Pages:
Author

Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+ - page 2. (Read 21892 times)

legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
Yeni gelişmeler,
binance borsasında funds a eklendi sonm
daha işleme açılmadı ama satmayı düşünenler artık deposit edebilirler.

Binance a üye değilseniz buradan https://www.binance.com/?ref=10839250  üye olup bana da mail adresinizi bildirirseniz coin incelemelerimi paylaşacağım mail listeme eklerim sizi.

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Sanırım bunun ico fiyatı .11 USD civarındaydı. Bugün BTC' deki yükselişin de etkisiyle .8 dolaylarına yükselmiş. Bu fiyatlardan bile toplanabilir bu token. Bakın 331 milyon arzı var. Bir mucize beklenemez fiyatta ama proje namına adımlar atıldıkça en azından bir x2 bırakma olasılığı var. Ben inanıyorum bu projeye. (ytd)

Bugün bir yükseliş olabilir, 17 dk önce binance eklenmiş.

Bakalim nereye kadar yükselecek.
Bu arada dolardan ziyade ben BTC yatırdığım için BTC maliyetine bakıyorum.

0.00005500 Sat civarıda idi ilk aldıklarım.

bende arkadaşa aynı şeyi yazacaktım ama baktım siz yazmışsınız. forumda birçok kişi bu konuyu görmezden geliyor. eğer dolar olarak yatırım yapacaksam BTC de tutarım paramı ve herzaman en karlı orası. ama BTC olarak yatırım yapılan bir işe dolar olarak gelir hesaplamak saçma bir şey.
primalbase projesine katıldım ve ico fiyatı 3 BTC ama şimdi 0.5 BTC. BTC olarak 6x zarardayım ama dolar olarak neredeyse sıfır zarar. (btc o tarihten beri yaklaşık olarak 6x arttığı için dolar olarak zarar yok gibi.)
full member
Activity: 350
Merit: 106
Bugün bi konuda mhanbostanci tavsiye edince araştırayım dedim , galiba bi miktar yatırım yapacağım
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Bir kaç gün önce KuCoin de işleme başladı.

Bir hareketlilik söz konusu bakalım ne çıkacak.

15 gün geri sayım var
.

https://sonm.io/miracle/
newbie
Activity: 35
Merit: 0
Dün SONM ile Storj partnership oldu. Aralık ayinda beta sürümün release olacak olması bu coini yakında 3x-5x yaptıracaktır. Bir de bittrex'e girerse. Ağustosta 2-3 usd görürüz. Benim 10x-20x beklentimin olduğu en baş coin SONM.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Sanırım bunun ico fiyatı .11 USD civarındaydı. Bugün BTC' deki yükselişin de etkisiyle .8 dolaylarına yükselmiş. Bu fiyatlardan bile toplanabilir bu token. Bakın 331 milyon arzı var. Bir mucize beklenemez fiyatta ama proje namına adımlar atıldıkça en azından bir x2 bırakma olasılığı var. Ben inanıyorum bu projeye. (ytd)

ICO ' dan katılım sağlamıştım 2 ETH civarında . Eth o sıralar sanırım 350 usd civarındaydı . Her şekilde zarar olarak tutuyorum.  Ama uzun vade de ekip projeleri geliştirdikçe geçerli bir miktara ulaşacağına inanıyorum .
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b

hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
newbie
Activity: 16
Merit: 0
Birşey de olacağı yok ama, cüzdanda saklamaya devam.
member
20bin tane var elimde, bazen şeytan dürtüyor ama inat ettim satmıcam.
Bittrex e çıkacak dediler hayal oldu, binance olayı da bir etki etmedi...
İnş düzgün bir seviyeye gelir.

ICO üzerinden mi giriş yapmıştın ? Erken çıkartırsan üzücü olur . SONM ' a icodan giriş yapmıştım aynı şekilde sabrediyoruz sadece . SONM geçerli bir proje ve güzel bir yatırım aldı . Bekleneneni daha veremediler . En az 1 sene bekletmemiz gerekiyor anlaşılan .

yarısından fazlası ico dan, sonradan maliyet düşürdüm herkes gibi ama halen bekliyorum.
maliyete denk gelse ümidim olacak ama nerede..
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001

ICO üzerinden mi giriş yapmıştın ? Erken çıkartırsan üzücü olur . SONM ' a icodan giriş yapmıştım aynı şekilde sabrediyoruz sadece . SONM geçerli bir proje ve güzel bir yatırım aldı . Bekleneneni daha veremediler . En az 1 sene bekletmemiz gerekiyor anlaşılan .
member
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Elime düştüğü günden beri al sat yaparak sayıyı artırıp maliyet düşürmeye çalışıyorum. Proje solid, prim yapmaması ihitmali yok neredyse. Kasım fork'u sonrasında bir rahatlama olur 2018 Q4'te hakkını verir diyorum.

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 698
Merit: 506
sabretmekten başka çare yok gibi zararına satmaktan yana değilim bende biraz daha bekletecem umarım ico fiyatının üstüne çıkar bizde elden çıkarırız.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1027
yükselmek için bizim satmamızı bekliyormuş, bende zararla çıktım snm den hemde güzel zararla çıktım artık hodlluktan bıkmıştım çünkü. neyse sağlık olsun vardır bundada bi hayır bi dahada almam satmam uzak olsun benden artık
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
1 hafta önce elimde ne var ne yok satıp BTC-ETH' ye geçtim. Bir bu SONM' u satmamıştım. Neden satmadığımı da bilmiyorum. Bir sepebi yok yani tutmamın.

Demek ki içime esmiş, elim gitmemişti borsaya sallamaya. Uzun süreden beri sürünüyordu Liqui' de, haber güzel. Yakın zamanda bir de Bittrex' e eklenirse tadından yenmez artık.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
ölü hacimli coin, binance borsa haberiyle birden %50 kara çıktı. umarım fiyat, sonm sahiplerinin istediği seviyeye çıkar.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Ico zamanında 2 eth ' imizi yedi . Bakalım sabırla bekliyoruz . Artışa geçerse elimden çıkartacağım . Uzun süredir sessiz sessiz yatıyor .

0,34 btc de ben harcamıştım zararı azaltayım diye 145k aldım şimdi 34k kaldı
adamın biri 15btc buy koydu 2500 dolaylarına, bir hareket var bakalım.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Ico zamanında 2 eth ' imizi yedi . Bakalım sabırla bekliyoruz . Artışa geçerse elimden çıkartacağım . Uzun süredir sessiz sessiz yatıyor .
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
10k falan göreceğini sanmıyorum.1500-2000 arası cok el değiştirdi. 5k görürse komple satarım. 3ten itibaren satmaya başlayacağım.

Aynı cümleyi yazmak için girmiştim konuya. Demek ki aklın yolu birmiş Smiley
ben hala adam gibi bir borsaya girmesini bekliyorum. öyle luigi di beyonce du değil. böyle polo, bittrex, bter gibi biryere girmesi lazım.
diğer üfürküten teyyare projelere göre projenin yapılabilirliği var. okudukça araştırdıkça daha da mantıklı geliyor.
Pages:
Jump to: