Pages:
Author

Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı - page 2. (Read 21836 times)

legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
buda monetha gibi süründürecek anlaşılan. forumda ilgi gören konular çöp olup gidiyor ilgi görmeyenler ise uçup gidiyor nasıl iştir çözemedim.rivetz in vaadettiği şey gerçekten çok iyi ama bu ekip bunu beceremeyecek sanırım.parayı topladıktan sonra sesleri kesildi dahada konuşmaya niyetleri yok gibi.
icoyada girmedim satında almadım bountyden gelen 3 5 bişey var oda çerez parası etmedi zaten.hayalkırıklığı oldu benim için rivetz
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben bu projenin çok iyi işler yapacagından emindim ama çok tırt çıktı adamlar resmen yatıyor
benim için çok büyük hayal kırıklığı ve zarar oldu, günden güne eridi gitti
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
ilk fırsatta topuklamak lazım bundan da , kenarda duruyorlar ; epey çakıldı bu aralar da , bu ara çakılmayan bişey yok o yüzden fazla germiyor .

yine bi ton başka olay var , oralara kaymak lazım , net vakit kaybı şu an .
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Ne kadar toplamıştı bu Rivetz 30-40k eth civarı diye hatırlıyorum. Arkadaş o kadar para topladın her iconun ilk durağı Hitbtc'den başka borsaya girememişsin hala ve günlük volume yerlerde.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
banada sosyal medyadan gondermışler biraz unutmuştum açıkcası, buyuk umatların olduğu elle tutulur bir projeydi ama bounty olayında sıçtılar herhalde bırde cok uzattılar ico surecını

işin doğrusu bende unutmuştum şimdi biryerden gözüme çarptı baktım ve küçük bir meblağ gelmiş ama para etmez. bende bunun icosundan umutluydum ama beklediğim gibi olmadı.
sr. member
Activity: 390
Merit: 250
Rivetz'in yalan olacağına inanıyorum fakat herkes sattığına göre herkes sattıktan sonra yükselebilirde bundan dolayı zararına satış yapmanızı tavsiye etmiyorum. Bu proje nedense bir itici geliyor, süreç uzadıkça daha da itici gelmeye başlamıştı zaten.. İyi bir borsaya girmesi gerekiyor.
full member
Activity: 266
Merit: 242
banada sosyal medyadan gondermışler biraz unutmuştum açıkcası, buyuk umatların olduğu elle tutulur bir projeydi ama bounty olayında sıçtılar herhalde bırde cok uzattılar ico surecını
hero member
Activity: 504
Merit: 500
eidoo wallet
Herkes çıktığına göre saklamak gerek düşünüyorum zaten birçok kriptopara dağıttığı ödül kullanıcılarının ellerindeki tokenleri satmasını bekliyor, onlara bedava para gözüyle bakıyorlar. Bundan dolayı siz elinizdekileri yüksek oranda çıkarttıktan sonra kriptoparanın taban fiyatı yükseliyor. İyi anı kollayıp en yüksek fiyattan satmalı, elinizdeki token on dolar etse bile beşe katlasa elli dolar ediyor. Bugün neredeyse 200 lira para ediyor bence oldukça iyi bir seviye sayılabilir.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
Beklemeye gerek yok durdukça çöküyor, aylarca oraya bağlı kalmak mantıksız geldi sattım geçtim. Zaten verdikleri de o kadar zaman durmaya değmeyecek miktardı. Daha da zaman kaybetmeye gerek yok
newbie
Activity: 13
Merit: 0
icosuna katılmıştım. fiyat biraz yükselse de elimizden çıkarsak bari.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
ödüller beklediğimden az dağılmış bende imzasındaydım daha sonra utrust'u görünce daha cazip geldiği için ona girmiştim, sanırım doğru karar vermişim.yani ekip daha sonra ödüllerde oynama yapmazsa utrust ın tüm kampanyalarına katılanlar kazançlı çıkacak gibi duruyor.
ama şu an kimseye güvenilmiyor tabi proje sahipleri bountycileri pek umursamıyor türlü dalavere yapıyorlar.inş utrustta böyle şeyler yaşanmaz
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Ödüllerin ödeneceğine dair çok bir umudum yoktu ama az bi şey lütfetmişler. Sanırım satarım bir çıkış beklemiyorum bunlardan
Ödüller az ama projenin değerlenebileceğini düşünüyorum, tabi doğru bir yüzleri olursa. Proje geliştirici ekip, çok asosyal geldi bana..
Yakın zamanlarda centranın da yöneticlerinin katılacağı bir blockchain etkinliği düzenleyecelerdi. Evet biraz yavaşlar o konuda haklısınız.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Ödüllerin ödeneceğine dair çok bir umudum yoktu ama az bi şey lütfetmişler. Sanırım satarım bir çıkış beklemiyorum bunlardan
Ödüller az ama projenin değerlenebileceğini düşünüyorum, tabi doğru bir yüzleri olursa. Proje geliştirici ekip, çok asosyal geldi bana..
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Bu coin adam akıllı bir borsaya girerse eğer 1.5 2 dolar seviyelerini yakın zamanda görür bence. Ben bekleticem zaten 3-5 bir şey düştü diye hemen dumplamak olmaz. Gördük gup neler vaadediyor ama sonu ne oluyor bu hiç bir şey vaadetmese bile yükselme imkanı var umarım olur.

şu anda lique binance gibi sitelere girse de ivme kazanır, eth delata malum, hitbtc kimseye güven vermiyor.
Bekleyip göreceğiz
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Jamalin da irfanın da o iki yamyamın da amk onlara karşı ağır nefretim var. Jamaldan haber var mı yaşıyor mu diye
ben onların multi olduğunu düşünüyorum veya bir şekilde ilişkileri var ikiside pakistanlı yavşakların
hiç adil değiller, boşu boşuna para alıyorlar
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bu coin adam akıllı bir borsaya girerse eğer 1.5 2 dolar seviyelerini yakın zamanda görür bence. Ben bekleticem zaten 3-5 bir şey düştü diye hemen dumplamak olmaz. Gördük gup neler vaadediyor ama sonu ne oluyor bu hiç bir şey vaadetmese bile yükselme imkanı var umarım olur.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Jamalin da irfanın da o iki yamyamın da amk onlara karşı ağır nefretim var. Jamaldan haber var mı yaşıyor mu diye
full member
Activity: 266
Merit: 242
banada gelmiş biraz dedim bu ne tamamen unutmuşum ne sancılı bir süreç oldu
son donemde çıkan en sancılı icolardan güzel para topladılar ama umarım proje güzel yükselir
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Cüzdanıma gelen RVT tokenları görünce "bu nereden geldi ya böyle bir token mı vardı" dedim tamamen unutmuşum Grin Gerçekten dandik bir proje ve marketcap değeri de düşük olmadığı için "room for growth"u da yok.
İki-üç yıl sonra şöyle bir manzarayla karşılaşabiliriz: https://coinmarketcap.com/currencies/veros/
Pages:
Jump to: