buna Amerikalılar katılıyor diye okumuştum bir yerde şimdi konusunu görünce aklıma geldi.pre-salede ne kadar topladılar şu ana kadar?

Bu soru globalde de soruldu ama ne kadar topladıklarını söylemiyorlar hocam. Satış sürecine etki etmesinden korkuyorlar sanırım. Bekleyip göreceğiz. Muhtemelen pre-ico sonunda açıklanır miktar.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
diğer icolara nazaran buna Amerikalılar katılıyor diye okumuştum bir yerde şimdi konusunu görünce aklıma geldi.pre-salede ne kadar topladılar şu ana kadar?
sr. member
Activity: 980
Merit: 276
%25 bonuslu ön katılım için 2 günden az bir süre kaldı. Bunun akabinde ayın 22'sine kadar yatırdığınız paraya göre artan bir bonus verecekler ve 22'sinde de ilk günü %10 bonuslu ICO süreci başlayacak. Takip edenlerin bilgisine.

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
STASH , CENTRA güzel projeler . Kart olayları aktif hale gelmesi demek kolaylık sağlayacaktır . ICO sürecinde şu an topladıklar miktar belli mi ? %30 bonusluk kötü değil . Ama ne kadar satıldığı belli olması gerekir diye düşünüyorum .
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
kart projesi olması güzel ama arka planda tutuluyor, direkt kart icosu olarak çıkmadı.

bountyleri biraz fazla veriyor gibi geliyor, bende twitter ve facebook üzerinden katıldım bountye. bekliyorum nasıl olacağını, takip ediyorum bu projeyi. ytd.
full member
Activity: 406
Merit: 189
valla bu icoların hızına yetişemiyorıuz. proje fena gözükmüyor. takibe aldım. başlıkta postum olsun
full member
Activity: 490
Merit: 193
keşke açıklasalar ne kadar satıldığını en azından kafamızda girip girmemek arasında bir fikir oluşur. çok merak ediyorum ne kadar topladıklarını inş çok değildir girmediğimize pişman olmayız.şu ana çoğaldı böyle kart projeleri hepsinde potansiyel var.herkes kendine en uygunu alıp kullanır nasıl herkes farklı kredi kartları kullanıyorsa bu işler içinde farklı kartları tercih edebilir
sr. member
Arkadaşlar %30 bonus için son 2 gün kaldı. Ardından bonus oranı %25'e düşecek. Bilgilerinize.

sr. member
%30 bonuslu pre-sale 3 gün sonra bitecek. ekip nedense toplanan miktarı söylememekte diretiyor 2 gün üst-üste sordum hep aynı cevabı verdiler.iyi gidiyormuş!?!

toplanan miktarı icosu başlayınca açıklıyacaklar.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Pre-sale başladı. yüzde 40 fazla token veriyorlar. 23 saat 37 dk süre var.

An itibariyle son 14 saat.
Ana konusuna da baktım ama toplam yatırılan tutarı göremedim. Ben mi gözden kaçırdım acaba yazılanları. Yok mudur şimdiye kadar ne kadar yatırım topladığını gösteren herhangi bir link acaba?
Nakit sıkıntım olmasaydı girilmeyecek bir pre-sale değil aslında. İlerde değerlenecektir diye düşünüyorum.

Gerçi düşünüyorum sadece. Yaşar dediğimiz 3 günde dip yapıyor ICO'dan sonra ama kısmet bakalım  Cool

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Pre-sale başladı. yüzde 40 fazla token veriyorlar. 23 saat 37 dk süre var.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Pre-Sale bugün başlıyor. Çok reklamı geçmese de güzel potansiyeli olan bir proje. Bu debit card sunan projelerden birinden biri iyi patlama yapacak. Stash da bu potansiyeli olan projelerden biri.

şu an o patlamayı yapan centra olacak gibi, tabi sektör büyük illa ki diğerleride iş yapacaktır bununda kullanımını falan görmek gerkiyor.millet centra cardları kullanmaya başlamış artık videolar gelmeye başladı
full member
Activity: 616
Merit: 124
Pre-Sale bugün başlıyor. Çok reklamı geçmese de güzel potansiyeli olan bir proje. Bu debit card sunan projelerden birinden biri iyi patlama yapacak. Stash da bu potansiyeli olan projelerden biri.
sr. member
cok fahiş bir ödül dagıtım programları var,bu durum bi tek benimi endişelendiriyor?

yaklaşık yüzde 2 bounty'ye ayrılan rakam. Ben ekibin yüksek oranı kendine ayırmasındansa, bounty olarak dağıtmasını tercih ederim. Geniş bir gruba dağıtılacağı için olsa olsa ilk listelenmede bir dump yaşanır. Proje tuttuysa zaten gene yürür gider.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
cok fahiş bir ödül dagıtım programları var,bu durum bi tek benimi endişelendiriyor?
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Arkadaşlar imza kampanyasında bir güncelleme olmuş. Haftalık 5'in üzerinde post atanlara haftalık en fazla 25 olmak üzere her post başına ek 1 stake verecekler. Bilgilerinize.

Bu güzel bir haber değil. Ekstra stakeler Hintlileri harekete geçiriyor. Sonra kampanyadan %10 alıyorlar tek başlarına.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
birbirine yakın projeler çok iyi topladı.bu adamlarda iyi toplar diye düşünüyorum tabii eger piyasada bir açlık varsa kartlara.centra,tenx,monacoya yatırım yapan kişiler bence bunada yatırım yapacaktır.
sr. member
Arkadaşlar imza kampanyasında bir güncelleme olmuş. Haftalık 5'in üzerinde post atanlara haftalık en fazla 25 olmak üzere her post başına ek 1 stake verecekler. Bilgilerinize.
sr. member
öncelikle çeviri için teşekkürler,
takımı ilk incelemeye başladıgımda ne güzel karı-koca yanlarına bi kaç kişi daha alıp projeye kalkıyorlar diye düşünmüştüm,meger abi/kardeşmiş ikilimiz.
ilk globalde görmüştüm projeyi türkçe çevirisi iyi olmuş.

centra/monaco/stash kıyaslamalı bir infografik hazırlıyo bizim tayfa korece olarak. zaman bulursam türkçeye çevirip burada paylaşmayı umuyorum

------------------spoiler---------------------

centra burun farkıyla önde

-----------------spoiler-------------------------
Pages:
Jump to: