Pages:
Author

Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+ - page 10. (Read 22027 times)

hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
gelseydi de bitrexe bi rahat etseydik dünyanın yatırımını topladı hayalde on numara proje fakat iş markete gelince liqui de debeleniyor 6k lardan cakildi 3 k lara yarı yarıya değer kaybetti bi hacmini bulsada toparlasa artık. cektircek bu sonm bize en az 2 ay sallicak bizi sanırım
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
BITTREX GELİYOR!

Projenin CEO'su Sergey bir röportaj vererek yol haritalarını ve yapacakları yeni projeleri açıkladı. En önemli açıklamaları:

Önümüzdeki 3 ay içinde DAO'yu duyurucaklarını, token tutucularına miner komisyonlarıyla ödeme yapan bir proje olacağını, bunun hakkında daha sonra bir açıklama yapacağını ve aralık ayında yapmayı planladıklarını açıkladı.

Aralık ile Mart ayı arasında 0.2 versiyonunun çıkartılacağını açıkladı.

SONM için bir uygulama pazarı açılacağını ve geliştiricilerin uygulama geliştirip satabilecekleri, Apple için applestore, ethereum için Ethereum PackageManager gibi bir proje olacağını açıkladı.

Ve en önemlisi yakın bir zamanda (25 haziran sonrası diye tahmin ediyorum) bittrexte listeleneceklerini açıkladı.

Röportaj: https://youtu.be/fTcIUmRCC4c

Paylaşım için teşekkürler. SONM gelecek vadediyor. Zaman içerisinde ilk 30'a yerleşeceğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
BITTREX GELİYOR!

Projenin CEO'su Sergey bir röportaj vererek yol haritalarını ve yapacakları yeni projeleri açıkladı. En önemli açıklamaları:

Önümüzdeki 3 ay içinde DAO'yu duyurucaklarını, token tutucularına miner komisyonlarıyla ödeme yapan bir proje olacağını, bunun hakkında daha sonra bir açıklama yapacağını ve aralık ayında yapmayı planladıklarını açıkladı.

Aralık ile Mart ayı arasında 0.2 versiyonunun çıkartılacağını açıkladı.

SONM için bir uygulama pazarı açılacağını ve geliştiricilerin uygulama geliştirip satabilecekleri, Apple için applestore, ethereum için Ethereum PackageManager gibi bir proje olacağını açıkladı.

Ve en önemlisi yakın bir zamanda (25 haziran sonrası diye tahmin ediyorum) bittrexte listeleneceklerini açıkladı.

Röportaj: https://youtu.be/fTcIUmRCC4c
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Pre Ico'da alanlara iade yapmaları saçma olmuş.

ETH'nin 7 kat artışıyla zaten pre-ICO yatırımcılarına biraz da haksızlık yapıldı. ICO yatırımcıları 2848 SNM alırken pre-ICO yatırımcılarına 2424 SNM verildi. Vermeleri gereken ICO yatırımcılarından iki kat fazla SNM olması gerekiyordu. Şimdi baktılar ICO feci para topladı, iade edelim kabul etmeyen gitsin dediler.

ICO yatırımcılarına daha az token verip (örneğin ether başına 1200), toplam dağıtılacak token sayısını yarıya düşürmeleri bence daha mantıklı olurdu.
hero member

ETH'nin 7 kat artışıyla zaten pre-ICO yatırımcılarına biraz da haksızlık yapıldı. ICO yatırımcıları 2848 SNM alırken pre-ICO yatırımcılarına 2424 SNM verildi. Vermeleri gereken ICO yatırımcılarından iki kat fazla SNM olması gerekiyordu. Şimdi baktılar ICO feci para topladı, iade edelim kabul etmeyen gitsin dediler.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
hero member
Pre Ico için SNM leri dağıtmışlardı. Şimdi gelen tokenleri iade edip onlar anyı hesaba eth mi yollayacaklar.

Büyük ihtimalle öyle olacak. Borsalarda ico fiyatının üstüne çok çıktı aslında iade verip orada satmamak biraz aptallık olur herhalde.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
DUYURU

"2 borsa şu anda tokenleri listelemek için sözümüzü bekliyor, diğerleriyle halen görüşüyüroz.

Yeni token dağıtım sisteminden hoşnut olmayan preICO yatırımcılarına ETH'lerini iade ediyoruz + tokenlerini almakta sıkıntı yaşayan ICO katılımcılarının işlemlerini manuel olarak gerçekleştiriyoruz.

preICO ETH iadesi almak isteyen preICO yatırımcıları, transaction(lar)ın detayları ile birlikte buraya mail atmalıdır:
[email protected]

Eğer bir ICO katılımcısıysanız ve tokenlerinizin hepsini veya bonuslarını tam olarak halen almadıysanız lütfen transaction(lar)ın detayları ile birlikte buraya mail atın:
[email protected]

Borsalar, herkesin eşit pozisyonda olduğuna emin olmak için ancak bunlardan sonra tokenleri listeleyecektir."

Pre Ico için SNM leri dağıtmışlardı. Şimdi gelen tokenleri iade edip onlar anyı hesaba eth mi yollayacaklar.
hero member
DUYURU

"2 borsa şu anda tokenleri listelemek için sözümüzü bekliyor, diğerleriyle halen görüşüyüroz.

Yeni token dağıtım sisteminden hoşnut olmayan preICO yatırımcılarına ETH'lerini iade ediyoruz + tokenlerini almakta sıkıntı yaşayan ICO katılımcılarının işlemlerini manuel olarak gerçekleştiriyoruz.

preICO ETH iadesi almak isteyen preICO yatırımcıları, transaction(lar)ın detayları ile birlikte buraya mail atmalıdır:
[email protected]

Eğer bir ICO katılımcısıysanız ve tokenlerinizin hepsini veya bonuslarını tam olarak halen almadıysanız lütfen transaction(lar)ın detayları ile birlikte buraya mail atın:
[email protected]

Borsalar, herkesin eşit pozisyonda olduğuna emin olmak için ancak bunlardan sonra tokenleri listeleyecektir."
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
SNM fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz 4000 satoshi den toplanır mı ? Fiyat fena değil gibi şu anda.İco malieti nedir bu arada?
Bittrexe girince 10k ya dogru yolculugu baslar bence. Elimde olmucak olsa o riski alir alirdim.

10k bugundu aslinda. dün 7k lardan döndü. bugun bi zorlar gibi düşünüyordum mobilego tokeni mgo liquide estiriyo şuanda millet oldugu gibi mgo ya geçiyor. ben izlemeye başladigimda 60k lardaydi 85k ya kadar cikti bu gece onu 100k ya firlatip cakicaklar sonra sanirim. sonra sonm'a dönüş başlar ufak ufak.

şuan fiyatı 4-5k bandında gidip geliyor ama bu durum 28 inden sonra değişebilir. bounty dağıtımından sonra fiyat bir miktar daha düşebilir ama uzun vadede bende 10-15k arasında tutunacağını düşünüyorum. tabi proje ile ilgili oluşacak haberler bu durumu çok fazla etkileyebilir.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
4-5al 10 sat bence denenir. Bittrexe girdikten sonra mutlaka yukarıları zorlayacaklardır. Risksiz 5-10 yapılır gibime geliyor.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
SNM fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz 4000 satoshi den toplanır mı ? Fiyat fena değil gibi şu anda.İco malieti nedir bu arada?
Bittrexe girince 10k ya dogru yolculugu baslar bence. Elimde olmucak olsa o riski alir alirdim.

10k bugundu aslinda. dün 7k lardan döndü. bugun bi zorlar gibi düşünüyordum mobilego tokeni mgo liquide estiriyo şuanda millet oldugu gibi mgo ya geçiyor. ben izlemeye başladigimda 60k lardaydi 85k ya kadar cikti bu gece onu 100k ya firlatip cakicaklar sonra sanirim. sonra sonm'a dönüş başlar ufak ufak.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
ICO fiyatı yaklaşık 5k satoshi'ydi. 1 ETH 0,14 BTC idi o zaman, 2824'tü galiba 1 ETH'e verdikleri token adeti.
0,14/2824= 0.0000495750
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Important announcement

The count of stakes for the signature campaign is over..

1) SONM Signature campaign participants List.
2) We have many requests (from the administration of the Forum including) that some use many accounts. We check this information. If it is confirmed, such accounts will be removed from the final list.
3) Those who agree with the count can remove the signature.
4) If someone does not agree, then he can file a complaint before June 25, 2017. The complaint will be considered until 28.06.2017.
5) Check your ETH address. Do not use the addresses of exchanges. If you want to change the address, write PM to SONM Support
6) Bounty payments for signature campaign will be approved after June 28, 2017.

Please, follow the ads.

We thank all those who actively supported us throughout the bounty campaign.

Arkadaşlar imza Kampanyası için şöyle bir açıklama yapılmış. ilgili stake sayfasını kontrol edip sorun yok derseniz imzanızı kaldırabilirsiniz.
herkese hayırlı olsun.

Bu açıklamada post atma zorunluluğu yok, Sadece stake sayınıza razıysanız kaldırabilirsiniz diyor. İtiraz varsa da 25'ine kadar bildirin diyor.
Bu saatten sonra eklenme olacağını sanmam stake'lere, aksine toplam stake düşebilir.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
9500 civari somn alicam bounty olarak 6-7k satoshide satmayi planliyorum. Ilk imza icin bence oldukca iyi bir rakam.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
ben direk kaldırdım imzayı . Herhangi bir yerede birşey demedim. sorun çıkmaz umarım. Bu arada da SONM ekibine tesekkürü borç bilirim. Biraz dalevere yapar gibi oldular ama ETH in yükselişi ön görülemez birşeydi.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
Birkaç güne Bittrex ekler, o zaman trade yapmaya başlarız. Bounty dağıtımı aynı anda yapılırsa fiyata olumsuz etki yapabilir kısa vade için. Bir sürpriz olur da Poloniex eklerse o zaman görün şenliği.
hero member
SNM şu anda ICO fiyatı sınırında gidiyor. Alıcılar için uygun bir fırsat. Halen büyük bir borsada işlem görmeye başlamadı.

Borsalar:

https://tidex.com/exchange/#/pair/SNM_BTC
https://liqui.io/#/exchange/SNM_BTC
https://yobit.net/en/trade/SNM/BTC
Pages:
Jump to: