Pages:
Author

Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı - page 5. (Read 21836 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Asıl ne zaman exhange gireceğinden değilde hem dağıtım hemde imzaları ne zaman kaldıracaz bu önemli açıkcası daha bu adamı göremedik. Her gün onlıne olan adam bir şey demiyor.

İmza için dün kalsın yeterli demişti irfan.
Listeye baktığımda bir yere kadar kaç hafta olduğunu yazmıştı, bakalım hayırlısı.

discord ve telegram ortamında ; ''ne zaman exchange e girecek ?!?!'' histerisi var insanlarda . normal bi soruş tarzları yok yani ; bi sorun mu var bu konuda ? etherdeltadaki buy orderlar neden sinir bozucu ? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?

Ehterdelta kullanmayı bilmeyen biri düşer diye vermişler
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Asıl ne zaman exhange gireceğinden değilde hem dağıtım hemde imzaları ne zaman kaldıracaz bu önemli açıkcası daha bu adamı göremedik. Her gün onlıne olan adam bir şey demiyor.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
 discord ve telegram ortamında ; ''ne zaman exchange e girecek ?!?!'' histerisi var insanlarda . normal bi soruş tarzları yok yani ; bi sorun mu var bu konuda ? etherdeltadaki buy orderlar neden sinir bozucu ? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?
sr. member
icoya katıldım iyi ether topladı ama imzası vasat ötesi, hesaplamalarım doğru ise yaklaşık 140Rvt verecek
full member
Activity: 434
Merit: 100
Daha imzalar hesaplanmamış bloglara bakılmamış. Sözde 23'ünde dağıtım yapacaklar.
Offline listeleri yoksa 4 günde yetişecek iş değil ama irfan offline tutuyor galiba.
sr. member
ben anlamıyorum böyle sorumsuz adamları nasıl bounty manager yapıyorlar. kaç zaman oldu daha bir güncelleme yapamadı. zaten imzayı giyeli 3 ay oluyor neredeyse...

Dün bugun için kaldırabilirsiniz demişti ama emin olamıyorum, malum ne kadar kıl olduğu ortada.

Beklerken rütbe atladım boşuna 1 haftamızı yedi.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
ben anlamıyorum böyle sorumsuz adamları nasıl bounty manager yapıyorlar. kaç zaman oldu daha bir güncelleme yapamadı. zaten imzayı giyeli 3 ay oluyor neredeyse...
hero member
Haber varmı acaba imzaları falan değiştirebilirmiyiz? Bu irfanı beklersek işimiz zor gibi bizim açıkcası.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Henüz aktarım aktif değilmiş.  Roll Eyes

Umarım çok fazla fee harcamamışınızdır. Sosyal medya ödülleri belirlendi mi
newbie
Activity: 37
Merit: 0
MEW'deki tokenleri başka MEW hesabıma aktarmak istiyorum ancak "Warning! Error encountered during contract execution [Bad jump destination)" şeklinde hata mesajı alıyorum. Gas miktarını 1milyon'a kadar bile yükselttim, değişen bir şey olmadı. İyi Ether kaybettim bununla uğraşırken. Son yapılan işlemlerin neredeyse yüzde 90'ı bu şekilde hata vermiş görünüyor.
Sorun sistem kaynaklı olabilir mi?

cüzdandaki RvT'lerin başka cüzdanlara aktarımı aktif mi ? Belkide şuan aktif olmadığı için gönderemiyor olabilir misiniz ? Bu konu hakkında bilgim yok ama okuduğum diğer konulardan yola çıkarak bu cevabı veriyorum

Henüz aktarım aktif değilmiş.  Roll Eyes
sr. member
MEW'deki tokenleri başka MEW hesabıma aktarmak istiyorum ancak "Warning! Error encountered during contract execution [Bad jump destination)" şeklinde hata mesajı alıyorum. Gas miktarını 1milyon'a kadar bile yükselttim, değişen bir şey olmadı. İyi Ether kaybettim bununla uğraşırken. Son yapılan işlemlerin neredeyse yüzde 90'ı bu şekilde hata vermiş görünüyor.

cüzdandaki RvT'lerin başka cüzdanlara aktarımı aktif mi ? Belkide şuan aktif olmadığı için gönderemiyor olabilir misiniz ? Bu konu hakkında bilgim yok ama okuduğum diğer konulardan yola çıkarak bu cevabı veriyorum
newbie
Activity: 37
sr. member
İmzaları değiştirebiliyor muyuz, son durum nedir?

Henüz değil. Kaç gün oldu daha saymaya bile başlamadı imzaları bu da önceki gibi bi ton kampanyaya yöneticilik yapıyor bunun keyfini bekleyeceğiz.
hero member
En sonunda bitti bu hususda rahatladık açıkcası bakalım dağıtılacak ödüller ne denli etkili olacak keza piyasalarda çok iyi değil hemen dump yemesi garanti gibi.
sr. member
İmzaları değiştirebiliyor muyuz, son durum nedir?
sr. member
Activity: 644
Merit: 271

Rivetz ICO uzun bir yolculuğun ardından sona erdi.

Genel olarak gayet başarılı geçti, biliyorsunuz.

Detaylar için sadece resmi kaynakları kullanınız: https://rivetzintl.com/sale

Bounty konusunda haftalık olmasın gibi saçmalığını bile tartışmayacağım bir fikir ortaya atılmış.

Tabiki de böyle bir şey olmayacak, onu çok net söyleyebilirim.

Bounty başındaki kişinin kafasına göre verebileceği bir karar değil bu, aylardır orda duran insanlar var bizzat biliyoruz.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1027
ico süreci beklediğimden başarılı geçti rivetz in, bountycilerede iyi kazandıracak bence şüpheniz olmasın.yönetici değiştikten sonra baya bi atılan ve çıkan oldu sanırım o yüzden kalanlar beklediği ödülü alacak
newbie
Activity: 40

herkes sadece bounty den bahsediyor ama borsalara ne zaman açılacağı hakkında bir bilgi var mı?
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
Benim pek fazla beklentim kalmadı açıkcası, ödemeleri de düzgün yapacaklar gibi gelmiyor. Bu kadar sıkıntılı bir bounty yönetim süreci görmedik. Umarım beklediğimize değecek bir şeyler kazandırırlar.
sr. member
Nihayet bitti kaç ay sürdü ertelemeler vs. Siteden sayacı kaldırmışlar sanırım 58k eth civarında tamamladı. Bakalım ödülleri adam gibi dağıtacaklar mı çamura yatmadan?
Pages:
Jump to: