Pages:
Author

Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı - page 4. (Read 21836 times)

full member
Activity: 434
Merit: 100
Listeye baktım da imza kampanyasında 4 ay kalan bir Hero hesabın aldığı miktar 0.2 ETH civarında. Yılın bounty kazığı oldu diyebiliriz rahatlıkla.
newbie
Activity: 40
Merit: 0
demekki neymiş birdaha ICO ya katılmak  falan yokmuş
bu ne yaw böyle
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
her zaman ki nane işte boyle bir proje ico fıyatının altına düşmemeli hayret birşey arkadaş son zamanlarda icolar hep boyle oldu, kısa zamanda 2x yapacaktır icoya giren %100 kazanırken girmeyen %200 kazanıyor ne saçma bır şey oldu, yakında kimse icolara katılım yapmayacak sırf bu yuzden
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
çakıldık ico fiyatının altına ; baya baya çakıldık hatta.
newbie
etherdelta da işlemler başladı.
newbie
bugün böyle birşey paylaştılar;

The Rivetz team has been heads down working on the results of the token sale. We will be releasing the tokens on the 23rd of September 2017 at 17:00 UTC.

In anticipation of the token release, we have updated our FAQ with answers to your questions. Please take a minute to review this information as we want to help you to be safe with your tokens.

We also launched a new “Learn About Rivetz” section on our website. It features our best demo videos as well as a description of our core technology.

detaylı bilgisi olan var mı?
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
imzadan ayrılan çok adam oldu ödül iyi vermesi gerekiyordu niye şikayetçi millet anlamadım, birden fazla hesabı olan dünya kadar adam var aynı yada farklı imzalara giriyor kim nerden bilecek ancak ihbar eden puştlar olursa ortaya çıkıyor, yoksa çok zor ifşa olmak. benim çözdüğüm 3-4 kişi var mesela çok dikkatsiz davranıyorlar ama gidipte ihbar etmedim  Grin

İhbar eden kişilere neden böyle bir yakıştırma yapıyorsunuz ki. En doğrusunu yapıyorlar. Herkes tek hesap kullansın neden birden fazla hesap. Böyle bir yakıştırma yapmayı gerek duydu iseniz ucu size de dokunmuştur.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zNQVFofsN-TcAIfmzq2fUuQ-zL6EzOC6T82y2A45iiU/edit#gid=741744225&fvid=1346410748

İrfan listeye daha haftaları yazmadı, dayanamadım kendim yaptım. line 25 ile 31 aynı adam bence emin olamadım o yüzden yazmadım.

Bir ara çok insanı reddetti sonra tekrar ekledi.

Genel olarak dağıtılan miktar azdı zaten stake miktarı da baya yüksek olunca 2.5 ay kalmış olsanız bile bir şey almıyorsunuz.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
imzadan ayrılan çok adam oldu ödül iyi vermesi gerekiyordu niye şikayetçi millet anlamadım, birden fazla hesabı olan dünya kadar adam var aynı yada farklı imzalara giriyor kim nerden bilecek ancak ihbar eden puştlar olursa ortaya çıkıyor, yoksa çok zor ifşa olmak. benim çözdüğüm 3-4 kişi var mesela çok dikkatsiz davranıyorlar ama gidipte ihbar etmedim  Grin

İhbar eden kişilere neden böyle bir yakıştırma yapıyorsunuz ki. En doğrusunu yapıyorlar. Herkes tek hesap kullansın neden birden fazla hesap. Böyle bir yakıştırma yapmayı gerek duydu iseniz ucu size de dokunmuştur.
member
Activity: 152
Merit: 10
ImmVRse | Disrupting the VR industry
newbie
Activity: 37
1 RVT = Ƀ 0.003792 değerinde gösteriliyor. Neredeyse 14 USD civarında bir değer yapıyor. Henüz tam anlamıyla borsaya girmedi ama bu kadar yüksek olmasının sebebi ne olabilir?

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
çok uzun süren bir ico ve bounty oldu. imzasına katılan arkadaşlar gerçekten iyi sabrettiler ve buna değeceğine inanıyorum. bu proje güzel bir gelişim süreci yürütürse bence 3x-4x yapma ihtimali çok yüksek. bende sosyal medyasına katılmıştım bakalım ne verecekler Grin

valla dostum sosyal medyayı bilmem ama imzası pek bir şey vermeyecek gibi, geçen arkadaşın biri coss icosunda para toplanmamasına rağmen 2 ethere yakın aldım diyordu bu ondan çok topladı ama yarısı kadr bile vermez bence..

açıkçası bende çok beklenti içinde değilim ama proje bence sağlam proje. verecekleri ödül oranı zaten düşüktü ve daha az vermeleri normal gibi.

3 4 x diyen arkadaşım , seni seviyorum  Cheesy

üstad sizi fazla etkilemiyeyim ama proje güzel ve yükselmesi normal olur. gerçi son dönemde yapılan icoların neredeyse tamamı ico fiyatının altına düşüyor ama bunda böyle olmaz gibi. tabi yine tedbirli olmak lazım.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
3 4 x diyen arkadaşım , seni seviyorum  Cheesy
sr. member
çok uzun süren bir ico ve bounty oldu. imzasına katılan arkadaşlar gerçekten iyi sabrettiler ve buna değeceğine inanıyorum. bu proje güzel bir gelişim süreci yürütürse bence 3x-4x yapma ihtimali çok yüksek. bende sosyal medyasına katılmıştım bakalım ne verecekler Grin

valla dostum sosyal medyayı bilmem ama imzası pek bir şey vermeyecek gibi, geçen arkadaşın biri coss icosunda para toplanmamasına rağmen 2 ethere yakın aldım diyordu bu ondan çok topladı ama yarısı kadr bile vermez bence..
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Asıl ne zaman exhange gireceğinden değilde hem dağıtım hemde imzaları ne zaman kaldıracaz bu önemli açıkcası daha bu adamı göremedik. Her gün onlıne olan adam bir şey demiyor.

İmza için dün kalsın yeterli demişti irfan.
Listeye baktığımda bir yere kadar kaç hafta olduğunu yazmıştı, bakalım hayırlısı.

discord ve telegram ortamında ; ''ne zaman exchange e girecek ?!?!'' histerisi var insanlarda . normal bi soruş tarzları yok yani ; bi sorun mu var bu konuda ? etherdeltadaki buy orderlar neden sinir bozucu ? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?

Ehterdelta kullanmayı bilmeyen biri düşer diye vermişler

Globalde kendisi yazmış bende baktım o yüzden hemen kaldırdım uzun süredir tutuyoruz artık bundan sonrasında dağıtıma kaldı her şey bakalım kazasız belasız bir dağıtım olsun.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Irfan globalde imzaları  silebilirsiniz diye yazmış az önce. Ben de sylonun kampanyasına geçtim. Sylon irfandan kat kat iyi yönetiyor bountyleri. İmzaların güncellenmesinin bu kadar uzun sürmesi akıl alır gibi değil. 3 aydır rivetzdeyiz.  Kampanya devam ederken rank atladık. 10 kere de mesaj attım globalde de yazdım güncellemesi için hiç takmadı bile.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
İçinde olduğumuz dönemde iş yapacak nadir ico'lardan biridir bana göre...
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
Ben değiştirmek için akşama kadar bekleyeceğim. Nedense güvenemez oldum, alacağımız 3-5 kuruş o da yanmasın Cheesy
sr. member
Dün demiş yarın kaldırabilirsiniz diye değiştirdik bakalım adam akıllı verecek mi burnumuzdan getirdi valla kaç aydır öbürüne laf söylüyorduk beteri geldi. Şahsen bunun yönettiği hiç bir kampanyaya katılmam bir daha uzak olsun.

Kampanya yönetisini de geçtim, imzada dağıtılan ödüller de pul olmuş valla.
İlk imzaya bulduğum kampanyaya bak.

İnş ico iş yapar da üzülmeyiz
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Dün demiş yarın kaldırabilirsiniz diye değiştirdik bakalım adam akıllı verecek mi burnumuzdan getirdi valla kaç aydır öbürüne laf söylüyorduk beteri geldi. Şahsen bunun yönettiği hiç bir kampanyaya katılmam bir daha uzak olsun.
Pages:
Jump to: